Я кохаю його, але не хочу з ним кохатися

Якщо у вас з'явилися проблеми в особистому житті, не варто вишукувати вади партнера та зосереджуватися на негативі. Натомість спробуйте докласти трохи зусиль, щоб повернути бажання та змінити сексуальне життя на краще. Відкладіть менш важливі справи та спробуйте повернути іскри у стосунки з партнером.
Я кохаю його, але не хочу з ним кохатися

Останнє оновлення: 15 січня, 2019

“Я кохаю свого партнера, але відчуваю, що пристрасть між нами почала згасати, і я вже не хочу з ним кохатися так часто, як це було раніше. Що мені робити? Чому відбувається втрата бажання? Невже це початок кінця наших стосунків?”

Ми певні, що вам теж доводилося опинятися у схожій ситуації. На початку стосунків ви були по вуха закохані у свого партнера і не уявляли свого життя без нього, але з часом усе змінилося.

Рутина та звикання до сексуального партнера призводять до змін в інтимному житті. За цей час ви вже добре вивчили свою кохану людину, втратили іскру пристрасті між вами і вже почали замислюватися над тим, щоб розлучитися.

Утім, не варто одразу приймати такі кардинальні рішення і спалювати всі мости. Втрата бажання до свого партнера – це досить поширене явище, яке зовсім не означає, що стосунки підходять до логічного завершення.

Я не хочу свого партнера. Допоможіть!

втрата бажання - не привід розривати стосунки

Коли людина втрачає бажання займатися сексом зі своїм партнером, вона може відчувати відчай та бажання втекти від проблеми.

Утім, оскільки повернутися у минуле неможливо, не варто мучити себе негативними думками.

Часом ми застосовуємо минулі спогади, щоб використати їх проти наших коханих людей. Ми можемо звинувачувати партнерів у тому, що вони змінилися та перестали робити під час сексу те, що робили раніше.

Чи допоможуть такі взаємні звинувачення змінити ситуацію на краще? Навряд чи.

Наше суспільство вчить, що коли у житті відбуваються неприємні зміни, треба панікувати та вмикати “режим драми”. Не слухайте тих, хто так каже. Надмірне драматизування подій та негативне мислення не допоможуть вам вирішити проблеми в особистому житті.

Ми не намагаємося сказати, що зміни – це погано. Навпаки, втрата бажання повинна змусити вас замислитися над необхідністю встановити нову мету та внести кілька змін у своє особисте життя. Лишень подумайте, одруження та народження дітей – це теж непрості зміни, та чи є вони поганими?

Такими ж необхідними є і зміни у сексуальному житті. Основна проблема полягає у тому, що більшість людей перебільшує значення сексу у стосунках. Дуже часто незадоволена інтимним життям людина зриває злість на партнерові, що лише ускладнює стосунки.

Не варто шукати вади в коханій людині та звинувачувати її у всіх можливих гріхах, адже так ви лише погіршите своє особисте життя.

Втрата бажання: основні причини

сварки не допоможуть повернути бажання

Перед тим, як вмикати режим надмірної драматизації, радимо проаналізувати стосунки та зрозуміти, що саме призвело до погіршення інтимного життя та втрати бажання.

Є чимало способів врятувати стосунки без значних втрат. Перш за все, будьте чесними із собою та своїм партнером. Якщо ви хочете зберегти стосунки, не намагайтеся звинуватити свого партнера у змінах в інтимному житті, адже ніщо так не може скривдити людину, як образливе слово.

Розгляньмо кілька ситуацій, які допоможуть вам краще розпізнати проблему та проаналізувати ситуацію. Нагадуємо: будьте відвертими з собою та не бійтеся визнавати наявність проблеми.

  • Я не хочу більше з ним кохатися, тому що не бажаю вносити зміни у наше сексуальне життя. Я звик/-ла до певних рухів та позицій, і я неймовірно боюся будь-яких змін.
  • Я припинив/-ла робити дрібні сюрпризи коханій людині та демонструвати свої почуття до неї. Та й навіщо це робити, якщо мій партнер і так знає, що я його люблю!
  • У моєму житті вистачає стресових ситуацій через напружений робочий графік та економічні негаразди, а мій партнер вдає, що не помічає цих проблем!
  • У моєму житті є проблеми, які я вважаю за краще не помічати і не обговорювати зі своїм партнером. Він завжди зосереджений лише на своїй роботі, і я більше не можу йому довіряти.
  • Чесно кажучи, я більше не кохаю свого партнера, але я не хочу розривати стосунки з ним, бо мені зручно бути у парі, і я не хочу шукати нове кохання.

Заперечення проблеми є найбільшою перешкодою на шляху до покращення стосунків. Навіть якщо ви перестали розуміти свого партнера, ігнорування труднощів не допоможе вам налагодити ані спілкування, ані інтимне життя.

Відвідини сімейного психолога допоможуть вирішити проблеми

відвідини психолога допоможуть вирішити проблеми

Звісно, спочатку варто поговорити про свої проблеми з коханою людиною, проте якщо це не допомагає вирішити негаразди в інтимному житті, зверніться до сімейного психолога.

Утім, перш ніж відвідати лікаря, підготуйтеся та виконайте “домашню роботу”.

Припиніть звинувачувати партнера у тому, що ваші стосунки зіпсувалися. Подивіться на ситуацію тверезо і проаналізуйте її не лише зі своєї точки зору, але й під об’єктивним кутом. Спробуйте уявити себе на місці свого партнера, адже і йому також може щось не подобатися.

Головне – не намагайтеся заплющувати очі та ігнорувати проблему, адже це жодним чином не допоможе покращити стосунки.

Ми сподіваємося, що після прочитання цієї статті ви більше не боятиметеся змін в особистому житті та виходу із зони дискомфорту. Повірте, змінивши звичну щоденну рутину, ви зміните й особисте життя.

Не чекайте, що іскри пристрасті з’являться нізвідки, створюйте їх самотужки!

This might interest you...
Чи це справді кохання всього життя?
Моє здоров'я
Написав та перевірив Моє здоров'я
Чи це справді кохання всього життя?

Навіть якщо ми думаємо, що любові достатньо для стосунків, правда в тому, що кохання всього життя має супроводжуватися щедрістю, прийняттям, поваго...