Як омолодити шкіру та забезпечити їй зволоження

19 Січня, 2019
Як омолодити шкіру та забезпечити їй зволоження

Численні засоби догляду за шкірою обличчя, креми для шкіри, антивікові креми, маски, натуральні засоби – любителі догляду за шкірою вже перепробували все. А що ж насправді допоможе зволожити та омолодити шкіру?

Хоча це і може видаватися брехнею, найпростіший та найефективніший спосіб догляду за шкірою – здоровий повноцінний сон вночі, щонайменше 8 годин. Хороший відпочинок вночі принесе користь не лише шкірі, а й в цілому покращить ваше фізичне та розумове самопочуття.

Найкраще з усього цього те, що після хорошого сну ви помітите покращення набагато швидше . У цій статті ми розповімо про те, як відпочинок допомагає отримати здорову шкіру та оновити її, поки ви спите.

Дайте шкірі дихати

Перший крок, про який в жодному разі не варто забувати: добре мийте обличчя кожного вечора перед сном. Це усуне будь-який бруд чи жир зі шкіри, відкриє пори та дасть шкірі змогу дихати.

Якщо ви не митимете обличчя кожного вечора перед сном, ваша шкіра буде більш схильною до виникнення акне та зморшок, адже закупорені пори перешкоджають формуванню колагену у шкірі, а він є запорукою її молодості.

Зволожуйте шкіру перед сном

для того щоб омолодити шкіру, зволожуйте її перед сном

Ваша  шкіра може пересихати, коли ви спите, тому одразу після вмивання, нанесіть на шкіру обличчя достатню кількість зволожувального крему. Це збереже у шкірі усі ефірні масла, зробить її м’якою та зволоженою. Коли ви прокинетесь зранку, шкіра буде сяючою та сповненою сил.

Не забувайте про губи

Губи – одна із найяскравіших рис обличчя. Сухі та потріскані губи виглядають погано. Найкращий варіант для чутливих губ – щоночі перед сном легенько протирати їх м’якою зубною щіткою. Це допоможе позбутися від сухих та потрісканих губ, зробить їх м’якими та ніжними.

Крем для шкіри навколо очей

крем для шкіри навколо очей

Важливим елементом догляду за шкірою перед сном є нанесення хорошого крему під очі, який допоможе запобігти мішкам під очима та зморшкам.

Через те що шкіра під очима тонша, важливо добре її зволожувати за допомогою спеціальних кремів для очей, аби вони могли відновити цю ніжну область шкіри. Наносьте крем легенькими коловими рухами і це допоможе зберегти молодість вашої шкіри.

Ніжний пілінг допоможе омолодити шкіру

Пілінг шкіри дуже важливий. Втім, коли ви трете шкіру, вона стає набагато чутливішою. Чутлива шкіра більш схильна до пошкоджень, так вона стає ще чутливішою до впливу сонячних променів. Найкраще робити легенький пілінг перед сном, так ви зможете уникнути ще більших травм для шкіри.

Ноги та стопи

доглядайте за шкірою ніг та стоп

Коли йдеться про шкіру, варто звертати увагу не лише на обличчя та шию, але й на руки та стопи, адже вони не менш важливі. Нанесіть зволожувальний крем для тіла на руки та ноги, аби вони були зволоженими, шкіра не пересихала та не ставала грубою.

Використання шкарпеток та рукавичок перед сном – ще одна корисна ідея, яка допоможе покращити притік крові до кінцівок. Крім того, це також допоможе зняти стрес. Використання шкарпеток та рукавичок не лише зволожить стопи та руки, а й зніме напруження та втому. На додачу до всього, це ще й покращить ваш сон, а це також позитивно вплине на вигляд шкіри.

Не спіть на животі

Сон на животі обличчям у подушку пришвидшить виникнення зморшок та процес старіння. Навіть якщо вам зручно спати у такій позі, краще перевчити себе. Сон на животі обмежує циркуляцію крові, таким чином, обличчя виглядає втомленим та набряклим. Якщо можете, краще спати на спині.

Нічні маски

Якщо у вас немає часу для зволоження шікри та використання пілінгів перед сном, використання нічних масок може вам допомогти. Вони зволожать шкіру та допоможуть відкрити пори. Одразу як прокинетесь, помийте волосся холодною водою і це зробить результати ще більш помітними.