5 способів використання капсули вітаміну Е на шкірі

Вітамін Е зволожує поверхню шкіри так, щоб вона була м'якою та без зморщок. Дізнайтеся про переваги використання капсули вітаміну Е в нашій статті!
5 способів використання капсули вітаміну Е на шкірі

Останнє оновлення: 15 січня, 2019

Краса залежить від великої кількості здорових звичок, які ви розвиваєте протягом усього життя. У цьому сенсі використання природних засобів є однією з кращих альтернатив для збереження вашої шкіри здоровою. Це тому що вони не містять шкідливих хімікатів і багаті вітамінами. Використання капсули вітаміну Е є однією з найбільших переваг для волосся, а також для шкіри. Цей вітамін є одним з основних компонентів, які гарантують, що ваше тіло буде генерувати антиоксиданти та жирні кислоти.

Ці два елементи працюють разом для створення здорових шкірних клітин і здорового, блискучого і шовковистого волосся. Крім того, вони борються з наявними збитками, відновлюючи наявні клітини, а також з лупою та розщепленими кінцями волосся.

Тут ми розкажемо про найкращі способи використання капсули вітаміну Е на шкірі.

1. Як крем для контуру очей

крем для контуру очей

Скільки ви витрачаєте на креми, спеціально призначені для поліпшення зовнішнього вигляду ділянки навколо очей? Ми знаємо, що ці продукти можуть бути дорогими, але простою та економічною альтернативою є капсули вітаміну Е. Вони можуть зволожувати цю дуже делікатну зону вашої шкіри так, щоб вона була м’якою та без зморщок.

Цілком можливо, що текстура занадто жирна і липка для вас. Ми рекомендуємо потроху застосувати вміст капсули, наносячи його масажними рухами. Таким чином, жир буде повністю засвоєний і не буде вам заважати.

Через його текстуру та щ об переконатися, що він працює правильно, ми рекомендуємо вам виконувати цю процедуру перед тим, як лягати спати.

2. Як антипігментний лосьйон

Пігментація – це досить відомий термін для багатьох з нас. Насправді є косметичні лінії та косметичні вироби, виготовлені саме для неї.

Якщо ви боретеся з віковими плямами, вагітні або надто довго були під впливом сонця, чому б не спробувати використовувати капсулу вітаміну Е?

Оскільки капсули багаті антиоксидантами, вони сприяють регенерації шкіри. Це робить ваші клітини здоровими і допомагає вашій шкірі поступово відновлювати свій природний колір.

 • Просто візьміть вміст капсули та нанесіть його на плями на шкірі.
 • Наносьте його масажними рухами так, щоб шкіра поглинула його якомога краще.
 • Тоді ідіть спати і залиште діяти на ніч.
 • Наступного ранку вимийте обличчя, як зазвичай.

3. Використання капсули вітаміну Е для антивікового крему

використання капсули вітаміну Е для антивікового крему

Ви повинні визнати, що ми всі постійно боремося з тим, щоб на нашому обличчі не було видно ознак старіння. Часто більшість з нас турбуються про появу зморшок або про те, що наша шкіра щільна або суха.

Капсула вітаміну E забезпечує великі переваги:

 • Зниження появи ліній на обличчі.
 • Усунення появи зморшків.
 • Ваша шкіра буде виглядати молодою ​​і здоровою, незалежно від віку.

Замість того, щоб продовжувати витрачати гроші на креми, візьміть вміст капсули вітаміну Е і нанесіть на обличчя, приділяючи особливу увагу:

 • Зоні, на якій є лінії вираження
 • Видимі зморшки
 • Контуру губ
 • Ділянки навколо очей
 • Шиї

4. Як бальзам для губ

Багато людей мріють про м’які, рожеві губи. А у вас такі чи вони постійно пересихають? Окрім того, щоб пити достатньо води, щоб бути зволоженими, необхідно дбати про свої губи.

Це можна зробити за допомогою комерційних бальзамів для губ. Однак деякі з цих продуктів викликають роздратування і погіршують зовнішній вигляд губ.

Замість цього можна застосувати вміст капсул вітаміну Е. Жирні кислоти в цьому вітаміні нададуть губам об’єм і м’якість, які ви ніколи не могли відчути раніше.

Крім того, якщо ви страждаєте деякий час через сухі губи, можливо, що вони також мають плями і поміняли колір. Ця проблема також зникне завдяки антиоксидантам вітаміну Е

Оскільки вміст капсул може бути занадто великим для ваших губ, ви можете спорожнити олію у маленький контейнер і носити його з собою. Наносьте трохи олії кожні дві години замість звичайного бальзаму для губ.

Якщо ви вже створюєте свій власний бальзам для губ, додайте цей вітамін наступного разу, коли будете це зробите. Він також ідеально підходить, якщо ви хочете, щоб ваші губи мали певний колір, крім того, щоб вони виглядали краще.

5. Крем, щоб позбутися розтяжок

розтяжки

Мало жінок абсолютно не мають розтяжок. Зміни в вазі, вагітності, відсутність вправ і те, що ми їмо, впливає на появу цих дратівливих ознак.

Як правило, розтяжки знаходяться навколо живота, але вони також можуть вплинути на руки, ноги та груди.

Ви хочете зробити їх менш помітними? Тоді скористуйтеся перевагами використання капсули вітаміну Е.

Для цього у вас є два варіанти:

 • Нанесіть вміст капсули на шкіру та масажуйте її, поки шкіра не поглине його.
 • Помістіть дві або три капсули у ваш поточний крем проти розтяжок. Цей варіант займе більше часу, щоб ви могли побачити результати, але якщо це хороший крем, то ви отримаєте різні переваги.Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.