Яка температура кондиціонера найкраща?

15 Січня, 2019
Спробуйте використовувати кондиціонер відповідально. Ваше здоров'я, гаманець і довкілля будуть вдячні. Дізнайтеся, яка температура кондиціонеру найкраща.

Чи знаєте ви, яка ідеальна температура кондиціонера?

Коли доходить до оплати за кондиціонування повітря, технічне обслуговування, наприклад, зміну фільтрів, навіть щось настільки просте, як температура, яку ви встановили, може бути ключовим у визначенні того, скільки це коштуватимете.

Якою має бути температура кондиціонера?

По-перше, ідеальна температура для спальні становить від 25 до 26° C. Так ви зможете запобігти термічному удару, коли ви перейдете в кімнату з кондиціонером з кімнати без нього.

Крім того, різниця між внутрішніми та зовнішніми температурами ніколи не повинна перевищувати 5° C. Щоб це гарантувати, ви можете розмістити термометри як усередині спальні, так і на вулиці під прямими сонячними променями. Ми також рекомендуємо спробувати заощадити енергію. Це зробить ваш кондиціонер менш потужним, але ви зможете зекономити кошти на оплаті рахунків.

Вам можуть сподобатися: Чотири натуральні аромати для оселі

якою має бути температура кондиціонеру
У деяких країнах із задушливим спекотним літом дуже спокусливо вмикати кондиціонер 24 години на добу щодня. Проте це не дуже добре ані для вашого здоров’я, ані для вашого гаманця, ані для довкілля.

Якщо ви все ще хочете його використовувати, спробуйте бути відповідальними. Ми рекомендуємо вам не встановлювати кондиціонер менше ніж на 25,5° C, щоб максимально підвищити енергоефективність вашої оселі. