Як природно очистити кишечник

Щоб не засмічувати організм токсинами, варто періодично очищати кишечник від зашлакованості. Ось поради допоможуть зробити це самостійно.
Як природно очистити кишечник

Останнє оновлення: 29 січня, 2019

Кишечник накопичує багато відходів, які заважають організму правильно функціонувати. Цей орган може викликати багато проблем, якщо його не прочищати, тому рекомендують здійснювати його дренаж. Варто також дізнатись, що викликає накопичення токсинів, щоб не повторювати ці помилки та запобігти їм, наскільки це можливо.

Що треба знати про очищення кишечника

Якщо ви хочете очистити свій кишківник, бо трапляються випадкові чи слабі запори, то все, що необхідно зробити, це додати клітковину чи волокнисті трави для нормалізації руху. Але видалити всі “старі речі”,  які можуть застрягти у стінках кишечника, досить складно. Будь-яка людина, яка не ходить до туалету 5 днів поспіль, буде накопичувати у своєму тілі відходи з 15-ти різних страв.

Очищати свій кишечник вигідно для всього тіла, оскільки так можна усунути все, що більше не корисне і все, що може перешкоджати організму боротись з паразитами, які потрапили разом з давно споживаними продуктами. Добре очищений кишечник завдяки відповідній дієті буде здоровим.

Це також призводить до внутрішнього відчуття покою, покращення сну та дихання, стає приємнішим запах тіла, зникають прищі та інше. Очищення кишківника має й інші тонізувальні ефекти: стимулювання черевної порожнини або печінкових залоз, особливо підшлункової, покращення поглинання їжі та її засвоєння.

кишечник

Треба знати, що проносні засоби – це погана ідея, тому що активні інгредієнти токсичніші, ніж їжа, вони приносять більше роздратування. На природному рівні найкращим є промивання, клізми, трави та солі. Ці ресурси є надійнішими і їх можна обирати, насамперед, якщо у вас є певні знання на цю тему.

Ніколи не ставайте залежними від цих методів, не використовуйте їх часто, тому що це може призвести до зворотнього результату. Наслідком може стати зміна харчування. Це означає, що не варто їсти все підряд, а потім один раз на тиждень робити процедуру кишкового очищення, через те, що він не працює.

Також можна вживати певні продукти, які самі по собі мають властивості “чистки” для товстої кишки, тоді не варто буде на практиці використовувати будь-який з вищезазначених методів.

Вегетаріанські рецепти допоможуть очистити кишечник

Ці рецепти допоможуть ефективно та просто очистити кишечник, одночасно й травну систему. Вам треба просто змінити свій раціон харчування та почати вживати більше фруктів, овочів, бобових та сухого насіння, які є в сезоні.

Кишечник стане набагато чистішим, а отже, краще почнуть працювати нирки та печінка. Ваше здоров’я помітно покращиться, а також краще почнуть працювати й інші органи.

Один з найкращих рецептів для очищення вашої товстої кишки – це сік з двох апельсинів, семи полуниць та трьох персиків. Він допомагає природно очистити кишечник та зміцнює дихальну систему. Крім того, було доведено, що такий сік зменшує депресію.

Просто помістіть плоди в блендер та змішайте. Пийте відразу перед сніданком. Вживайте такий сік протягом дев’яти днів підряд. Потім, через годину цього коктейлю, ви можете спокійно з’їсти свій нормальний сніданок.

сік очищає кишечник

З іншого боку, є трави, які дуже добре підходять для цієї мети, наприклад:

  • Каскара Саграда: цю траву вивели XVI столітті іспанські північні аборигени. Вона містить з’єднання, відомі як “антрахінони”, які допомагають активувати скорочення товстої кишки, схожі на ті, що відбуваються під час відвідування туалету. Цей спосіб також допомагає усунути відходи в окремих осіб, які мають ніжну травну систему.
  • Подорожник Псиліум: насінина з’явилась в Індії та Ірані. Його використовують в трав’яній та нетрадиційній медицині. Містить багато розчинних харчових волокон. Дуже корисно створити з нього желатинове тісто, воно буде діяти як мітла, яка зітре все зі стінок кишечника. Сприяє загальному стану здоров’я товстої кишки.

квасоля очистить кишечник

  • Алтей лікарський: цю траву використовували з давньогрецьких часів, де вона і отримала свою назву від “Altho”, що означає “ліки”. Містить великі молекули цукру (рослинний клей), які заспокійливо впливають на слизові оболонки в товстій стінці.
  • Касія: також відома як китайська кориця, це перша спеція, яка прийшла в Європу з Олександром Великим. До цього, вона була відома в Єгипті та Ізраїлі. Її культивують у Південно-Східному Китаї, адже через свою олію та квіти має чудовий ефект на травну систему. Її вплив сприяє здоров’ю тканин та здорових мембран в різних частинах шлунку та товстої кишки.

Поради щодо постійного очищення кишечника

  • Їжте по 8-10 порцій фруктів на тиждень: завжди обирайте ті, які містять більше клітковини, наприклад, червоні фрукти.
  • Вживайте цільнозернові вуглеводи від 2-х до 3-х разів на тиждень.
  • Обирайте продукти, які допомагають очистити товсту кишку, що багаті на білки та клітковину.
  • Не їжте цукерки або жири.
  • Додайте насіння льону до страв, посипайте ним їжу.
  • Тренуйтесь щодня (принаймні, 30 хвилин ходьби) та пийте багато води кожного дня (рекомендують принаймні 2 літри в день).
Фото надане bertholf, whologwhy, Jason Hickey, Kim Knoch, DieselDemon.Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.