Як запобігти появі герпесу на губах

Герпес може поширюватися від однієї інфікованої людини до іншої, а також є випадки, коли герпес на губах поширюється внаслідок орального сексу і спричиняється вірусом простого герпесу другого типу.
Як запобігти появі герпесу на губах

Останнє оновлення: 12 січня, 2019

Герпес на губах, також відомий як простий герпес, є досить поширеним захворюванням, яке розвивається з вірусу простого герпесу першого типу.

Симптоми захворювання

Коли з"являються симптоми вірусу, на шкірі виникають почервоніння і відчувається поколювання. Зрештою, герпес виробляє невеликі виразки, в деяких випадках вони сверблять або викликають інші незручності чи біль на пошкодженій ділянці. Багато людей страждають від частих спалахів цієї хвороби, хоча іноді хвороба може бути прихованою і з"являтися знову після кількох років.

На що схожий оральний герпес?

Перше відчуття, викликане оральним герпесом, – це сильний біль у роті, а також на губах. Він також може викликати лихоманку та біль у горлі, який супроводжується запаленням в ганглії навколо шиї. Після того, як пухирі вже з"явилися навколо рота, зазвичай відкриваються виразки і випускають прозору рідину, яка утворює струп, а потім зникають через кілька тижнів.

Простий герпес може бути викликаний грипом, лихоманкою, менструаціями, емоційними збоями, сонячними променями, сильним холодом, втомою і стресом.

Заходи безпеки і необхідні рекомендації

Часник лікує герпес

  • Краще уникати дотику до будь-яких тілесних рідин, які можуть бути дуже заразні, наприклад, цілувати когось, хто заражений, або використовувати чуже столове приладдя. Також уникайте пити з однієї чашки або їсти з однієї тарілки.
  • Хороша ідея – використання надійного захисника для губ, щоб уникнути сонячних променів, які призводять до спалаху захворювання.
  • Залізо і цинк – два дуже важливі вітаміни для догляду за шкірою, тому ви повинні підживлювати себе збалансованою дієтою, заснованою на цих компонентах. Інші вітаміни, такі як A, B, C, E також досить ефективні.
  • Часник є антисептичним продуктом, тож вживайте його вранці перед сніданком. Переконайтеся, що він свіжий, він зміцнює імунну систему, а також наділений добрими бактерицидними властивостями. Якщо ви не можете їсти часник перед сніданком, приймайте часник у капсулах. Це хороша природна добавка.

Тут наведені лише кілька головних порад для профілактики спалахів цієї хвороби. Ніколи не забувайте використовувати зволожувальний крем для губ, а також користуватися презервативами, коли збираєтеся зайнятися сексом з партнером.

Це може вас зацікавити ...
Домашні засоби проти герпесу: 5 рецептів
Моє здоров'яRead it in Моє здоров'я
Домашні засоби проти герпесу: 5 рецептів

Зрештою, майже всі домашні засоби проти герпесу, про які ми розповімо в цій статті, уже є у вашому домі. Хочете дізнатися більше?  • Snoussi, M., Trabelsi, N., Dehmeni, A., Benzekri, R., Bouslama, L., Hajlaoui, B., … Papetti, A. (2016). Phytochemical analysis, antimicrobial and antioxidant activities of Allium roseum var. odoratissimum (Desf.) Coss extracts. Industrial Crops and Products. https://doi.org/10.1016/j.indcrop.2016.05.048
  • Gaby, A. R. (2006). Natural remedies for Herpes simplex. Alternative Medicine Review.
  • Opstelten, W., Neven, A. K., & Eekhof, J. (2008). Treatment and prevention of herpes labialis. Canadian Family Physician. https://doi.org/10.1186/cc9185