Як зменшити плями на руках

За винятком алое, ці засоби не рекомендовано використовувати протягом дня, оскільки вплив сонця може спричинити появу нових плям.
Як зменшити плями на руках

Останнє оновлення: 13 грудня, 2018

Плями на руках зазвичай виникають з віком. Втім, на їхню появу також впливають і інші чинники, наприклад, сонце. Дуже часто до натуральної краси привертають занадто велику увагу, тому іноді люди готові витратити багато грошей на засоби, які можуть допомогти видалити будь-які вади.

То чи хочете ви дізнатися, про декілька засобів, які допомагають зменшити плями на руках і в той самий час є простими та недорогими?

1. Гель з алое

Aloe-vera-500x300

Ви і самі чудово знаєте, що наші руки зазнають впливу багатьох зовнішніх чинників. Зрештою, сонце та сухість також можуть призвести до появи цих темних плямок, спочатку навіть непомітних, та з часом все насиченіших та яскравіших. Вони можуть значно старити нас, робити в’ялими та слабкими на вигляд і, зрештою,  наші руки зовсім перестануть нам подобатися.

Якщо ви щодня використовуватимете трохи гелю алое, ваша шкіра поступово почне відновлюватися. За допомогою цього натурального гелю можна чудово підлікувати шкіру рук, відновити її, тонізувати та зменшити розміри темних плям.

Цей неймовірний засіб краще використовувати щодня. Він захистить шкіру від впливу сонця та запобігати виникненню передчасних ознак старіння на ваших рученятах.

2. Сік лимона

Zasib-z-olyvkovoiy-oliyeyu

Сік лимона – це натуральний інгредієнт, який ще з давніх-давен постійно використовують для створення простого дива: вибілення шкіри. Завдяки йому ви зможете поступово зменшити розміри темних плям на ваших руках. Втім, запам’ятайте, що його варто використовувати на ніч. Якщо сонце тривалий час потраплятиме на шкіру, змочену лимоном, це може значно їй зашкодити.

Ось як його використовувати: змішайте сік половинки лимона з двома шматочками огірка. Потім прикладіть змочені в соку лимона огірки на руки та залиште на 20 хвилин. Після цього помийте руки, як зазвичай.

3. Яблучний оцет

ruky-500x333

Ось ще один дивовижний та дієвий засіб. Ви, напевно, вже маєте яблучний оцет вдома і знаєте про його численні корисні властивості. Так от, цього разу він стане вам в пригоді для зменшення темних плям на руках.

І що ж потрібно зробити? Все дуже просто. Візьміть ложку яблучного оцту та змішайте її зі ще однією столовою ложкою зволожувального крему (якого ви зазвичай використовуєте для рук). Наносьте його на руки масажними рухами протягом 10-15 хвилин та залиште на ніч.

Він чудово допомагає зменшити плями на руках.

4. Перекис водню

Perekys-vodniu

Цей засіб потрібно використовувати дуже обережно. Шкіра деяких людей не дуже добре реагує на перекис водню: він може спричинити свербіж та подразнення. Ви мусите самі для себе визначити, чи можна вам його використовувати.

Спосіб застосування дуже простий: ввечері візьміть змочений у перекисі водню ватний диск та прикладіть до шкіри рук, аби він мав час подіяти. Не змивайте перед сном.

Як ви вже бачите, більшість із цих засобів потрібно застосовувати перед сном, аби уникнути негативного впливу сонця на ваші руки. Лише гель з алое може захистити вас від сонячних променів. Неодмінно спробуйте засоби для боротьби з темними плямами на руках.  • Sharique A. Ali et al. “On The Novel Action of Melanolysis by a Leaf Extract of Aloe veraand Its Active Ingredient Aloin, Potent Skin Depigmenting Agents”, Planta Med 2012; 78(08): 767-771
    • Jasmine C. Hollinget et al. “Are Natural Ingredients Effective in the Management of Hyperpigmentation? A Systematic Review”, J Clin Aesthet Dermatol. 2018 Feb; 11(2): 28–37.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.