Як витримати дієту: 15 рекомендацій

Останнім часом стало дуже модним "сідати" на дієту. Однак люди не знають, як витримати дієту і тому на них чекає невдача. Ми знаємо, що потрібно робити.
Як витримати дієту: 15 рекомендацій

Останнє оновлення: 13 грудня, 2018

Багато людей починають дотримуватись дієти з відчуттям упевненості й умотивованості, але з часом, коли виникають певні перешкоди у зв’язку із щоденними справами, стає важко виконувати всі вимоги. Якщо ви збираєтеся «сісти» на дієту і не хочете зазнати невдачі, прочитайте ці прості рекомендації, як витримати дієту, ведучи здоровий спосіб життя.

Як витримати дієту?

Рекомендація # 1

Яку б дієту ви не обрали, в она обов’язково повинна містити  повноцінний с ніданок. Він задовільняє ранкові енергетичні потреби на роботі, під час навчання або виконання роботи по дому.

Не пропускайте його, тому що зголоднієте і ну будете знати, як витримати дієту. І навпаки, якщо ви маєте здоровий сніданок, то будете почуватися задоволеними протягом усього ранку, і коли прийде час обіду, з’їсте стільки, скільки потрібно.

Рекомендація # 2

тістечка

Якщо ви звикли споживати нездорову їжу або солодощі і можете собі дозволити з’їсти їх більше, важливо пам’ятати, що солодощі викликають схвилювання. Тому краще з’їсти свій улюблений фрукт, щоб відчути задоволення. Це набагато здоровіше для вашого організму і буде коштувати набагато дешевше .

Рекомендація # 3

Коли збираєтеся їсти, вибирайте меншу тарілку, ніж ту, до якої звикли. Вам буде здаватися, що ви з’їли стільки ж, скільки завжди, тому що тарілка буде повн а , але порція менш а .

Рекомендація # 4

Добре висипайтеся. За даними дослідження, проведеного в університеті Чикаго, якщо ми спимо достатньо, то виробляється гормон лептин, який посилає до мозку сигнал про те, що організм задоволений. Якщо ж кількість сну недостатня, гормон грелін посилює відчуття голоду. Отже, постарайтеся спати не менше 8 годин на добу.

Рекомендація # 5

жінка зважується

Постійно перевіряйте свою вагу. Ніщо так не мотивує, як спостереження гарних результатів від дієти, яких ви досягаєте тиждень за тижнем. Це, безумовно, підвищить  самооцінку і буде стимулом для продовж ення .

Рекомендація # 6

Наберіться терпіння . Не всі дієти діють швидко, і кожна людина має свій особистий обмін речовин. Отже, продовжуйте розпочате і не відступайте від мети. Займаючись фізичними вправами та вживаючи здорову їжу, ви досягнете бажаних результатів.

Рекомендація # 7

Запасіться здоровою їжею . Купіть багато фруктів та овочів. Коли захочете перекусити, під рукою будуть смачні, корисні продукти.

Рекомендація  # 8

вода

Споживайте багато води, а також фруктів, щоб позбутися почуття занепокоєння. Крім того, вживання води чудово допомагає зменшити раціон. Пийте принаймні 6-8 склянок на день, намагайтеся це робити перед кожним прийомом їжі, так ви будете менше відчувати голод.

Рекомендація # 9

Н е потрібно відмовлятися від звичних для вас продуктів , таких як, наприклад, хліб або йогурт і крекери. Є багато “легких” і цільнозернових. Отже, немає жодних перешкод для того, щоб ви харчувалися смачною їжею.

Рекомендація # 10

Корисно було б доповнити свою дієту, приправляючи страви орегано , невеликою кількістю гірчиці, часнику або перцю. Продукти будуть здаватися набагато смачнішими, а ви отримаєте від них більше задоволення.

Рекомендація # 11

Якщо ви любите традиційну їжу, продовжуйте їсти страви із цільного зерна, оскільки вони містять клітковину, покращують травлення, знижують рівень холестерину і запобігають виникненню закрепу.

Рекомендація # 12

вівсянка чай варене яйце печиво сок ягоди

Звичайно, дієти – це особист а справа і ва ша родина не мусить брати з вас приклад . Але поступово можна змінити звички харчування, щоб принести більше користі організму. Т ак само, уник айте їж і , яка може спокусити вас відступитися від дієт и .

Рекомендація # 13

Подібно до того, як ви піклуєтеся про своє тіло зсередини, робіть те саме і ззовні. Очищайте шкіру, застосовуйте маски для обличчя, живильні креми, доглядайте за волоссям, носіть улюблений одяг… це все допоможе вам почувати себе красивішими і ви помітите позитивні зміни як всередині, так і ззовні. Це буде не менш очевидно і для всіх, хто вас оточує.

Рекомендація # 14

Якщо ви не знали, хочемо повідомити, що алкоголь містить багато калорій, які перетворюються на жир в організмі. Якщо вам дійсно подобаються алкогольні напої, спробуйте споживати їх рідше або тільки в особливих випадках.

Немає потреби повністю відмовлятися від них, але якщо ви хочете досягти справді помітного результату від дієти, вам доведеться зменшити споживання алкоголю.

Рекомендація # 15

сам'я із пластиліну

Попросіть свої х друзів і родину підтримати вас під час дієти. Ці люди завжди поруч, і якщо ви зможете розраховувати на їхню підтримку, вам буде значно легше. Попросіть їх не пригощати вас цукерками, морозивом, піцою, а натомість, заохочувати до вживання фруктів та соків.

Кожного разу, коли вам приходить на думку відмовитися від дієти, немає нічого кращого, ніж знайти того, хто переконає не робити цього, а надихне дійти до кінця.

Тепер ви знаєте, як витримати дієту. У вас обов’язково вийде досягнути свою ціль. Успіхів!
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.