Як позбутися "гусячих лапок" за допомогою натурального нічного крему

Гусячі лапки - це тонкі лінії, які утворюються в куточках очей в результаті вікових змін, надмірного впливу прямих сонячних променів та активної міміки. Вам також не хочеться миритися з цими маленькими зморшками? Тоді радимо спробувати цей натуральний нічний крем для очей.
Як позбутися "гусячих лапок" за допомогою натурального нічного крему

Останнє оновлення: 12 грудня, 2018

Щоб зробити менш помітними вже наявні гусячі лапки та щоб запобігти появі нових, треба використовувати сонцезахисні креми, які містять компоненти для відновлення шкіри.

Так звані “гусячі лапки” – це тонкі лінії у куточках очей, які утворюються внаслідок надто активної міміки та зменшення вироблення колагену та еластину.

Ці зморшки є показником природного процесу старіння організму, хоча часом вони з’являються надто рано у результаті шкідливого впливу прямих сонячних променів та вільних радикалів.

Учені довели, що стрес, неправильне харчування та шкідливі звички (зокрема, зловживання алкоголем та цигарками), часто призводять до передчасного старіння.

На щастя, нині існує чимало косметичних засобів та препаратів на основі поживних компонентів, які ефективно захищають шкіру від впливу шкідливих зовнішніх факторів та помітно зменшують зморшки.

Одним із таких засобів є натуральний крем на основі трьох корисних продуктів, які завдяки своїм неймовірним властивостям мають здатність відновлювати ніжну шкіру навколо очей та повертати їй привабливий вигляд.

Сьогодні ми розповімо вам, як приготувати цей ефективний засіб у домашніх умовах.

Приготуйтеся занотовувати!

Нічний крем, що зменшує гусячі лапки

Цей натуральний крем призначений для використання перед сном. Він містить винятково корисні продукти, зокрема олію виноградних кісточок, вітамін Е у капсулах та масло Ши.

Окрім того, що цей нічний крем стовідсотково натуральний, він є доступним та не має жодних побічних ефектів.

Своїми унікальними властивостями крем завдячує високому вмісту жирних кислот та антиоксидантів, які зменшують вже наявні гусячі лапки та запобігають появі нових. Коли ці речовини потрапляють у шкіру, вони прискорюють її відновлення та стимулюють вироблення колагену та еластину.

Якщо ви щоденно наноситимете цей крем на шкіру, то зможете знівелювати шкідливий вплив вільних радикалів та підвищити тонус шкіри обличчя.

Корисні властивості олії виноградних кісточок

кісточки винограду

Олія виноградних кісточок є надзвичайно популярним засобом для відновлення та омолодження шкіри. Вона має неймовірні корисні властивості, а саме:

 • Містить велику кількість лінолевої кислоти – натуральної речовини, яка зміцнює клітинні мембрани та покращує стан шкіри.
 • Антиоксиданти, які містить олія виноградних кісточок, запобігають появі проблем зі шкірою та утворенню передчасних зморшок, що часто відбувається у результаті розпаду клітин.
 • Ця олія має потужні протизапальні властивості, завдяки яким ви зможете забути про набряклі повіки та мішки під очима.
 • Крем на основі олії виноградних кісточок має здатність робити шкіру більш пружною та підтягнутою. Він поверне шкірі здоровий привабливий колір, а також допоможе усунути пігментні плями та передчасні зморшки.

Якщо ви регулярно наноситимете цей нічний крем на шкіру обличчя, то зможете надовго забути про мішки під очима та інші вади шкіри.

Корисні властивості вітаміну Е

Вітамін Е, який легко знайти не лише у продуктах, але й у вигляді додатків і вітамінів, є натуральним антиоксидантом, що має здатність робити менш помітними шрами, вікові плями та зморшки. Окрім того, вітамін Е має такі корисні властивості:

 • Регулярне використання крему на основі вітаміну Е допоможе вам захистити шкіру від шкідливого впливу прямих сонячних променів.
 • Вітамін Е стимулює вироблення колагену та еластину.
 • Ця сполука сприяє швидкому відновленню та загоєнню шкіри.

