Як спалити жир на стегнах та животі

Щоб зменшити жир на стегнах, не потрібно кардинально змінювати своє життя, достатньо кількох корисних звичок і ви відразу відчуєте різницю.
Як спалити жир на стегнах та животі

Останнє оновлення: 08 листопада, 2018

Усі жінки мріють про фігуру зі стрункою талією. У цій статті ми дамо вам практичні поради про те, як спалити жир на стегнах і животі, а також на боках, і ви дізнаєтесь як зробити талію тоншою. Деякі частини тіла дуже важко зробити більш привабливими, тобто спалити жир у тих місцях набагато складніше, і тому сьогодні ми будемо говорити про конкретні фізичні вправи націлені на спалювання жиру на стегнах і на животі. Тож якщо ви хочете бути здоровими і позбутися «жирних булочок» в цих областях, вам слід бути готовими заради великої справи витратити багато часу та зусиль на фізичні вправи.

Перш за все, вам необхідно, це дотримуватися збалансованої дієти харчування у поєднанні із щоденними фізичними навантаженнями, тому що жоден сам по собі не дасть вам бажаних результатів. Ми рекомендуємо їсти продукти, що містять вітаміни С та антиоксиданти, такі як фрукти, боби і зелений чай, у той час слід уникати жирних продуктів на стільки, на скільки можливо. До того ж, ми хочемо поділитися з вами деякими порадами, якими ви можете скористатися і додати у ваш щоденний режим, щоб ефективно спалити жир на животі та стегнах.

Біг, ходьба та їзда на велосипеді

Біг у парку, як спосіб спалити жир на стегнах

Практично усі люди можуть виконувати ці три вправи. Вони не тільки корисні для тіла, вони також допомагають очистити розум від поганих думок і зменшити стрес. Наші ноги працюють, а це велика допомога у боротьбі із жиром на стегнах. Ось чому прогулянка щодня, принаймні, від дому до роботи, або поїздка на велосипеді з сім’єю може допомогти зменшити жир в цих проблемних зонах.

Фізичні вправи для інших частин тіла

Не робіть помилку, думаючи, що для того, щоб зменшити жир унизу живота, ви повинні робити тільки вправи для м’язів живота. Усі групи м’язів потребують фізичного навантаження для втрати жиру, тому що наш метаболізм швидко реагує, щоб перетворити їжу, яку ми їмо, у поживні речовини, які так необхідні організму, замість того щоб відкладатися в боки стегон і внизу живота.

Заняття йогою

Йога

Заняття йогою роблять тіло сильним та гнучким, вони покращують здоров’я та сприяють ясності розуму. Так як біг, ходьба чи їзда на велосипеді – йога з’єднує розум та тіло, даючи вам більше відчуття спокою і комфорту. Йога також зміцнює м’язи, покращує поставу і може зробити ваше тіло більш збалансованим і жіночним.

Попрощайтеся із цукром

Якомога більше уникайте споживання продуктів харчування і напоїв з високим вмістом цукру. Крім того, що це погано для вашого здоров’я в цілому, ви тільки збільшите вагу і додасте більше жиру на стегна і живіт.

Уникайте «магічних» таблеток і кремів

Зараз на ринку є багато різних допоміжних добавок, у вигляді таблеток, наприклад, які допоможуть спалити жир. Звісно, деякі з них можуть бути корисні, а інші ні. Але знайте, що ці продукти не можуть творити дива, щоб ви схуднули і зменшили жир. Щоб досягнути своєї мети найефективніший спосіб – це поліпшити вашу дієту і не припиняти тренування.

Основні вправи для вас, для щоденного виконання, щоб спалити жир на стегнах

Баланс

Встаньте, ноги поставте на ширину плечей, зігніть ноги в колінах і торкніться землі руками. Підніміться повільно, передаючи всю вагу на ліву ногу, згинаючи праве коліно і торкніться правою рукою правої гомілки. Затримайтеся у цій позі протягом декількох хвилин, поверніться у вихідне положення і зробіть те ж саме зміщуючи вагу на іншу ногу. Повторіть цю вправу принаймні двадцять разів.

Вправи для ніг

Фізичні вправи щоб спалити жир на стегнах

Встаньте на коліна і поставте перед собою руки на підлогу, підніміть одну ногу позаду вас і потягніть її так далеко, як ви можете, тримайте ногу по прямій лінії паралельно з тулубом. Відпочивайте тільки на руках, тримайте тіло прямо і непохитно, залишайтеся в цьому положенні так довго як зможете. Поверніться у вихідне положення, відпочиньте кілька секунд та зробіть те ж саме з іншою ногою.

Рухи по колу ногами

Ляжте на спину на підлозі і підніміть одну ногу, намалюйте кола в повітрі. Тримайте ногу прямо та рухайте ногою повільно та обережно – спочатку в одному напрямку, потім у протилежному напрямку. Робіть таку вправу протягом 30 секунд, відпочиньте на кілька секунд, а потім поміняйте ногу.

Хула-хуп

Хула хуп щоб спалити жир на стегнах

Хула-хуп, або, по-іншому, обруч – це спортивний тренажер, призначений допомагати в ефективній підтримці хорошої фізичної форми. Цей обруч допоможе теж спалити жир на стегнах і животі. Постарайтеся крутити обруч навколо талії протягом десяти-п’ятнадцяти хвилин. Робіть це кожного дня. Така вправа додасть вам більше гнучкості і сприятиме досягненню максимальних результатів.

Вправа для ніг – ножиці

Ця вправа спрямована на боротьбу з ворогом номер один – жиром в області нижнього черевного пресу. Лежачи на підлозі, на спині, підніміть ноги під кутом 90 ° і  тримайте їх прямо. Потім підніміть одну ногу вище, іншу нижче. Виконуйте широкі махи ногами, при цьому поперемінно одна нога повинна перебувати над іншою. Зробіть це, принаймні 50 разів.

Варто пам’ятати, що навіть якщо ви хочете, спалити лиш жир на стегнах і внизу живота, вам не слід забувати про інші частини тіла, такі, як ноги, сідниці, руки та  ін.

Ми сподіваємося, що вам сподобалися ці рекомендації щодо поліпшення вашої дієти та фізичних щоденних тренувань, мета яких – спалити жир на стегнах та животі. Хоча, насправді такий спосіб життя має також інші переваги. Займайтеся різними видами спорту на ваше вподобання, нехай то буде плавання, баскетбол чи теніс… Кожна людина хоче прожити довге життя і бути здоровим. Прийнято вважати, що здоровий спосіб життя і захоплення різними видами спорту добре позначаються не тільки на зовнішності, але й на здоров’ї, заставляючи всі ваші органи функціонувати належним чином та зміцнюючи імунітет людського організму.  • Wilcezk MM., Olszewski R., Krupienicz A., Trans fatty acids and cardiovascular disease: urgent need for legislation. Cardiology, 2017. 138 (4): 254-258.
  • Swift DL., McGee JE., Earnest CP., Carlisle E., et al., The effects of exercise and physical activity on weight loss and maintenance. Prog Cardiovascu Dis, 2018. 61 (2): 206-213.
  • Rynders CA., Thomas EA., Zaman A., Pan Z., et al., Effectiveness of intermittent fasting and time restricted feeding compared to continuous energy restriction for weight loss. Nutrients, 2019.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.