Як займатися йогою з партнером?

Якщо ви досі не знаєте, що таке йога, уважно читайте далі. Йога - це індійська практика для релаксації та покращення тонусу м'язів, з допомогою якої можна розслабитися та зняти стрес. Зверніть увагу, що заняття йогою позитивно впливають і на фізичне самопочуття людини, і на її психологічний стан. Залишайтеся з нами, щоб дізнатися, які неймовірні переваги мають парні заняття з йогою.
Як займатися йогою з партнером?

Останнє оновлення: 07 липня, 2020

Чи доводилося вам раніше займатися йогою з партнером?

Навіть якщо ви любите тренуватися наодинці, рекомендуємо почати займатися йогою з коханою людиною. Це чудове заняття для того, щоб зблизитися з другою половинкою. До того ж йога гарно дисциплінує та підвищує самооцінку.

Чому важливо займатися йогою з коханою людиною?

Ми живемо у шаленому світі, де стрес є звичним явищем і людям не вистачає часу на себе. Звісно, що за величезною кількістю важливих обов’язків у нас не завжди є час на підтримання та розвиток романтичних стосунків. Не дивно, що через постійний стрес люди дратуються, а їхні відносини починають поступово псуватися.

Погодьтеся, що дуже корисно займатися приємною спільною справою з партнером, адже ви зможете отримати ті ж переваги, що й від індивідуального тренування, проте водночас проведете час зі своєю другою половинкою. Якщо ви не знаєте, чим зацікавити партнера, запропонуйте йому парне тренування з йоги. Цей вид активності покращить не лише фізичний, але й емоційний стан обох партнерів.

Ось лише кілька основних переваг парного заняття йогою:

  • Йога сприяє відновленню емоційного балансу та покращує здатність людини концентруватися, тож під час такого тренування ви зможете розслабитися та відшукати внутрішню гармонію.
  • Йога має незліченну кількість переваг для фізичного здоров’я. Для прикладу, за умови регулярних занять йогою можна покращити роботу серцево-судинної системи, розвинути гнучкість, а також зробити тіло більш загартованим та витривалим.

Якщо ви будете займатися йогою з партнером, ваші стосунки стануть міцнішими. Ви навчитеся довіряти одне одному та будете мати цікаве спільне хобі.

Неймовірні переваги парних занять йогою

1. Йога посилює довіру до партнера та вчить працювати в команді

довіра до партнера під час йоги

Якщо ви будете займатися йогою зі своїм партнером, то обоє концентруватиметеся на позах та працюватимете як одна команда.

Під час парного тренування виконання кожної пози вимагає підтримки з боку другої половинки. Отже, для того, щоб правильно зробити вправу, вам потрібно буде заручитися допомогою партнера та працювати як команда. Саме таким чином парне тренування допомагає партнерам бути одним цілим та вдало доповнювати одне одного. Вам також потрібно буде навчитися цілковито довіряти партнерові та підтримувати його під час виконання кожної вправи. Якщо ви будете виконувати всі рекомендації, то зможете досягти бажаної мети.

Безумовно, що такі парні тренування з йоги розвивають довіру до другої половинки та надають відчуття цілковитої безпеки, а ці два фактори позитивно впливають на стосунки.

Збираючись займатися йогою з партнером, рекомендуємо залишити всі розбіжності та суперечки за порогом. Вам потрібно буде працювати як одне ціле, щоб досягнути бажаного результату. Не забувайте, що під час заняття йогою дуже важливо вміти правильно розслаблятися, концентруватися, співпереживати та забувати про гнів.

2. Йога сприяє невербальному спілкуванню

Взаєморозуміння є неймовірно важливим під час парних тренувань з йоги. Зрештою, для того, щоб успішно та ефективно потренуватися, вам потрібно буде спілкуватися та намагатися зрозуміти партнера. Якщо досі у вас були з цим проблеми, запросіть партнера на заняття йогою. Повірте, вже зовсім скоро ви помітите, що здатність висловлювати думки та емоції з допомогою невербальних засобів значно покращилася.

