Як перестати хропіти за допомогою натуральних лікувальних засобів

Велику частину нашого життя ми проводимо уві сні. Але не завжди цей процес проходить спокійно. І одним із "порушників" нашого відпочинку є хропіння.
Як перестати хропіти за допомогою натуральних лікувальних засобів

Останнє оновлення: 21 грудня, 2018

Досить багато людей хроплять під час сну, а це може неймовірно дратувати іншу людину, яка спить у тому самому ліжку, кімнаті чи навіть квартирі. Також це може бути свідчити про певне захворювання, а це вже набагато серйозніша проблема. Саме тому у цій статті ми розповімо вам декілька секретів про те, як перестати хропіти за допомогою натуральних лікувальних засобів.

Спіть на багатьох подушках

Хропіння спричиняється проблемами в дихальному каналі, завдяки якому проходить повітря. Саме тому, додаткові подушки під вашою шиєю та головою – дуже проста і практична порада щодо боротьби із цією проблемою. Так ви зможете відкрити дихальний канал та перестати хропіти.

Спіть на боці

Ще одна чудова ідея для того, аби перестати хропіти або принаймні хропіти не так голосно – сон на боці. Ми знаємо, що коли ви спите на спині, ваш язик перекриває можливість вільного проходження повітря, і, як наслідок, ви хропите. Сон на боці допоможе запобігти цьому.

М’ята допоможе перестати хропіти

М’ята – це дуже ефективний природний засіб для боротьби з хропінням, особливо якщо хропіння спричинене респіраторними проблемами, як-от простуда або грип. У такому випадку, просто додайте краплю м’яти у стакан холодної води та прополощіть горло. Завдяки свіжості м’яти, стан вашого горла покращиться і повітря знову зможе проходити дихальним каналом.

Настій з кропиви

Кропива – це ще один дуже ефективний натуральний продукт для боротьби з хропінням. Найкраще приготувати настій з кропиви та дати йому настоятися десять хвилин. Потім процідіть настій та випийте.

кропива допомагає не хропіти

Втрата ваги

Ожиріння або надмірна вага є одним з основних чинників, які спричиняють хропіння. Саме тому, втрата ваги – це чудова порада для хропунів. Ви можете схуднути різними методами. Звісно ж, усі з них потребують терпіння і, перш за все, великих зусиль і готовності йти на жертви. Крім того, важливо слідкувати за своєю вагою, адже, в результаті, ви не лише перестанете хропіти, а й  значно покращите своє здоров’я.

Кидайте курити

Куріння, як і ожиріння, належить до основних причин хропіння. Як ми всі знаємо, ця звичка неймовірно шкідлива для вашого тіла, адже на додачу до всього, вона може призвести до серйозних проблем, як от емфізема легенів або певні види раку. Відмова від куріння принесе багато користі вашому організму. Ви не лише отримаєте краще здоров’я, а й менше хропітимете.

куріння

Не пийте алкогольних напоїв перед сном.

Вживання алкоголю може спричинити хропіння. Алкоголь розслабляє ваш язик та інші частини тіла, а це, в свою чергу, перешкоджає нормальному проходженню повітря. Саме тому не варто вживати алкогольні напої перед сном. 

Зверніть увагу на рівень шлункової кислотності

Деякі спеціалісти радять звернути увагу на шлунковий сік, адже підвищена кислотність може бути причиною хропіння. Існують різні натуральні лікувальні засоби, які допоможуть у вирішенні цієї проблеми. Також варто звернути увагу на тип хропіння людини, адже це може допомогти вам визначити чи немає якогось іншого захворювання, як от синдром нічного апное.

Сподіваємось, цей список методів боротьби з хропінням за допомогою натуральних лікувальних засобів стане вам у пригоді.

Це може вас зацікавити ...
5 натуральних засобів, щоб зупинити хропіння
Моє здоров'яНаписав та перевірив Моє здоров'я
5 натуральних засобів, щоб зупинити хропіння

Щоб зупинити хропіння, ви можете спробувати деякі засоби, які допоможуть пом'якшити горло і відкрити дихальні шляхи. Читайте далі!