Яблучний оцет – помічник у догляді за красою

31 Грудня, 2018
Яблучний оцет – помічник у догляді за красою

Яблучний оцет отримують шляхом бродіння цукрів зі шкірки і м’якоті яблук, з яких роблять сидр і сік. Він містить яблучну кислоту, яка дає йому не лише колір, але й характерний запах. Яблучний оцет дуже універсальний, його використовують в кулінарії, медицині, побуті та для косметичних процедур, і це дуже економний варіант для тих, хто захоче ним скористатися.

Цілком ймовірно, що у вашій кухонній шафці є пляшка яблучного оцту для приготування страв, але не обмежуйте його потенціал, тримаючи там. Чому б не спробувати оцет як косметичний засіб?

Здоров’я волосся

Коли ви скористаєтесь яблучним оцтом для волосся, то не тільки отримаєте переваги від дешевого та доступного засобу, а й ваше волосся стане слухняним та чистим.

Було доведено, що яблучний оцет допомагає укріпити волосся і зменшити появу лупи. Волосяні фолікули добре очистяться, а також виведуться токсини і речовини, які можуть блокувати фолікул, а це сприятиме росту нового волосся.яблучний оцет зменшує появу лупи та укріплює волосся

Як використовувати яблучний оцет для волосся

Розведіть одну склянку яблучного оцту в двох склянках дистильованої води у пляшці з аплікатором-розпилювачем. Після того, як ви вимили волосся, розпиліть яблучний оцет вздовж всього волосся. Залиште на 10 хвилин.

Уникайте прямого попадання на шкіру голови, тому що це може спричинити подразнення. Ця процедура не рекомендована тим, у кого сухе, нарощене або пошкоджене волосся.

Вугрі або плями на шкірі

Яблучний оцет містить деякі речовини, які допомагають захистити і покращити шкіру, в тому числі антибіотичні властивості і деякі кислоти, які можуть усунути жирові і масляні відкладення на шкірі.

Якщо у вас проблеми з вуграми, вам допоможе яблучний оцет. Також він лікує жирну шкіру. Яблучний оцет допоможе і тим, хто страждає від плям на шкірі.

Важливо перевірити чутливість вашої шкіри на яблучний оцет перед використанням, щоб уникнути подразнення. Підготуйте яблучний оцет для шкіри таким самим чином, як і для волосся. Розведіть його в дистильованій воді та нанесіть на проблемні ділянки шкіри.

Запобігає старінню шкіри та забезпечує її здоровий виглядяблучний оцет запобігає старінню шкіри

Яблучний оцет стимулює процес кровообігу, регулює кислотно-лужний баланс шкіри та допомагає видалити мертві клітини. Також він відновить тонус вашої шкіри, видалить забруднення та допоможе запобігти передчасному старінню, дозволивши шкірі сяяти красою та молодістю.

Розведіть одну столову ложку яблучного оцту в п’яти столових ложках води і нанесіть на шкіру.

Яблучний оцет як дезінфікувальний і лікувальний засіб

Використовуйте яблучний оцет для лікування порізів чи укусів комах. Можете додавати його до рідкого мила чи крапати кілька крапель в воду перед тим, як прийняти ванну. З його допомогою ви не лише уникнете потрапляння небажаних інфекцій до ранки, але й посприяєте її швидкому загоєнню.

Залишайтеся в формі разом з яблучним оцтомяблучний оцет діє як дезінфікувальний і лікувальний засіб

Мабуть, ви вже пересвідчилися в надзвичайних властивостях яблучного оцту, який є чудовим косметичним та лікувальним засобом. Яблучний оцет і є тією самою секретною зброєю знаменитостей, яка допомагає їм завжди залишатися в формі.

Лише щодня додаючи кілька крапель до води, вони підтримують свою красу та здоров’я. Яблучний оцет не тільки допомагає бути в формі, але і має низку інших корисних властивостей.

Але не забувайте, що яблучний оцет перед вживанням обов’язково потрібно розбавити, інакше він може мати негативні наслідки.

Позбудьтеся від грибка на нігтях

Дезінфікувальні властивості яблучного оцту можуть допомогти вилікувати не лише грибок на нігтях, але й інфекції, які він може викликати, що в свою чергу може негативно вплинути на здоров’я.

Щоб позбутися грибка, потрібно занурити ноги у ванночку з яблучного оцту: для ванночки візьміть одну склянку яблучного оцту і розведіть в двох склянках води. Потримайте ноги у цій ванночці 15 хвилин.

Природний дезодорант

Як ви вже знаєте, яблучний оцет допомагає регулювати кислотно-основний баланс шкіри, і тому він є чудовим природним дезодорантом.

Щоб уникнути його своєрідного запаху, перед використанням розбавте одну ложку оцту трьома ложками води. Обережно наносьте на шкіру за допомогою ватного диска.