Як просто почистити телевізор

Якщо ви збираєтеся почистити телевізор, то дуже важливо враховувати матеріал, з якого він виготовлений, щоб не пошкодити екран невідповідними засобами для чищення.
Як просто почистити телевізор

Останнє оновлення: 07 листопада, 2019

Ви дивитеся хороший фільм, а потім якісь плями на екрані привертають вашу увагу. Ви намагаєтеся повернутися до фільму, але тепер ви можете зосередитися лише на пилу, що прямо перед вашим носом. Про фільм вже не йдеться, треба почистити телевізор.

Очищення телевізора та будь-якого іншого екрана часом може бути складним завданням. Однак, можливо, ми просто не знаємо, як це зробити ефективно й безпечно, щоб не пошкодити пристрої.

Зазвичай люди не помічають бруд, що залишився на екрані, коли чистять увімкнений телевізор або комп’ютер. Однак для того, щоб уникнути поступового збору пилу, важливо чистити екрани один раз на тиждень. Це не дасть їм стати занадто брудними, і тоді вам не доведеться вдаватися до агресивних очисних засобів.

Як почистити телевізор

як почистити телевізор
Нижче наведено кілька методів, які можна використовувати, коли ви очищаєте телевізор. Виконайте такі дії:

Сухий метод

 • Перед чищенням від’єднайте пристрій від електромережі. Безпека має бути на першому місці.
 • Якщо у вас є посібник з ремонту приладу, уважно прочитайте його, щоб дізнатися, з якими матеріалами ви маєте справу і які засоби для чищення можна використовувати.
 • Чисті ганчірки з мікрофібри ідеально підходять від пилу, тому їх часто використовують для очищення скла. Крім того, мікрофібра є оптимальним матеріалом для очищення, адже вона не залишає слідів. Багато компаній додають ці ганчірки до комплектації телевізорів.
 • Уникайте використання паперу або звичайних тканин. Ці грубі матеріали легко подряпають плазму, LED чи LCD.

Вологий метод

 • Якщо у вас старий телевізор зі скляним екраном, ви можете легко очистити його за допомогою ганчірки з мікрофібри, змоченої в засобі для чищення скла.
 • Не розбризкуйте рідину на екран. Замість цього спробуйте очистити його спочатку сухою ганчіркою. В ідеалі екрани треба витирати сухими матеріалами. Уникайте використання рідини, якщо це не є абсолютно необхідним.
 • Для очищення сучасних телевізорів часто рекомендують дистильовану воду. Ба більше, не використовуйте засоби для чищення, які містять агресивні хімікати, такі як спирт або інші абразивні матеріали, оскільки ви можете ненавмисно пошкодити екран.
 • Якщо у вас є телевізор на кухні, він, мабуть, брудніше від парів і жиру в цьому місці. Для цих важких місць розбризкайте трохи оцту на ганчірку з мікрофібри і протріть телевізор.
 • Не натискайте надто сильно на екрани, коли ви їх чистите. Очищайте поверхні обережно, оскільки матеріали є набагато тоншими, ніж скло в старих моделях.
 • Робіть м’які горизонтальні рухи, доки екран не висохне.
 • Нарешті, переконайтеся, що інші частини телевізора також чисті. Кількох рухів ганчіркою достатньо. Завжди відкладайте ганчірки, які використовуєте для екранів, і зберігайте їх лише для цієї мети.

Обережно очищайте телевізор

як правильно почистити телевізор
Телевізори значно змінилися протягом багатьох років, а технологічні досягнення дали нам якісні екрани. Вони дають нам змогу дивитися фільми та серіали, які нам подобаються, у високій якості та деталізації. Ці прилади виготовляють з різних матеріалів, серед яких найвідомішими є світлодіоди, РК і плазми. Старі телевізори з трубкою зникли, а нові телевізори більше не використовують скло за основу.

Сьогоднішні екрани є крихкими і потребують різного догляду. Крім того, вони зазвичай цифрові, тому їх необхідно чистити частіше. Тому краще впровадити деякі з наведених вище порад, щоб оптимізувати перегляд телевізора.

Застосовуйте ці поради, які допомагають ефективно почистити телевізор, до решти екранів у вашому домі, оскільки вони також підходять для комп’ютерів, мобільних телефонів, ноутбуків, планшетів тощо.


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.