Як використовувати лавровий лист для лікування діабету

Лавровий лист необхідно споживати в помірно. Якщо ви перебуваєте на лікуванні або маєте будь-які питання, проконсультуйтеся зі своїм лікарем, перш ніж використовувати лавровий лист для лікування діабету.
Як використовувати лавровий лист для лікування діабету

Останнє оновлення: 12 травня, 2019

Діабет є дуже важким розладом. Мільйонам людей діагностували його в усьому світі. Проте ви можете зменшити ризик або контролювати його природно. Сьогодні ми поговоримо про те, як використовувати лавровий лист для лікування діабету як доповнення до медичних рекомендацій.

Якщо ви страждаєте від діабету, дуже важливо регулярно проходити медичне обстеження. Крім того, необхідно дотримуватися спеціальної дієти для підтримки нормального рівня цукру в крові.

Що таке діабет?

що таке діабет
Розлади підшлункової залози, її нездатність виробляти інсулін або його ефективно використовувати відомі як діабет. З цієї причини діабетики мають підвищений рівень цукру в крові.

Найбільш відомими типами діабету є тип 1 і 2. Діабет 1 типу – це коли організм не може виробляти інсулін, тому пацієнту доводиться щодня вводити цей гормон. Ця хвороба частіше буває у дітей та молоді.

З іншого боку, діабет 2-го типу – це коли організм не використовує інсулін належним чином для зниження рівня цукру в крові. Це найпоширеніший тип, і він виникає, зокрема, через погане харчування, надмірну вагу тіла та фізичну бездіяльність.

Діабет у світі

Сьогодні дедалі зростає поширеність діабету, тому експерти хочуть з’ясувати, як її зменшити. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), у 2014 році 422 мільйони дорослих у всьому світі страждали на цукровий діабет.

У 2015 році 30,3 млн людей мали цю хворобу лише в Сполучених Штатах, як повідомляє Американська асоціація діабету. Цей показник становить 9,4% населення. Цього ж року цукровий діабет став сьомою причиною смертності в Сполучених Штатах.

Ключем до лікування цього захворювання є профілактика і контроль. Підтримання здорового харчування, фізичні вправи та уникнення тютюну можуть знизити ризик захворювання. Однак є також природні засоби, які допомагають лікувати діабет, наприклад, лавровий лист.

Навіщо використовувати лавровий лист для лікування діабету

Лавровий лист належить до родини лаврових. Його широко використовують як приправу, а також у медицині. Він відомий своїми антиоксидантними властивостями, які можуть зменшити побічні ефекти діабету 2 типу. Його споживання зменшує погіршення стану клітин, оскільки усуває вільні радикали.

Крім того, лавровий лист покращує роботу підшлункової залози. Це допомагає знизити рівень цукру в крові.

Як використовувати лавровий лист для лікування діабету

як використовувати лавровий лист для лікування діабету
Лавровий лист має багато властивостей. Він стимулює травну систему, регулює менструації, має спазмолітичні, відхаркувальні, протиревматичні та сечогінні властивості.

Для лікування цукрового діабету 2 типу лавровий лист можна споживати як чай. Це один із багатьох способів скористатися його перевагами. Щоб його приготувати, дотримуйтеся наведених нижче інструкцій.

Інгредієнти

  • 4 склянки води (1 літр)
  • 1 столова ложка свіжого лаврового листа (15 г)

Приготування

  • Скип’ятіть один літр води. Коли закипить, додайте лавровий лист.
  • Варіть протягом 3-5 хвилин.
  • Потім дайте чаю настоятися близько 10 хвилин і процідіть перед вживанням.
  • Ми рекомендуємо споживати до 4 склянок на день.

Скажіть “так” лавровому листу, але в помірності

Хоча він безсумнівно має багато лікувальних переваг, надлишкове споживання може викликати дерматит, астму або алергію. Це може також викликати нудоту і подразнення слизової оболонки шлунка, серед інших побічних ефектів.

Люди з діабетом 1 типу не повинні пити цей чай. Вагітні жінки та люди з порушеннями кровообігу, захворюваннями нирок, серця та печінки, або виразками шлунково-кишкового тракту також повинні його уникати.

Ця стаття також може вас зацікавити: Засоби з лавром для здоров’я органів дихання

Лавровий лист має дивовижні властивості, здатні знижувати рівень цукру в крові. Однак, якщо вам вже діагностували діабет, ви не повинні цим чаєм замінювати ліки, призначені лікарем. Просто пийте його як добавку.

Сподіваємося, ця стаття переконала вас у дивовижних властивостях лаврового листа. Спробуйте використовувати лавровий лист для лікування діабету! Однак, перш ніж це робити, зверніться до довіреного фахівця, щоб дізнатися, як часто його пити.  • Khan, A., Zaman, G., & Anderson, R. A. (2009). Bay Leaves Improve Glucose and Lipid Profile of People with Type 2 Diabetes. Journal of Clinical Biochemistry and Nutrition. https://doi.org/10.3164/jcbn.08-188
  • Taufiqurrohman. (2015). Indonesian Bay Leaves As Antidiabetic for Type 2 Diabetes Mellitus. Jurnal Majority.
  • Sahin Basak S, Candan F. Effect of Laurus nobilis L. Essential Oil and its Main Components on α-glucosidase and Reactive Oxygen Species Scavenging Activity. Iran J Pharm Res. 2013;12(2):367–379.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.