Як по-новому використати старі сорочки

Якщо ви вмієте робити речі своїми руками й хочете використати старі сорочки, не пропустіть цю статтю. Ви колись думали про те, що ви можете зробити зі своїми старими сорочками?
Як по-новому використати старі сорочки

Останнє оновлення: 01 лютого, 2019

Творчі жінки знаходять нове використання для будь-яких речей у будинку. Одяг у цьому випадку може бути чудовою альтернативою. Повторно використайте старі сорочки та зробіть ці корисні речі за допомогою наших порад.

Скільки разів ми були глибоко засмучені тим, що сорочка нам більше не підходить або зношена? На жаль, у таких ситуаціях все, що ви можете зробити, це викинути її. Або?

У цій статті ми покажемо вам кілька нових способів використання старих сорочок, які ви більше не носите. Не хвилюйтеся, вони прості й можуть бути використані у вашому повсякденному житті.

Як по-новому використати старі сорочки

1. Наволочки

як використати старі сорочки
Це прекрасний спосіб дати нове життя старим речам. Усе, що вам потрібно зробити, – це взяти подушку, бажано білу, і покласти її поверх сорочки.

Потім виріжте шматок тканини у формі подушки, залишивши по 8 або 10 сантиметрів з кожного боку. Потім наріжте краї прямокутними смужками. Це дасть змогу легко об’єднати обидва боки простими вузлами.

Повторно використовуйте старі сорочки, щоб зробити чудові наволочки для подушок, які підходять до покривал, диванів або штор. Найкраще те, що їх легко зробити: без шиття!

2. Сумки для покупок

Ви колись думали, що можна зробити сумки з сорочок, які ви не використовуєте? Це дуже просто, і результати прекрасні.

Спочатку відріжте низ сорочки й відкладіть цей шматочок тканини. Потім також відріжте горловину і рукави.

Далі, частиною матеріалу, який ви відклали, зв’яжіть нижню частину сорочки. Якщо ви вмієте, ви можете зшити її, щоб сумка була міцнішою. Однак якщо ви все добре зв’яжете, у вас не повинно бути проблем з перенесенням легких речей.

3. Браслети

браслети зі старих сорочок
За допомогою цього легкого трюку, ваші старі сорочки можуть прикрасити зап’ястя. Як це зробити? По-перше, наріжте стрічки з сорочки. Краще взяти більше одного кольору або використати кілька різних сорочок для створення багатоколірних браслетів.

Потім простягніть 3 або 6 смуг – залежно від вашого вміння плести або бажаної ширини, і зробіть один або два вузли. Покладіть на них важкий предмет, щоб трималися на місці, і сплетіть смужки, щоб зробити браслет.

На завершення ви можете додати магніт до кожного кінця і накрити його тканиною. Якщо ви віддаєте перевагу чомусь простішому, то можете зв’язати кінчики у вузол, щоб браслет тримався на зап’ясті.

Окрім того, ви також можете використовувати цей метод, щоб зробити зав’язки для волосся. Звісно, вони незвичні, але вони допоможуть вам створити барвистий, невимушений образ.

4. Килимки

Так, ваша улюблена сорочка може завтра стати килимом. Хоча боляче думати про це, це дійсно хороша новина.

Багато сорочок мають гарний дизайн, тому їх шкода викидати. Щоб уникнути цієї втрати, повторно використайте ваші старі сорочки, щоб зробити оригінальні килими. Ось як це зробити:

  • Розріжте нижню частину однієї або декількох сорочок.
  • Не розрізаючи повністю, поверніть і ріжте далі так, ніби обдираєте апельсин. Необхідно залишити лише одну велику смужку сорочки.
  • Простягніть їх і з’єднайте смужки, щоб зробити з одного кінця вузлики.
  • Окремо сплетіть смужки.
  • Плетіть косу по колу, як раковину.
  • Нарешті, зшийте їх, об’єднуючи коси одна з одною.

Чим більше сорочок ви використаєте, тим більше дизайнів ви можете зробити. Не забувайте міняти кольори та узори, і спробуйте використовувати товсті сорочки, щоб отримати міцний килимок.

Як бачите, немає причин викидати старий одяг. За допомогою фантазії він може послужити в інших декоративних цілях.

Повторно використовуйте старі сорочки, щоб зробити нові, корисні прикраси для будинку. Беріть до рук ножиці!  • Brown, Sass. Eco Fashion: Moda con conciencia ecológica y social. Blume, 2010.
  • Castro, M. “La moda ecológica y el reciclaje como alternativas de desarrollo de las MYPIMES.” Costa Rica. Cuadernos del Centro de Estudios en Diseño y Comunicación. Ensayos (2013): 81-99.
  • Pérez, Patricia Gudiño, and Arturo Sánchez Martínez. “Reciclar moda.” Órgano de difusión del Colegio de postgraduados del CIDE, AC (2017): 223.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.