Як витримати дієту: 15 рекомендацій

Останнім часом стало дуже модним "сідати" на дієту. Однак люди не знають, як витримати дієту і тому на них чекає невдача. Ми знаємо, що потрібно робити.
Як витримати дієту: 15 рекомендацій

Останнє оновлення: 13 грудня, 2018

Багато людей починають дотримуватись дієти з відчуттям упевненості й умотивованості, але з часом, коли виникають певні перешкоди у зв’язку із щоденними справами, стає важко виконувати всі вимоги. Якщо ви збираєтеся «сісти» на дієту і не хочете зазнати невдачі, прочитайте ці прості рекомендації, як витримати дієту, ведучи здоровий спосіб життя.

Як витримати дієту?

Рекомендація # 1

Яку б дієту ви не обрали, вона обов’язково повинна містити  повноцінний сніданок. Він задовільняє ранкові енергетичні потреби на роботі, під час навчання або виконання роботи по дому.

Не пропускайте його, тому що зголоднієте і ну будете знати, як витримати дієту. І навпаки, якщо ви маєте здоровий сніданок, то будете почуватися задоволеними протягом усього ранку, і коли прийде час обіду, з’їсте стільки, скільки потрібно.

Рекомендація # 2

тістечка

Якщо ви звикли споживати нездорову їжу або солодощі і можете собі дозволити з’їсти їх більше, важливо пам’ятати, що солодощі викликають схвилювання. Тому краще з’їсти свій улюблений фрукт, щоб відчути задоволення. Це набагато здоровіше для вашого організму і буде коштувати набагато дешевше.

Рекомендація # 3

Коли збираєтеся їсти, вибирайте меншу тарілку, ніж ту, до якої звикли. Вам буде здаватися, що ви з’їли стільки ж, скільки завжди, тому що тарілка буде повна, але порція менша.

Рекомендація # 4

Добре висипайтеся. За даними дослідження, проведеного в університеті Чикаго, якщо ми спимо достатньо, то виробляється гормон лептин, який посилає до мозку сигнал про те, що організм задоволений. Якщо ж кількість сну недостатня, гормон грелін посилює відчуття голоду. Отже, постарайтеся спати не менше 8 годин на добу.

Рекомендація # 5

жінка зважується

Постійно перевіряйте свою вагу. Ніщо так не мотивує, як спостереження гарних результатів від дієти, яких ви досягаєте тиждень за тижнем. Це, безумовно, підвищить  самооцінку і буде стимулом для продовження.

Рекомендація # 6

Наберіться терпіння. Не всі дієти діють швидко, і кожна людина має свій особистий обмін речовин. Отже, продовжуйте розпочате і не відступайте від мети. Займаючись фізичними вправами та вживаючи здорову їжу, ви досягнете бажаних результатів.

Рекомендація # 7

Запасіться здоровою їжею. Купіть багато фруктів та овочів. Коли захочете перекусити, під рукою будуть смачні, корисні продукти.

Рекомендація  # 8

вода

Споживайте багато води, а також фруктів, щоб позбутися почуття занепокоєння. Крім того, вживання води чудово допомагає зменшити раціон. Пийте принаймні 6-8 склянок на день, намагайтеся це робити перед кожним прийомом їжі, так ви будете менше відчувати голод.

Рекомендація # 9

Не потрібно відмовлятися від звичних для вас продуктів, таких як, наприклад, хліб або йогурт і крекери. Є багато “легких” і цільнозернових. Отже, немає жодних перешкод для того, щоб ви харчувалися смачною їжею.

Рекомендація # 10

Корисно було б доповнити свою дієту, приправляючи страви орегано, невеликою кількістю гірчиці, часнику або перцю. Продукти будуть здаватися набагато смачнішими, а ви отримаєте від них більше задоволення.

Рекомендація # 11

Якщо ви любите традиційну їжу, продовжуйте їсти страви із цільного зерна, оскільки вони містять клітковину, покращують травлення, знижують рівень холестерину і запобігають виникненню закрепу.

Рекомендація # 12

вівсянка чай варене яйце печиво сок ягоди

Звичайно, дієти – це особиста справа і ваша родина не мусить брати з вас приклад. Але поступово можна змінити звички харчування, щоб принести більше користі організму. Так само, уникайте їжі, яка може спокусити вас відступитися від дієти.

Рекомендація # 13

Подібно до того, як ви піклуєтеся про своє тіло зсередини, робіть те саме і ззовні. Очищайте шкіру, застосовуйте маски для обличчя, живильні креми, доглядайте за волоссям, носіть улюблений одяг… це все допоможе вам почувати себе красивішими і ви помітите позитивні зміни як всередині, так і ззовні. Це буде не менш очевидно і для всіх, хто вас оточує.

Рекомендація # 14

Якщо ви не знали, хочемо повідомити, що алкоголь містить багато калорій, які перетворюються на жир в організмі. Якщо вам дійсно подобаються алкогольні напої, спробуйте споживати їх рідше або тільки в особливих випадках.

Немає потреби повністю відмовлятися від них, але якщо ви хочете досягти справді помітного результату від дієти, вам доведеться зменшити споживання алкоголю.

Рекомендація # 15

сам'я із пластиліну

Попросіть своїх друзів і родину підтримати вас під час дієти. Ці люди завжди поруч, і якщо ви зможете розраховувати на їхню підтримку, вам буде значно легше. Попросіть їх не пригощати вас цукерками, морозивом, піцою, а натомість, заохочувати до вживання фруктів та соків.

Кожного разу, коли вам приходить на думку відмовитися від дієти, немає нічого кращого, ніж знайти того, хто переконає не робити цього, а надихне дійти до кінця.

Тепер ви знаєте, як витримати дієту. У вас обов’язково вийде досягнути свою ціль. Успіхів!

Це може вас зацікавити ...
Які вправи не допомагають схуднути
Моє здоров'яНаписав та перевірив Моє здоров'я
Які вправи не допомагають схуднути

Ми часто вважаємо, що все, що виснажує нас до поту, сприяє схудненню. Однак є деякі вправи не допомагають схуднути, хоча й мають інші переваги.  • Олексієнко Я. І., Шахматов В. А., Верещагіна О. П. (2014). Харчування та його вплив на здоров’я людини.
  • О. В. Кузьмінська, М. С. Червона. (2004). Значення раціонального харчування для підтримки здоров’я молоді.  Державний інститут проблем сім’ї та молоді.