Як укріпити нігті в домашніх умовах?

Як укріпити нігті в домашніх умовах?
Як укріпити нігті в домашніх умовах?

Останнє оновлення: 05 листопада, 2018

Усі знають, немає нічого більш дратівливого, аніж ламкі та крихкі нігті. Один необережний рух і вони ламаються, а відростити їх надзвичайно важко. Руки наділені унікальною красою. В аптеках можна знайти багато засобів, які допомагають укріпити нігті, однак, зазвичай, вони дуже дорогі.

А чи хотіли б ви дізнатися про легкий та економний спосіб укріплення нігтів в домашніх умовах? Якщо так, то читайте далі.

Як укріпіти нігті в домашніх умовах?

Для вирішення проблеми ламкості нігтів, вам знадобиться засіб, який сприятиме їх зміцненню. Засіб, який ми запропонуємо, є найбільш ефективним. Для його виготовлення використовують природні елементи, які містяться у часнику та лимону. П роте для досягнення бажаного результату вам знадобиться вітамін Е в капсулах.

Але не хвилюйтесь, їх легко знайти у аптеках і вони дуже корисні. Вам знадобиться всього лиш одна капсула. Розберімось із способом приготування.

Засіб лікування для дуже крихких нігтів

укріпити нігті можна ефективним засобом з вітаміном Е

Легка та ефективна формула цього засобу підходить для складніших випадків, коли ламкість нігтів пов’язана із проблемами зі здоров’ям або через брак вітамінів.

Інгредієнти

  • 3 очищених зубчики часнику;
  • 20 крапель лимонного соку;
  • 1 капсула вітаміну Е;
  • прозорий лак для нігтів.

Приготування

  • Засіб є дуже легким у приготуванні. Перше, що вам необхідно зробити, це залити рідкий вітамін Е у лак для нігтів. Капсулу вітаміну Е можна знайти у аптеці. Для приготування цього засобу, вам знадобиться всього одна капсула. Додавання вітаміну Е в лак забезпечить необхідну кількість вітамінів і зробить ваші нігті здоровішими та міцнішими.
  • Ще один варіант – лікування часником. Чому часник, спитаєте? А тому, що часник один з найкращих природних компонентів, що сприяє зміцненню нігтів. Він бореться з їх ламкістю, а також усуває бактерії та мікоз. Покладіть три зубчики часнику у гарячу воду на 15 хвилин. Коли вони трохи охолонуть,  натріть їх до однорідної маси.
  • Коли суміш готова, додайте її в лак для нігтів (так само як і вітамін Е). Найкраще використовувати маленьку баночку як для парфумів та прянощів.
  • Наступним кроком буде додавання лимонного соку. Необхідно всього лиш 20 крапель. Чим корисний лимон для нігтів? Перш за все, через його вміст вітамінів та антиоксидантів, які сприяють зміцненню самої структури нігтів, а також її поступовому відновленню. Отож, додайте 20 крапель лимонного соку до лаку для нігтів.
  • Чудово, засіб готовий. Як бачите, ви отримали суміш лаку для нігтів, повну вітамінів. Перед тим як використовувати, добре змішайте. Цей засіб чудово підходить для зміцнення, лікування і для підтримки здоров’я ваших нігтів, щоб вони з кожним днем ставали кращими.
  • Користуйтеся лаком впродовж місяця. Проте, кожних три дні лак слід видаляти, щоб нігті відпочили хоча б день. Коли видалите, масажними рухами втріть в нігті оливкову та мигдальну олію (по 1 чайній ложці).  Добре вмочіть ватний тампон і протріть кожен ніготь. Це неодмінно допоможе їх відновити. Отож, три дні носимо збагачений вітамінами лак, інші дні – наносимо олію.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.