Інші процедури

Ваше тіло заслуговує на найкращий догляд. Ми говоримо про це у “Кроці до здоров’я” і розповідаємо про найновіші лікувальні та косметичні процедури. Лікувальні вправи, ванни для релаксу, природні засоби… У цьому розділі багато корисних порад для гарного вигляду і відмінного самопочуття.

Сім порад для лікування нічного кашлю у дітей

Нічний кашель у дітей трапляється досить часто. Дитина може не кашляти протягом дня, але вночі через постійний кашель вона не може заснути, і, можливо, навіть доходить до блювоти. Безумовно, батьки починають непокоїтися і шукати методи лікування нічного кашлю.

8 ароматичних олій, які допоможуть вам краще спати

Відпочинок і хороший нічний сон є фізіологічною потребою. Сон допомагає думати більш чітко і зосереджуватися краще протягом дня. Водночас нестача сну впливає як на ваше психічне, так і на фізичне здоров’я. Однак, використовуючи наші поради, а саме ароматичні олії, ви…

Спробуйте ці трави для лікування гіпертензії

Коли підвищується артеріальний тиск, рівень гіпертензії стає вище норми. Хоча наука визначила деякі причини, медики часто стверджують, що вони неоднозначні. Важливо змінити свій спосіб життя та спробувати ці трави для лікування гіпертензії.

Функціональна диспепсія: причини, симптоми та лікування

Функціональна диспепсія – це захворювання, викликане стресом чи тривогою, яке може впливати на шлунок та запалювати слизову оболонку шлунку. Воно характеризується дуже поширеним емоційним розладом, який вражає багатьох людей та викликає такі симптоми, як печія, нудота, біль у шлунку.

Як використовувати лавровий лист для лікування діабету

Діабет є дуже важким розладом. Мільйонам людей діагностували його в усьому світі. Проте ви можете зменшити ризик або контролювати його природно. Сьогодні ми поговоримо про те, як використовувати лавровий лист для лікування діабету як доповнення до медичних рекомендацій.

Сезонна алергія: корисні продукти для лікування

Якщо вам добре відомо, що таке сезонна алергія і ви вже втомилися випробовувати різні методи лікування, ми  маємо для вас кілька порад. По-перше, важливо визначити, що спричиняє алергічну реакцію в організмі й уникати цього подразника. Утім також є деякі натуральні…

Часник для лікування вагінальних дріжджових інфекцій

Знайти лікування вагінальних дріжджових інфекцій не завжди легко. Особливо через публічний осуд. Деякі люди навіть вважають їх інфекцією, що передається статевим шляхом (ІПСШ). Однак це не так. Є багато способів отримати ці інфекції.

Сколіоз у жінок: симптоми та лікування

Сколіоз у жінок – це стан, за якого хребет жінки має аномальне викривлення. Ймовірно, що просте згадування цього слова змушує вас негайно думати про дітей. Це вроджена проблема, з якою живуть багато молодих людей у ​​світі. І переважно, після використання…

Лікування закрепу без проносних препаратів

Лікування закрепу без проносних препаратів можливе, але потрібно дотримуватися корисних звичок щодня. Багато людей, які страждають на закреп, зазивай зіштовхуються з цією проблемою з раннього дитинства. Цим людям завжди важко сходити у туалет, оскільки це вимагає багатьох зусиль та часу.

Лікування неприємного запаху з рота корицею

Поганий запах з рота дуже неприємний і часто може викликати занепокоєння. У магазинах є велика різноманітність продуктів, таких як жувальні гумки, ополіскувачі та інші продукти, призначені для лікування неприємного запаху з рота.

Нетримання сечі: 5 рослинних засобів для лікування

Натуральні засоби – це чудовий варіант, адже вони дозволяють покращити здоров’я, не застосовуючи різні хімікати. Крім того, вони є чудовим доповненням до традиційної медицини, яке пришвидшує лікування і зменшує симптоми захворювань. Саме тому в цій статті ми розповімо, як рослини…

Правильна дієта для лікування низького кров’яного тиску

Для лікування низького кров’яного тиску, пропонуємо вашій увазі певні рекомендації, які стосуються покращення раціону харчування. Хоча це не серйозне захворювання, важливо піклуватися про своє здоров’я, щоб симптоми не заважали щоденній діяльності.

Кістковий біль: причини, симптоми та лікування

Кістковий біль може виникнути з кількох причин, таких як артрит, остеопороз, дефіцит поживних речовин через незбалансоване харчування, фізичні вправи, травми тощо. За правильного лікування ви можете боротися з цим болем без повного зміни способу життя.

Натуральні засоби для лікування прокази

Проказа, або хвороба Гансена, розвивається поступово. Насправді може пройти не один рік від того періоду, коли людина підхопила інфекцію до появи перших ознак захворювання. Перебіг прокази від пасивної до активної стадії може бути довготривалим, тож не лінуйтеся регулярно проходити повне…

Причини, симптоми та лікування грибку на ногах

Грибкове захворювання ніг – це хвороба, яка виникає в результаті зараження пальців ніг грибком. Чому це захворювання уражає саме нижні кінцівки? Відповідь на це запитання є дуже простою: взуття створює для ступнів тепле та вологе середовище, яке є сприятливим для…

Лікування кишкових інфекцій за допомогою натуральних засобів

Кишкові інфекції виникають через віруси, бактерії, а також неправильне миття рук. Саме тому ми наголошуємо, що важливо дотримуватися особливої гігієни після походів у туалет і відвідування громадських місць.