5 найсексуальніших позицій для чоловіка

Завдяки цим сексуальним позам насолода зростає, у чоловіка поліпшується ерекція і розвивається вміння контролювати процес.

Останнє оновлення: 18 травня, 2019

Коли йдеться про секс, у кожного свої уподобання та смаки. Проте і жінки, і чоловіки люблять випробовувати сексуальні пози, що дарують їм найбільшу насолоду та задоволення.

Один з основних аспектів, який слід враховувати, це те, що чоловіки люблять споглядати за процесом.

Це значить, що окрім фізичної стимуляції, вони отримують насолоду від розглядання тіла, від жестів та поведінки партнерки в процесі статевого акту.

До того ж, більшість чоловіків любить домінувати та контролювати процес. Вони звертають увагу на те, наскільки глибоко вони можуть проникнути, наскільки чутливою є вагіна до кожного їхнього руху.

Знаючи ці позиції, можна допомогти чоловіку отримати більше задоволення, а також покращити ерекцію і здатність контролювати еякуляцію.

Саме тому у цій статті хочемо розглянути 5 позицій, що найкраще підходять для чоловіка.

Цікаво прочитати: Наявність чоловіка вимагає на 7 годин більше роботи

1. Підкорення

Хоча ніхто не заперечуватиме, що чоловіки люблять домінувати, більшість з них дуже задоволені, коли партнерка бере ініціативу в свої руки і повністю контролює процес.

Саме тому сексуальна поза підкорення є однією з найулюбленішою для них. Вона ідеальна для споглядання жіночої вроди, а також дарує насолоду від рухів стегон партнерки.

Техніка

 • Чоловік повинен лягти на спину, жінка сідає на його ерегований пеніс, спиною до нього.
 • Ця поза допомагає їй задавати ритм, а партнер може допомагати їй рухатися, тримаючи жінку за стегна.
 • Оскільки в обох партнерів руки вільні, вони можуть стимулювати ерогенні зони один одного.

2. Трапеція

Ця поза не є однією з найлегших. Проте через її складність та можливість глибокого проникнення, вона є найулюбленішою серед чоловіків.

Поза трапеції вимагає більше вміння, ніж інші позиції, але й дозволяє підтримувати зоровий контакт з партнером під час сексуального акту.

Техніка

 • Жінка лежить на спині, розслаблена, а чоловік притягує її своїми руками до себе, щоб проникнути в її лоно.
 • Чоловік отримує контроль, а тому задає ритм і темп у процесі зростання насолоди.
 • Ціль полягає у збільшенні інтенсивності та сили рухів для задоволення пристрасними сексуальними стосунками.

3. Дракон

Поза дракона може подарувати чоловікові насолоду найвищого рівня. Партнер отримує відчуття домінування, яке йому дуже потрібне, а також має можливість змінити ритм, відтягуючи еякуляцію.

Постійний контакт із сідницями і розтирання його яєчок посилить чутливість і зробить процес більш захопливим.

Техніка

 • Жінка лежить лицем вниз, подушка знаходиться під її лобковою кісткою. Це потрібно для того, щоб підняти сідниці, вигнути тіло і зробити проникнення ще глибшим.
 • Чоловік стає позаду жінки, тримаючи її руки (вони можуть бути над головою), підстроюючись під неї.
 • Вагінальне проникнення повинно супроводжуватися коловими рухами, які змінюють темп.

4. Ноги на плечах

Зоровий контакт у цій позі неминучий. З цієї причини ця позиція є одніює з найулюбленіших серед чоловіків.

Піднімаючи стегна жінки, партнер має можливість глибшого проникнення. Він також може контролювати процес та домінувати.

Техніка

 • Жінка лежить на ліжку і кладе ноги на плечі партнера.
 • Проникаючи у жінку, чоловік нахиляється вперед, притискаючись до її стегон, сягаючи бажаної глибини.

Дізнатись більше: 6 звичок, щоб покращити сексуальне життя

5. Лотос

Лотос – це ще одна позиція, де жінка може контролювати процес. Чоловікам ця поза до вподоби, оскільки вони отримують насолоду від рухів, вони відчувають дотик жіночих грудей, а також можуть стискати сідниці партнерки.

Техніка

 • Чоловік сидить із зігнутими ногами, жінка опускається на його ерегований пеніс, обіймаючи його своїми ногами.
 • Жінка рухає стегнами і задає бажаний ритм.

Готові спробувати ці позиції? Пам’ятайте, що варто вносити різноманітність у сексуальні стосунки для отримання максимального задоволення. Дуже важливо мати відкрите спілкування з партнером.

Це може вас зацікавити ...
Mejor con SaludLeerlo en Mejor con Salud
Анальний секс: біль чи насолода?

Анальний секс визначається як сексуальний акт, в якому пеніс або фалоімітатор вводиться в задній прохід і пряму кишку партнера. • Hatzimouratidis, K., Amar, E., Eardley, I., Giuliano, F., Hatzichristou, D., Montorsi, F., … Wespes, E. (2010). Guidelines on Male Sexual Dysfunction: Erectile Dysfunction and Premature Ejaculation. European Urology. https://doi.org/10.1016/j.eururo.2010.02.020
 • Hertenstein, M. J., & Keltner, D. (2011). Gender and the Communication of Emotion Via Touch. Sex Roles. https://doi.org/10.1007/s11199-010-9842-y
 • Yoo, H., Bartle-Haring, S., Day, R. D., & Gangamma, R. (2014). Couple communication, emotional and sexual intimacy, and relationship satisfaction. Journal of Sex and Marital Therapy. https://doi.org/10.1080/0092623X.2012.751072
 • Jones, A. C., Robinson, W. D., & Seedall, R. B. (2018). The Role of Sexual Communication in Couples’ Sexual Outcomes: A Dyadic Path Analysis. Journal of Marital and Family Therapy44(4), 606–623. https://doi.org/10.1111/jmft.12282
 • Sandfort, T. G. M. (2005). Sexual orientation and gender: Stereotypes and beyond. Archives of Sexual Behavior. https://doi.org/10.1007/s10508-005-7907-8