Не забувайте, що всі важливі елементи знадобляться вам, щоб досягти бажаного взаєморозуміння та гармонії, яких і вимагають заняття йогою. Вірте чи ні, але з допомогою успішного невербального спілкування можна налагодити стосунки з другою половинкою.

3. З допомогою йоги можна встановити тісний зв’язок з партнером

займатися йогою, щоб налагодити зв'язок з партнером

Не забувайте, що заняття йогою стимулює здатність відверто спілкуватися та допомагає налагодити тісний фізичний контакт з партнером.

Те розслаблення, якого можуть досягти обидва партнери під час занять йогою, створить особливу атмосферу, яка, безсумнівно, зміцнить зв’язок між вами та вашою другою половинкою. Після парного заняття йогою ви неодмінно будете почуватися спокійно та врівноважено, а ще завдяки розслабленню та досягненню внутрішньої гармонії у вас покращиться здатність співпереживати чужим проблемам.

Повірте, спільна робота над досягненням стану розслаблення неодмінно зблизить вас з коханою людиною. Фізична та емоційна релаксація завжди допомагають зміцнити зв’язок між партнерами.

4. Якщо ви будете займатися йогою з партнером, це допоможе вам налагодити фізичний контакт

Погодьтеся, що кожній людині дуже важливо підтримувати фізичний контакт з людьми, які їй небайдужі. Саме тому йогу заслужено вважають ідеальним видом фізичної активності для закоханих пар. Коли обидва учасники пари досягають особливого стану релаксації, вони відчувають сильну потребу підтримувати тісний фізичний контакт між собою.

Варто зауважити, що якість контакту безпосередньо залежить від взаєморозуміння між партнерами. Не забувайте, що якщо між вами та другою половинкою немає злагоди, навряд чи вам вдасться правильно виконати всі вправи. Лише з допомогою контакту можна зрозуміти не лише власне тіло, але й особливості організму другої половинки. Вірте чи ні, але під час тренування з йоги можна з’єднатися з партнером на глибинному фізичному рівні.

Чому ви досі зволікаєте?

В цій статті ми перелічили лише чотири основні переваги, які можна отримати під час спільних тренувань з партнером. Насправді їх набагато більше. Зрештою, якщо йога приносить багато користі під час індивідуальних тренувань, не дивно, що займатися з партнером також дуже ефективно.

До того ж йога – це той вид активності, який не має жодних обмежень. Отже, будь-хто може спробувати займатися йогою. На щастя, в цьому випадку немає значення ані вік людини, ані рівень її фізичної підготовки. Будь-яка пара може отримати незліченну кількість переваг і для вдосконалення форм, і для зміцнення стосунків.  • Ross, A., Friedmann, E., Bevans, M., & Thomas, S. (2013). National survey of yoga practitioners: Mental and physical health benefits. Complementary Therapies in Medicine. https://doi.org/10.1016/j.ctim.2013.04.001
  • Ross, A., & Thomas, S. (2010). The Health Benefits of Yoga and Exercise: A Review of Comparison Studies. The Journal of Alternative and Complementary Medicine. https://doi.org/10.1089/acm.2009.0044
  • Smith, C., Hancock, H., Blake-Mortimer, J., & Eckert, K. (2007). A randomised comparative trial of yoga and relaxation to reduce stress and anxiety. Complementary Therapies in Medicine. https://doi.org/10.1016/j.ctim.2006.05.001
  • Büssing, A., Michalsen, A., Khalsa, S. B. S., Telles, S., & Sherman, K. J. (2012). Effects of yoga on mental and physical health: A short summary of reviews. Evidence-Based Complementary and Alternative Medicine. https://doi.org/10.1155/2012/165410
  • Jayasinghe, S. R. (2004). Yoga in cardiac health (A Review). European Journal of Cardiovascular Prevention & Rehabilitation. https://doi.org/10.1097/00149831-200410000-00002

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.