7 порад як зняти стрес, коли ви повернулись додому

Червень 26, 2015

Стрес є одним з найлютіших ворогів для вашого здоров’я. Проблеми з серцем, ризик серцевого нападу, слабка імунна система… Як ви можете захистити себе від нього? У першу чергу ви повинні багато в чому змінити свої звички. Коли ви вкотре повертаєтеся додому, завжди з’являються якісь нові справи, але ви повинні використати будь-який хороший момент, щоб зупинитися і розслабитись. Тому ми дамо вам кілька простих порад про те, як зняти стрес, коли ви повернулись додому.

Діти, домашні клопоти, приготування їжі… коли ви повернулись додому, ви маєте нескінченну кількість завдань, які непомітно перетворюються в чергове продовження робочого дня. Якщо ж, до того ж, у вас ще й також є проблеми і турботи, яких ви не можете викинути з голови, ви будете накопичувати ще більше напруження з дня на день, поки воно не перетвориться в порочне стресове коло, з якого вам буде дуже важко вирватись. А як щодо того, щоб запровадити маленькі зміни у повсякденному житті? А що, якщо ви спробуєте скористатись наступними порадами для зняття стресу у вашому житті?

Старайтесь зменшити стрес, коли ви повернулись додому: прості поради

1. Зніміть взуття

vzuttya_zn

Деякі люди кажуть, що це не зовсім здорово. Проте, насправді, лише кілька речей в житі можна порівняти з тим, який домашній комфорт та спокій ви відразу відчуєте, прийшовши додому і знявши своє взуття. Прогулянки босоніж активізують велику кількість ваших життєво важливих функцій: стимулюють кровообіг, дають силу вашим венам, зміцнюють нервову систему, знімають стрес… А якщо ви прогулюєтесь босоніж на такій поверхні, як трава або пісок, то це має ще більший ефект. Отже, пам’ятайте:  ходьба босоніж, після того як ви повернулися додому має надзвичайну заспокійливу дію, тож ви можете легко, без зусиль, цим зайнятись.

2. Підвищуйте самосвідомість

vymknuty_comp

Після того, як ви повернулися додому, вам слід усвідомити, що ваші робочі обов’язки та відповідальність закінчилися. Ви повинні розділити їх два простори – особистий та робочий – якомога чіткіше. Коли ви вдома, вам слід знати, що це ваш власний час і ваше власне життя, це реальне життя, у якому є ваші близькі люди і ваші, відмінні від роботи, важливі речі. Вам слід насолоджуватися ними і задовольняти себе спілкуванням з близькими, забувши про роботу і пов’язані з нею клопоти.

3. Підіть на невеличку прогулянку

prohulyanka

Півгодини ходьби – достатньо, вам не потрібно буде ані хвилини більше. Просто підіть у парк, наприклад, прогуляйтесь у вашому районі, щоб зняти напругу, потренувати своє тіло, і допомогти йому виробити невелику кількість ендорфінів, які виводять токсини, активують ваше тіло і заспокоюють ваш розум. Прогулянка нічого не коштує, але є відмінним способом зняти стрес. Не забудьте, що прогулюватись разом з кимось важливим для вас, наприклад  рідним чи другом, набагато краще.

4. Трішки подрімайте

Kit_spyt

Вам зовсім не потрібно  спати протягом години чи більше. П’ятнадцять або двадцять хвилин сну достатньо, щоб отримати заряд енергії, прокинутись з яснішим розумам та зняти напругу. Вам навіть не потрібно впадати в глибокий сон. Просто полежіть на дивані, поклавши ноги вгору, і заплющте на кілька хвилин очі, поки ваше дихання не стане трохи повільнішим. Цього достатньо, щоб повністю позбутися стресу та не напружуватись.

5. Ванна для розслаблення

vanna

Не існує надто багато речей, які приносять більше розслаблення. Виділіть принаймні півгодини, щоб прийняти гарячу ванну (або душ), і нехай ваше тіло огорнеться цим теплим почуттям полегшення після ванни. Розслабте нервову систему, зніміть біль і запалені процеси та виведіть токсини.

6. Не робіть дві справи одночасно

bahto_ruk

Прийшли додому і почали готувати їжу, заодно наглядаючи за дітьми, прасуєте та дивитеся на свій календар, думаючи про те, що ви збираєтеся робити завтра… Як багато речей ви можете зробити одночасно після того, як ви повернулися додому? Спробуйте усвідомити, що вам необхідно розслабитись для того, щоб зберігати баланс сил та спокій для того, щоб запобігти новим стресовим ситуаціям.

7. Розумові вправи

kvitka

Розслабтеся протягом десяти хвилин, думаючи про свої власні речі і ні про що інше. Відведіть трохи часу для себе, думаючи про сьогодення та про все, що ви б хотіли здійснити в майбутньому. Цінуйте все, що у вас є і всі хороші речі, які ви маєте і людей які вас оточують. Іноді стрес не дає вам можливості бачити сенс у всьому, всі важливі для вас речі викликають байдужість та ви не можете визначитись з пріоритетами. У такі моменти пам’ятайте, що ваше здоров’я – найважливіше за все. Розслабтеся, посміхніться, уявіть собі приємні речі. Це насправді так легко!

Вас також можуть зацікавити