Сучасне виховання дітей – гамівна сорочка

Сучасне виховання дітей – гамівна сорочка
Сучасне виховання дітей – гамівна сорочка

Останнє оновлення: 26 грудня, 2018

Сучасне виховання дітей зосереджується на аналізі та організації будь-яких деталей життя нашої малечі. Часто немає поля для імпровізації та дитячої поведінки.

Справді, діти навчаються дуже швидко. Зрештою, цей вік дуже важливий для набуття знань, які допоможуть їм у майбутньому.

Але ось що набагато важливіше: бути щасливими.

Сучасне виховання дітей їх обмежує

сучасне виховання дітей їх обмежує

З огляду на те, як ми сьогодні виховуємо дітей, батьки – це ті, хто найбільше винен, коли справа доходить до дітей, які не мають повноцінного дитинства.

Заняття після школи, різноманітні заходи та розписаний розклад… Наші діти рано навчаються, що також означає почуття відповідальності, фіксований графік і брак (чи відсутність) вільного часу.

Виховання (точніше, вироблення понять) має першочергове значення, на відміну від особистого розвитку.

Діти не нудьгують. Проте нудьга, гра і вільний час – це три речі, які дорослі вважають поганими, але вони фактично сприяють творчості. Це творчість, яка може знадобитися нашим дітям завтра. Це якість, яка дуже потрібна в сучасному світі.

Однак якщо все обмежено правилами з самого початку, якщо вони не граються зараз, то коли будуть гратися?

Характеристика задушливих батьків

сумна дівчинка

Як батьки іноді ми не розуміємо, що змушуємо дітей жити так само, як ми. Невже ми так скоро забули своє дитинство?

Ось чому для нас дуже важлива самокритика, щоб ми могли оцінити, чи ми задушливі батьки, які висмоктують життя з дітей, організовуючи кожну хвилину.

Задушливі батьки контролюють життя своїх дітей. У них футбол тоді, скрипка тоді, перекус на третю годину… Немає коли замислитися над тим, що робити, відволіктися і не думати ні про що.

Кожна хвилина розпланована.

Вони забувають про свої дитячі мрії. Їм байдуже про що мріють та  що хочуть їхні діти. Їхні мрії повинні відповідати тому, що хочуть батьки.

Наприклад, їм байдуже, чи дитині подобається грати на гітарі. Якщо один із батьків не закінчив уроки гітари, він змушує свою дитину здійснювати його мрії.

Цінності перетворюються на доктрину, яку не можна ставити під сумнів. Ці батьки не допускають, щоб їхні діти мислили інакше, ніж вони.

Їхні діти сприймаються не як люди, а як цінні речі, які підлягають формуванню за власним образом і подобою, щоб вони могли швидко стати успішними.

Свобода дітей

Ми повинні дозволити дітям бути вільними. Ми повинні дати їм змогу думати та творити. Важливо, щоб вони нудьгували, блукали, грали і вчилися у своїх стосунках з іншими.

Ось чого ми ніколи не повинні робити: не давати дітям думати за себе і змусити їх повірити, що все, що ми говоримо, є істинним і що вони не можуть мати протилежної думки.

Ми, як дорослі, знаємо, що люди бачать світ по-іншому, що розбіжності в думках фактично збагачують життя.

Не намагайтеся виховати досконалих дітей. Дозвольте дітям помилятися, вчіться в них, падайте і вставайте. Дізнайтеся, що їм подобається. Наше завдання – їх підтримати.

Однак передусім любіть дітей. Проводьте час із ними й робіть разом цікаві речі.

Ніколи не відкидайте їхні сподівання чи мрії та не намагайтеся замінити їх своїми переконаннями та упередженнями. Якщо ваша дитина хоче займатися балетом, нехай! Якщо хоче співати або кататися на коні, нехай робить це.

Ми не повинні їх обмежувати. З цього не вийде нічого хорошого. Вони повинні експериментувати й жити на максимум.

портрет дівчинки з блакитними очима

Хто знає, що буде в майбутньому. Проте ми знаємо, що відбувається зараз. Це дитинство, любов, розуміння, веселощі та радість, яким перешкоджає сучасне виховання дітей.

Не душіть дітей. Виховуйте їх так, щоб вони були щасливими, й дайте їм бути вільними.

Це може вас зацікавити ...
5 помилок, які батьки роблять у вихованні дітей
Моє здоров'яНаписав та перевірив Моє здоров'я
5 помилок, які батьки роблять у вихованні дітей

Ми всі хочемо бути досконалими матерями та батьками, не допускати помилок у вихованні. Дійзнайтеся, які часті помилки роблять батьки у вихованні дітей.