Фрукти, що допомагають виводити токсини

Очищати організм від токсинів рекомендується хоча б один раз у рік. Зробити це в домашніх умовах можна за допомогою різних фруктів.
Фрукти, що допомагають виводити токсини

Останнє оновлення: 11 січня, 2019

Токсини містяться в різних місцях; вони є в їжі, воді та ліках, які ви споживаєте щодня, або можуть виникати у наслідок радіації та стресу. Одним словом, вони є всюди.

Саме тому ви маєте регулярно очищувати свій організм, щоб мати змогу виводити токсини, що з часом накопичуються в організмі. Таким чином ви зможете покращити загальний стан свого організму. Також важливо знати, що природа надає вам усі необхідні засоби, щоб позбавити організм цих шкідливих токсинів.

Фрукти, що виводять токсини

З цієї статті ви дізнаєтесь про різні фрукти, що допомагають природньо виводити токсини. Ці фрукти мають приємний смак, тому чищення організму за допомогою цих натуральних продуктів стане для вас справжнім задоволенням.

Яблука

яблука

Яблука стимулюють роботу печінки та нирок. Вони також ефективно захищають вас від хвороб серцево-судинних та сприяють правильному функціонуванню травної системи, що запобігає запорам та діареї.

Високий вміст у них кислих і нейтральних полімерів допомагає очистити ваше тіло, оскільки вони виводять токсини і нормалізують рівень холестерину в крові.

Авокадо

Авокадо має високий вміст мононенасичених жирів – корисних жирів, які допомагають знизити рівень холестерину. Вони також містять вітамін Е, потужний антиоксидант, який здатен виводити токсини. Вони містять калій, який допомагає стримувати депресію. Вміст фолієвої кислоти важливий для запобігання втоми.

Банани

Банани мають властивості, що чудово впливають на Ваш організм. Одна з основних – допомога у регуляції кишкових функцій, що знімає запори. Вони також допомагають контролювати стрес та знімають симптоми, що викликають надлишок шлункової кислоти.

Грейпфрути

грейпфрут виводить токсини

Крім того, що грейпфрути чудово допомагають в детоксикації тіла, вони також запобігають багатьом проблемам шкіри, завдяки чому вона виглядає набагато здоровішою та більш свіжою.

Вони мають достатньо велику кількість вітаміну С, який необхідний для зміцнення імунної системи. Таким чином, ви не застудитеся та не підхопите інфекцію. Грейпфрут також є надзвичайно корисним для вашого травлення та сечовидільної системи.

Апельсини

Апельсини містять багато фосфорущо є дуже важливим для контролю стресу та отруйних речовин, що потрапляють в організм з їжею та медикаментами.

Лимонна кислота, що міститься в них, є важливою для очищення травної системи і виводить з організму бактерії, що містяться у товстій кишці. Крім того, апельсини є потужним дезінфікувальним засобом.

Ананаси

ананас виводить токсини

Ананаси містять велику кількість бромелайну – речовини, яка є надзвичайно важливою для циркуляції крові. Вони також полегшують травлення, що сприяє засвоєнню білків.

Полуниця

Вона багата на антиоксиданти та фітонутрієнти, а також вітамін С. Її розчинні волокна чудово допомагають контролювати рівень цукру в крові. Вони також мають здатність до поліпшення стресового стану і усувають симптоми менопаузи.

Кавун

кавун виводить токсини

Кавун має приємний смак і є чудовим помічником у детоксикації організму. Високий вміст води і низький вміст цукру робить його надзвичайно корисним для запобігання зневодненню під час очищення організму. Він також допомагає запобігати деяким видам раку та знижує рівень холестерину.

Папайя

Папайя є чудовим засобом для підтримки правильного травлення, оскільки збільшує вироблення підшлункових соків. Одним з його компонентів, так званий папаїн, є чудовим проносним засобом.

Ми сподіваємося, що ви додасте деякі з вищезгаданих фруктів, що допомагають позбутися токсинів, у ваш щоденний раціон.  • Todo, absolutamente todo lo detox es un timo. 29-06-2018. [Online] Disponible en MalditaCiencia.
  • Klein A.V. & Kiat H. (2014) Detox diets for toxin elimination and weight management: a critical review of the evidence. J Hum Nutr Diet. doi: 10.1111/jhn.12286
  • Seaman, David R. “Toxins, Toxicity, and Endotoxemia: A Historical and Clinical Perspective for Chiropractors.” Journal of chiropractic humanities vol. 23,1 68-76. 3 Sep. 2016, doi:10.1016/j.echu.2016.07.003

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.