Косметологи рекомендують вітамін Е для зменшення “гусячих лапок” та інших ознак передчасного старіння, з якими ми можемо зіткнутися.

Корисні властивості масла Ши

гусячі лапки та засоби їх позбутися

Масло Ши – це рослинний жир з потужними протизапальними та антиоксидантними властивостями, тому цей продукт часто використовують для виготовлення косметичних препаратів.

Деякі спеціалісти вважають масло ши основним компонентом засобів для відновлення шкіри, оскільки воно глибоко живить її та запобігає появі пігментних плям та “гусячих лапок”.

Воно містить пом’якшувальні та омолоджувальні сполуки, які роблять шкіру більш привабливою, повертають їй здоровий колір та роблять наявні зморшки менш видимими.

Масло ши багате на вміст вітаміну Е, антиоксиданту катехіну та лінолевої кислоти. Усі ці сполуки стимулюють активність клітин та сприяють омолодженню шкіри обличчя.

Як приготувати нічний крем проти “гусячих лапок” власноруч

крем що запобігає гусячим лапкам

Запорукою ефективності цього нічного крему є, передусім, висока якість його компонентів, зокрема їхнє органічне походження.

Вітамін Е, масло ши та олію виноградних кісточок можна знайти на полицях магазинів з натуральною косметикою та аптек.

Інгредієнти:

 • 5,5 столових ложок масла ши (70 г)
 • 2 капсули вітаміну Е
 • 2 столові ложки олії виноградних кісточок (30 г)
 • 1 герметичний скляний контейнер

Спосіб приготування:

 • Розтопіть масло ши на паровій бані. Коли воно стане рідким, додайте до нього олію та вичавіть вміст капсул з вітаміном Е.
 • Зніміть отриману суміш з вогню, дайте їй настоятися протягом кількох хвилин (проте не залишайте до повного охолодження, адже масло знову затвердіє), та перелийте майбутній крем у герметичний скляний контейнер.

Спосіб використання:

 • Наберіть трохи крему та нанесіть його на шкіру навколо очей перед сном.
 • Повторюйте цю процедуру щовечора, мінімум тричі на тиждень.

Зверніть увагу, що помітні результати з’являться лише через кілька тижнів регулярного використання крему. Окрім того, не забувайте перед кожним виходом на вулицю наносити на обличчя сонцезахисний крем. • Roca, P. (2014). Arrugas. In Arrugas.
 • Gac, H. (2000). Algunos cambios asociados al envejecimiento. Boletin Escuela de Medicina.
 • Alvarez Fontanet, E. (1995). Consecuencias del estrés oxidativo de la piel por radiaciones ultravioleta. Revista Cubana de Investigaciones Biomédicas.
 • Palomar-Llatas, F., Fornes-Pujalte, B., Arantón-Areosa, L., & Rumbo-Prieto, J. (2013). Envejecimiento cutáneo y dermatoporosis. Enfermeria Dermatologica.
 • Consalvo, L., Dabhar, M., Santiesteban, M. M., Stengel, F. M., & Femando, D. (2006). Envejecimiento cutáneo ¡La expectativa de vida no deja de aumentar… el envejecimiento tampoco! Arch Argent Dermatol. https://doi.org/10.1007/s10032-005-0147-6
 • Kapoor, S., & Saraf, S. (2010). Assessment of viscoelasticity and hydration effect of herbal moisturizers using bioengineering techniques. Pharmacognosy magazine6(24), 298–304. https://doi.org/10.4103/0973-1296.71797
 • Rizvi, S., Raza, S. T., Ahmed, F., Ahmad, A., Abbas, S., & Mahdi, F. (2014). The role of vitamin e in human health and some diseases. Sultan Qaboos University medical journal14(2), e157–e165.
 • Lin, T. K., Zhong, L., & Santiago, J. L. (2017). Anti-Inflammatory and Skin Barrier Repair Effects of Topical Application of Some Plant Oils. International journal of molecular sciences19(1), 70. https://doi.org/10.3390/ijms19010070

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.