Як позбутися варикозного розширення вен домашніми засобами

Як позбутися варикозного розширення вен і сприяти кровообігу? Цього можна досягти за допомогою масажних процедур та певних продуктів, які мають протизапальну та антикоагулянтну дію.
Як позбутися варикозного розширення вен домашніми засобами

Останнє оновлення: 17 листопада, 2018

Позбутися варикозного розширення вен не лише складно. Адже це може бути також ознакою негараздів з вашою кровоносною або лімфатичною системою.

Воно виникає, коли однонапрямні клапани в системі кровообігу, переважно в ногах, перестають нормально функціонувати. Це стримує кровопостачання та запобігає поверненню крові до серця правильним шляхом.

Як наслідок, капілярні судини розширюються. Потім вени під поверхнею шкіри деформуються, залишаючи вас з червоним або синім набряком.

Часто варикозне розширення вен не спричинить вам фізичного болю. Однак воно може викликати відчуття поколювання та тяжкості у постраждалих ділянках або інші ускладнення.

На щастя, є ціла низка різних природних рішень, які можуть допомогти швидко позбутися варикозного розширення вен.

У цій статті ми хочемо порадити вам 6 чудових домашніх засобів, які допоможуть вам попрощатись з варикозними венами. Крім того, всі вони за приємною для вашого гаманця ціною!

Спробуйте їх зараз!

1. Алое вера, щоб позбутися варикозного розширення вен

алое вера, щоб позбутися варикозного розширення вен

Алое вера містить кристали, багаті на основні поживні речовини. Ці поживні речовини мають великі переваги для здоров’я шкіри та системи кровообігу.

Саме тому його використовували протягом десятиліть як природне рішення для лікування запалених вен. Крім того, це чудове рішення, щоб позбутися варикозного розширення вен.

До того ж алое вера має в’язкі та зволожувальні властивості. Після поглинання воно також допомагає контролювати утворення нових варикозних вен у ваших ногах.

Засоби використання

 • По-перше, візьміть таку кількість алое віра, яку ви потребуєте, і втирайте в уражені ділянки за допомогою ніжних колових рухів.
 • Дайте рідині потрапити у вашу шкіру і змийте наступного дня.
 • Повторюйте цей процес кожного вечора, доки не досягнете бажаних результатів.

2. Часник

Часник – це один з тих магічних суперпродуктів, які протягом десятиріч рекомендували для боротьби з варикозним розширенням вен.

Це інгредієнт, багатий на сірчані сполуки. Вони мають сильний протизапальний та антикоагулянтний ефект, коли їх поглинає шкіра.

Засоби використання

 • Їжте зубчик сирого часнику або з невеликою кількістю лимонного соку, або в гарячій воді.
 • Крім того, зробіть пасту з сирого часнику та додайте трохи оливкової олії. Потім використовуйте суміш як лосьйон для масажу на ділянках з варикозним розширенням вен.
 • Повторюйте лікування щодня.

3. Каштани

каштани

Каштани – це природний засіб, відомий у всьому світі через його ефективність у боротьбі з варикозним розширенням вен, а також припухлістю і болем у ногах.

Крім того, багато людей також використовують його як альтернативне лікування флебіту (запалення вен). Врешті-решт, це позитивно впливає на здоров’я кровоносної системи тіла .

У деяких пацієнтів він відновлює правильне функціонування клапанів вен. Це полегшує перенесення крові до верхньої частини тіла.

Засоби використання

 • Приймайте ліки, які містять каштан, щодня.
 • Вичавіть природний екстракт з каштана, і використовуйте його, як лосьйон для масажу.

4. Зелена глина

Крім того, паста з зеленої глини контролює запалення та відчуття тяжкості, що виникає внаслідок наявності варикозних вен в ногах.

Цей потужний інгредієнт володіє протизапальними, в’язкими та заспокійливими властивостями. Вони можуть значно зменшити запалення в венах нижньої частини тіла.

Засоби використання

 • Спочатку змочіть зелену глину теплою водою, поки не отримаєте гладку пасту. Потім втирайте її в уражені частини.
 • Дайте ретельно висохнути 30 хвилин, потім змийте теплою водою.
 • Повторюйте лікування щонайменше три рази на тиждень.

5. Настоянка з петрушки

настоянка з петрушки

Діуретичні та протизапальні властивості настоянки з петрушки роблять її важливим інструментом для лікування проблем циркуляції.

Споживання настоянки з петрушки регулярно допомагає позбутися від рідин, що накопичуються в тканині ваших ніг. Крім того, це також стимулює циркуляцію у всьому тілі.

Засоби використання

 • Приготуйте літр настоянки з петрушки і пийте її упродовж дня три або чотири рази.
 • Якщо ви хочете збільшити кількість лікування, нанесіть рідину безпосередньо на ноги і втирайте, доки вона не поглинеться.

6. Кавова гуща

Люди часто просто викидають кавову гущу, щойно вони приготують свій улюблений напій. Проте насправді вона має деякі властивості, які є корисними у різноманітних альтернативних засобах лікування.

Наприклад, протизапальний та збуджувальний ефект сприяє хорошому кровообігу та зменшує розширення вен.

Застосування кавової гущі регулярно допомагає позбутися мертвих клітин шкіри, покращити еластичність вен і запобігти передчасному старінню.

Засоби використання

 • Візьміть кавову гущу та додайте теплу воду або оливкову олію. Потім просто втирайте в уражені ділянки, використовуючи ніжні, масажні рухи.
 • Залиште на шкірі на 15 хвилин, щоб подіяло. Потім змийте.
 • Використовуйте цей засіб два до три рази на тиждень, щоб досягти найкращих результатів.

Чи готові ви спробувати ці домашні засоби? Як ви побачили з того, що ми описали в статті, нема потреби шукати і купувати дорогі комерційні продукти, які допоможуть вам позбутися варикозного розширення вен.

Виберіть один із наведених вище варіантів і дізнайтеся, наскільки простим та ефективним є лікування, яке не містить шкідливих для шкіри продуктів.


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.