Поради про те, як зробити губи повнішими

6 Січня, 2019
Мрієте про пухкі губи, але вас лякає косметична хірургія? Тоді ця стаття саме для вас.

Кожна людина має індивідуальну форму та об’єм губ, але з часом губи, як правило, стають менш пружними й пухкими. Однак існують засоби, окрім косметичної хірургії та звичайних косметичних продуктів, які допомагають запобігти віковим змінам.

Для того, щоб губи мали більший об’єм, пружність і кращий колір, у цій статті ми запропонуємо вам декілька простих процедур, які можна застосовувати вдома. Вже через декілька днів ви помітите, що вони виглядають ідеально, надаючи обличчю прекрасного вигляду та омолоджують його.

Розслабляємо й зміцнюємо губи

Однією з причин того, що губи стають меншими й тоншими з плином часу, є напруженість обличчя, особливо в ділянці рота. При  емоційній напруженості або стресі, як правило, людина стискає щелепи й рот, що призводить до напруження м’язів на тривалий час, при цьому вони стають тоншими.

Отже, перш за все, треба спостерігати чи не напружуєте ви їх протягом дня. Чудово буде приділити декілька хвилин кожного дня розслабленню та виконанню цієї вправи:

 1. Закрийте рот і напружте губи, спрямовуючи напруження всередину роту і підтримуйте це положення протягом 5 – 10 секунд.
 2. Потім розслабте рот, глибоко видихаючи , витягуйте їх назовні.
 3. Повторіть цю вправу десять разів і робіть її двічі або тричі на день.

Після виконання цієї вправи ви помітите, що вони стають більш об’ємними та червоними.

губи

Поліпшуємо  кровообіг

Є ще одна вправа, яка допоможе значно поліпшити стан губ. Вона сприяє покращенню циркуляції  крові у цій ділянці і, як наслідок, вони матимуть гарний колір:

 • Робіть вібрувальні рухи губами, тримаючи їх закритими, але не напружуйте. Злегка дуйте, безперервно здійснюючи звук подібний до “бррр”.

Діти часто роблять так граючись, але якщо ви виконаєте цю вправу протягом 20 або 30 секунд , ви відчуєте як губи одразу наповнюються енергією.

Періодичний пілінг

Губи можуть накопичувати мертві клітини шкіри, як і будь-яка інша частина тіла. Але шкіра на них набагато тонша й ніжніша, отже, вимагає спеціального дбайливого догляду.

Саме тому ми рекомендуємо пілінг, але нечасто: кожні п’ятнадцять днів або один раз на місяць.

Для того, щоб зробити відлущування, використовуйте харчову соду, оскільки вона має ніжну структуру. Змішайте її з невеликою кількістю рослинного масла (оливкового, мигдального, кокосового горіха та інше) і злегка масажуйте губи й контури рота. Робити це бажано перед сном, щоб до ранку зникло почервоніння, яке виникає в результаті процедури.

Після чистки змийте соду водою та нанесіть невелику кількість олії на ніч.

обличчя дівчини

Достатнє зволоження

Губи, як правило, висихають і це значно погіршує їх вигляд, особливо якщо ви використовуєте олівець. Якщо вони у вас часто пересихають або тріскаються, варто скористатися цими порадами.

Застосовувати зволоження кожного ранку й увечері, користуючись  натуральними продуктами. Це може бути спеціальний засіб для губ чи рослинне масло або очищене масло какао.

Коли ви робите маску для обличчя, також можна підживити губи деякими з цих продуктів:

 • Авокадо
 • Йогурт
 • Мед
мед

Навчіться масажувати губи

Під час процедури зволоження корисно також масажувати губи для того, щоб:

 • Зміцнити їх завдяки глибокому зволоженню
 • Поліпшити кровообіг
 • Розслабити м’язи в області губ
 • Покращити їхній об’єм і колір
 • Зробити їх яскравими і привабливими

Як масажувати губи?

 1. Коли губи добре зволожені, накрийте весь рот однією рукою і горизонтальними рухами в один бік масажуйте не тільки губи, а й напружену ділянку навколо них де, як правило, з’являються зморшки.
 2. Потім виконайте те ж саме в інший бік.
 3. Повторіть 10 разів у кожен бік.

В інших статтях ми розповідали про те, як навчитися робити масаж обличчя. Якщо у вас є час, ми рекомендуємо робити його постійно, тому що він поліпшить структуру шкіри й зовнішній вигляд обличчя в цілому, а також допоможе природнім способом зарадити виникненню зморшок.