Поширені ознаки алкогольної залежності

Якщо алкоголь є для вас не доповненням до зустрічей, а їх причиною, то у вас проблеми. Дізнайтеся, як визначити ознаки алкогольної залежності, щоб вчасно отримати допомогу.
Поширені ознаки алкогольної залежності

Останнє оновлення: 07 лютого, 2019

Ви думаєте, що у вас є ознаки алкогольної залежності? Іноді на перших етапах ви можете сумніватися в можливості стати алкоголіками.

Щоб розвіяти ці сумніви, у цій статті ми пояснимо вам 6 знаків, які вказують на те, що у вас може бути залежність.

Розплющіть очі та не ігноруйте те, що з часом може стати серйозною проблемою.

Ознаки алкогольної залежності

1. Починаєте пити рано

алкогольна залежність
Що ми маємо на увазі? Наприклад, ви домовилися про зустріч із друзями, щоб подивитися футбол, і ви знаєте, що будете пити пиво під час матчу, але починаєте пити заздалегідь.

Можливо, ви перехиляєте кілька чарок улюбленого напою, наприклад, рому з колою, або відкриваєте пляшку вина.

Вибір напою залежить від ваших смаків, але важливо помітити, чи починаєте ви пити перед початком соціальної події, яку використовуєте, щоб виправдати вживання алкоголю.

2. Ви починаєте відмовлятися від безалкогольних напоїв

Якщо у вас уже є проблеми з алкоголізмом, ви можете помітити, що відмовляєтеся від слабоалкогольних або безалкогольних напоїв.

Хоча ви можете думати, що це дрібниці або щось неважливе, насправді це дуже важливо. Це може означати, що ви п’єте більше або менше алкогольних напоїв.

3. П’єте надто швидко

алкоголізм
Це правда, що в певних соціальних ситуаціях цілком нормально випити келих вина або чарку текіли. Однак це робиться природним шляхом без нездорової тривоги.

Однак, якщо ви схильні до алкогольної залежності, ви, можливо, не розумієте, що п’єте занадто швидко, ніби у вас спрага.

Справді, здається, що спілкування не так уже й важливе, як алкогольні напої.

4. Ви перевіряєте міні-бар?

Якщо перше, що ви робите, коли заходите в готельний номер, – це не перевіряєте вигляд із вікна, ванна кімната чи комфортне ліжко, а натомість прямуєте до міні-бару, тоді у вас явні ознаки алкогольної залежності.

Ви перебуваєте в зовсім новому місці з великою кількістю нових речей, окрім цього маленького холодильника з пляшками та іншими продуктами.

Також вам потрібно подумати про ситуацію заздалегідь: ви вже думаєте про вміст міні-бара, перш ніж навіть потрапити в кімнату?

5. Ви щоденно перевіряєте свої запаси?

явні ознаки алкогольної залежності
Якщо ви виявите, що перевірка запасів алкоголю стає повсякденним завданням поряд із приготуванням їжі, прибиранням будинку та наведенням ладу, то будьте обережні!

Це не проблема, якщо це не викликає занепокоєння і не змушує вас втратити концентрацію в певні моменти життя.

Страх залишитися без алкоголю є чітким попередженням алкогольної залежності.

6. Шукаєте друзів, які люблять пити

друзі і алкоголізм
Коли ми опиняємося в глибокій алкогольній залежності, ми не просто припиняємо пити слабоалкогольні та безалкогольні напої, але й цінувати тих, хто взагалі не любить пити.

Раптом ми помічаємо, що шукаємо нових друзів, які поділяють нашу пристрасть, і залишаємо тих, хто цього не робить.

Навіть якщо вони прекрасні друзі, і ми знаємо їх усе своє життя, наша залежність починає ставати важливішою, ніж будь-які стосунки.

Алкогольна залежність, як і будь-яка інша залежність, попереджає, що з вами щось відбувається. Проблема в тому, що іноді ознаки алкогольної залежності настільки незначні, що вони залишаються непоміченими.

Дізнайтеся, як їх визначити, щоб почати рано лікувати залежність і дбати про своє здоров’я.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.