Як покращити ерекцію партнера

Чи знаєте ви, що здоровий спосіб життя може бути важливим чинником хорошого сексуального життя? Поліпшення кровообігу також може покращити ерекцію чоловіка.
Як покращити ерекцію партнера

Останнє оновлення: 24 грудня, 2018

Еректильна дисфункція є більш поширеною, ніж ви думаєте. Хоча це часто пов’язано з фізіологічними змінами у літніх людей, насправді це може вплинути на чоловіків у будь-якому віці, тож потрібно знати, як можна покращити ерекцію.

Це дуже поширене явище, тому молоді люди, які страждають на цю проблему, можуть почуватися дуже збентеженими, а їхні партнери часто не знають, що їм робити, щоб допомогти.

Тому важливо дізнатися більше про проблему, не лише про те, що це може статися, але також про те, як ви зможете вирішити це разом.

Що таке еректильна дисфункція?

Еректильна дисфункція, також відома як імпотенція, – нездатність чоловіків досягти ерекції або підтримувати її під час сексу.

Це заважає їм мати задовільну близькість і сексуальні контакти, а також може викликати низьку самооцінку та депресію.

Симптоми еректильної дисфункції

способи покращити ерекцію
Симптоми, які може помітити людина з еректильною дисфункцією:

 • Складність у досягненні або підтримці ерекції під час сексу.
 • Для досягнення ерекції потрібне більше часу, ніж зазвичай, або виникають труднощі в певних позах.
 • Ерекція слабка або менш тверда.
 • Підтримування ерекції вимагає великих зусиль.
 • Досягнення кульмінації набагато швидше, ніж зазвичай, або без повної ерекції.

Що викликає еректильну дисфункцію?

Є багато чинників, які можуть сприяти еректильній дисфункції.

 • Передусім важливо звернутися до фахівця, щоб визначити, чи є ця проблема фізичною або вона викликана проблемою зі здоров’ям.
 • Також варто з’ясувати, чи є психологічні причини для цієї ситуації.

Хоча багато людей це не помічають, стрес, нерви або щось у поведінці партнерів під час сексу можуть стати причиною цієї проблеми.

Як допомогти партнерові покращити ерекцію

як покращити ерекцію під час сексу
Якщо у вашого партнера еректильна дисфункція, і ви хочете допомогти йому, перше, що потрібно зробити, це переконатися, що він розуміє, що ситуація є цілком нормальною й що це може статися з ким завгодно.

Як жінка, ви маєте бути співчутливими, не жаліти себе й не сумніватися. Хоча ви можете подумати, що ви не збуджуєте його достатньо, це нормальна фізіологічна проблема, яку ви можете вирішити разом.

Поліпшення спілкування

Хороше спілкування з вашим партнером є ключовим для вирішення цієї проблеми. Якщо у вас обох достатньо довіри відкрито поговорити на цю тему, то ви напевно знайдете рішення набагато простіше.

Ви можете поговорити про свої розчарування, про те, що вам не подобається, і всі ваші емоції, які так чи інакше впливають на рівень збудження.

Крім того, якщо ви можете говорити про секс, ви встановите зв’язок із партнером і зможете втілити фантазії, які покращують сексуальне життя.

Стимулювання ерогенних зон

ерогенні зони
Хороша стимуляція ерогенних зон є однією з найважливіших основ для хорошої ерекції та приємнішого сексу.

Попередні ласки важливі не лише для жінок. Поцілунок, погладжування та оральна стимуляція перед сексом – це велика допомога в досягненні та продовженні ерекції.

Важливо знати слабкі місця людини, а також її переваги чи фетиші. Без сумніву, це буде великою підмогою для підтримки збудження.

Поради

 • Якщо ваш партнер не може досягти ерекції або втрачає її під час сексу, спробуйте сексуальні ігри, щоб спробувати його ще більше стимулювати.
 • Перед тим, як відмовитися, спробуйте стимулювати його погладжуванням, поцілунками або шепотом на вухо.
 • Потріть його статеві органи і, якщо можливо, спробуйте еротичні олії для різних відчуттів.

Заохочуйте здоровий спосіб життя

Вправи щоб покращити ерекцію
Хоча ми часто це не помічаємо, здоровий спосіб життя може значно допомогти запобігти та лікувати еректильні дисфункції.

Пари, які тренуються та добре харчуються, мають більш приємний і довгий секс.

Сидячий спосіб життя, куріння та нездорове харчування впливають на кровообіг, а тому й на ерекцію.

Поради

 • Заохочуйте свого партнера правильно харчуватися, споживати деякі продукти, які можуть бути корисними щоб покращити ерекцію.
 • Спробуйте знайти тренування, яке ви могли б робити разом, або заохочуйте до відвідування тренажерного залу.
 • Спробуйте змусити забути про проблеми, пов’язані з роботою, і допомогти розслабитися через медитацію або масаж.

Якщо еректильна дисфункція зберігається або починає впливати на ваші стосунки, варто звернутися до фахівця. Підтримка партнера під час процесу має вирішальне значення, щоб подолати перешкоди та покращити ерекцію.

Це може вас зацікавити ...
Як робити анілінгус або “чорний поцілунок”
Моє здоров'яНаписав та перевірив Моє здоров'я
Як робити анілінгус або “чорний поцілунок”

Щоб уникнути інфекцій, важливо звертати увагу на гігієну як до, так і після того, як робите анілінгус, і, безумовно, перед тим, як перейти на інші ділянки. • de León, A. J. C., García, V. R., González, J. C. C., Hoyos, S. P., & Multó, F. B. (2002). Prevalencia de disfunción eréctil en pacientes con hipertensión arterial. Medicina clínica119(14), 521-526.
 • Pastuszak AW. Current Diagnosis and Management of Erectile Dysfunction. Curr Sex Health Rep. 2014;6(3):164–176. doi:10.1007/s11930-014-0023-9
 • Navarro, N. C. Valoración clínica y diagnóstico de la disfunción eréctil. Disfunción eréctil, 13.
 • Prieto Castro, R., Campos Hernández, P., Robles Casilda, R., Ruíz García, J., & Requena Tapia, M. J. (2010). Epidemiología de la disfunción eréctil: Factores de riesgo. Archivos Españoles de Urología (Ed. impresa)63(8), 637-639.
 • Nummenmaa, Lauri & Suvilehto, Juulia & Glerean, Enrico & Santtila, Pekka & Hietanen, Jari. (2016). Topography of Human Erogenous Zones. Archives of Sexual Behavior. 45. 10.1007/s10508-016-0745-z.
 • Gerbild H, Larsen CM, Graugaard C, Areskoug Josefsson K. Physical Activity to Improve Erectile Function: A Systematic Review of Intervention Studies. Sex Med. 2018;6(2):75–89. doi:10.1016/j.esxm.2018.02.001