Як легко прикрасити нігті вдома

Жінка з манікюром виглядає елегантно і стильно. Якщо ви хочете завжди мати чудові руки, не витрачаючи додаткові кошти в салонах краси, дотримуйтеся цих порад, щоб легко прикрасити нігті вдома.
Як легко прикрасити нігті вдома

Останнє оновлення: 29 січня, 2019

Дизайн нігтів досить популярний. Звісно, кожен має свій стиль, коли йдеться про фарбування і формування нігтів. Фактично, усе почалося з моди на фарбування кожного нігтя в інший колір. Однак сьогодні люди створюють дива за допомогою лаку. Це привело до кількох різних методів, які дають змогу прикрасити нігті та приносять неймовірні результати.

Багато жінок фарбують нігті лише одним кольором. Це непогано, але є безліч способів зробити ваш манікюр стильним легким, простим і дешевим способом.

Що потрібно, щоб прикрасити нігті вдома?

як гарно прикрасити нігті
Ми схильні думати, що хороший манікюр – лише з салону краси. Однак ви можете створювати прекрасні дизайни у ​​своєму власному будинку й досягати неймовірних результатів. Окрім творчого натхнення, вам знадобляться такі елементи:

1. Олівці

Ви можете використовувати олівці, спеціально створені для дизайну нігтів. Ви також можете використовувати звичайні ручки, олівці або будь-який інший вузький округлий предмет. Ви також можете зробити свій власний, прикріпивши шпильку до гумки на олівці. Так ви зможете зробити ідеальні крапки на нігтях.

2. Рідкий латекс

ідеї для манікюру
Цей засіб став хітом дизайну нігтів. Він дає свободу експериментувати з фарбами, не спричиняючи катастрофи. Рідкий латекс використовують для обходу країв кутикули та кінчиків нігтів, щоб уникнути використання засобів для зняття лаку з нігтів. Його зазвичай використовують разом із губкою або штампом.

3. Смуги

Ці кольорові смуги стануть у пригоді, коли ви захочете зробитигеометрично прикрасити нігті. Вони ідеальні для того, щоб допомогти вам створити певні лінії та знаменитий французький манікюр. І вам не потрібно знімати їх.

Альтернативою цих смуг є використання липкої або маскуючої стрічки. Це також допоможе вам виділити ділянку, яку ви збираєтеся пофарбувати і створити фантастичні геометричні конструкції.

4. Тонкі пензлі

як прикрасити нігті вдома
Цей інструмент є важливим для створення дизайну нігтів. Їх тепер продають у магазинах, але ви також можете зробити їх зі звичайної кисті для лаку або будь-якої іншої щіточки. Для цього потрібно відрізати кілька волосків.

5. Штампи для нігтів

Це справжнє диво для дизайну нігтів. Ці штампи для нігтів дають змогу легко й комфортно створювати різноманітні прикраси. Звісно, потрібно трохи практики, щоб правильно їх використовувати. Коли ви навчитеся, їхнє використання заощадить вам багато часу та декілька поїздок до салону краси.

Поради щодо створення дивовижних дизайнів

як легко прикрасити нігті вдома
Після того, як буде під рукою все, що потрібно для створення дизайну, ось кілька порад, які допоможуть вам зробити це завдання ще простішим.
  • Якщо ви любите використовувати камені на нігтях, ви можете наносити їх за допомогою олівця. Використовуйте прозорий лак для нігтів або спеціальний клей для фіксації. Олівець дасть змогу вам надійно прикріпити їх і легко розташувати.
  • Щоб створити дизайн із лініями, ви можете використовувати тонку кисть. Просто намочіть кінчик лаком і пройдіться по нігтях. Це створить потрібний ефект дуже легко.
  • Якщо вам подобається ефект акварелі, ви можете відтворити його на нігтях за допомогою соломинки. Потрібно намочити її лаком для нігтів, а потім подути, даючи фарби вільно падати. Ви отримаєте дуже привабливий художній ефект.
  • Щоб створити відомий градієнтний дизайн, вам потрібна лише губка. Нанесіть лак для ніг за вашим вибором, а потім торкніться губкою нігтів. Ви можете повторити це ще раз, якщо це необхідно.
  • Щоб створити красивий, ніжний дизайн мережива, єдине, що вам потрібно – це шматок мережива та білий лак для нігтів. Покладіть мереживо на ніготь і покрийте лаком для нігтів. Ви можете зробити це за допомогою кисті або губки. Це буде виглядати витончено й легко.
  • Занурте руки в холодну воду або підставте під кран на декілька хвилин. Лак висохне набагато швидше.

Тепер, коли ви знаєте все, що потрібно, щоб прикрасити нігті вдома, почніть створювати власні проекти. Спробуйте!


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.