Як запобігти випаданню волосся

Кожен з нас хоче мати густе та об'ємне волосся, але часто ми стикаємося з їх випадінням. Тому варто знати поради, які допоможуть уникнути дану проблему.
Як запобігти випаданню волосся

Останнє оновлення: 18 грудня, 2018

Випадання волосся стає все більш і більш поширеною проблемою серед чоловіків і жінок у сучасному світі, тому що існує багато факторів, які впливають та кожного дня мають пряму негативну дію на волосся протягом тривалого часу, якщо ми не приділимо йому належної уваги.

Загалом до 100 волосин може випасти кожного дня, і це прийнято вважати нормальним явищем. 

Якщо ви зауважили, що кількість волосся, яке ви втрачаєте значно збільшилась, у першу чергу,  слід визначити причину, чому це відбувається.

Такі фактори, як клімат, стрес, анемія, погане харчування, кровообіг, спадковість, генетичні відхилення та багато інших – деякі з основних причин, чому люди можуть втрачати волосся. Чи хотіли б ви знати, як попередити випадання волосся?

Поради щодо підтримки здоров’я і попередження випадання волосся

  • Якщо ви помітили, що ваше волосся втрачає життєву силу і воно постійно випадає, дуже важливо, щоб ви перестали користуватись праскою для волосся, феном та іншими приладами, які впливають на волосся високими температурами. Ці типи інструментів, як правило, є причиною випадання волосся, а коли ваше волосся слабке, то це може вплинути на нього ще більше.
  • Для здоров’я волосся правильне збалансоване харчування має не аби яке значення. Недоліки харчування, як правило, призводять до втрати волосся, роблячи його структуру слабкою і ламкою. Ми рекомендуємо дієту, багату на вітаміни А, В, біотин, вітамін С, мідь, залізо, цинк, білок та воду.
  • Тугі зачіски у жінок є ще однією причиною випадання волосся. Такі зачіски викликають побічний ефект під назвою витягування, що, як наслідок, заставляє ваше волосся випадати.
  • Для здоров’я волосся дуже важливо добре відпочивати і спати. Дослідження показали, що люди, які мають здоровий сон, втрачають менше волосся. Виснаження та втома – серед інших факторів, які можуть збільшити втрату волосся.
  • Використання сильних хімічних засобів може сильно послабити волосся та шкіру голови, а, отже, є ще однією величезною причиною втрати волосся. Постійне використання фарб і сильних шампунів сприяє втраті життєвих сил волосся. Ми рекомендуємо якнайбільше уникати їхнього використання та зробити вибір на користь натуральних засобів.

Інші поради проти випадання волосся

  • Загалом, ми миємо волосся кожного дня, що не є необхідністю. Волосся може залишатися чистим протягом декількох днів, і ми повинні скористатися цією здатністю та дати йому відпочити від вологи та хімічних засобів, які ви використовуєте.
  • Перш ніж робити будь-яку зачіску, дуже важливо, щоб волосся було сухим. Вологе волосся викликає відкриття капілярних пор, а як наслідок, втрата волосся буде інтенсивнішою.
  • Хоча ви можете в це і не повірити, фізичні вправи відіграють дуже важливу роль у покращенні здоров’я вашого волосся. Проста фізична активність стимулює кровообіг, а значить шкіра голови отримує більше поживних речовин, а це, в свою чергу, сприяє укріпленню здоров’я волосся.
  • Старайтесь уникати будь-яких стресових ситуацій, сильних хвилювань, переживань та / або проблем. Ці фактори сприяють випаданню волосся і навіть можуть стати основною причиною такого випадання.
  • Якщо ви спостерігаєте постійне випадання волосся у великих кількостях, ми рекомендуємо відвідати дерматолога, для того, щоб визначити конкретну причину проблеми з волоссям і скористатися рекомендаціями правильного його лікування.

Природні лікувальні засоби від втрати волосся

Алое вера

сік алое проти випадання волосся

Алое вера – рослина, яка має багато цілющих властивостей. Ми також рекомендуємо очищення шкіри голови за допомогою рідких кристалів алое вера, щоб зупинити випадання волосся.

Цибуля та лимон

Для того щоб запобігти втраті волосся, вам слід змішати рівні частини лимонного соку та соку цибулі. Потім акуратно втирайте цю суміш у шкіру голови. Залиште засіб на голові протягом п’ятнадцяти хвилин та змийте.

Кокосове молоко

кокосове молоко прити випадання волосся

Втирайте кокосове молоко в коріння волосся, щоб зміцнити його і запобігти його втраті. Цей засіб також буде стимулювати ріст волосся та надасть йому блиск.

Жир печінки тріски

Риб’ячий жир запобігає і помітно зменшує втрату волосся. Просто втирайте жир в шкіру голови перед сном та залиште так до наступного ранку. Після цього змийте водою.

Помідор

помідор проти випадання волосся

Помідори добре допомагають боротися з втратою волосся та помітно зменшити його випадання. Щоб скористатись корисними властивостями помідора, подрібніть помідор разом з гвоздикою, а потім використайте готову пасту, втираючи її у шкіру голови протягом десяти хвилин.

Це може вас зацікавити ...
Засоби з цибулею проти випадіння волосся
Моє здоров'яНаписав та перевірив Моє здоров'я
Засоби з цибулею проти випадіння волосся

Поєднуючи поживні речовини цибулі з іншими здоровими інгредієнтами, можна створити ефективні засоби з цибулею проти випадіння волосся. Спробуйте!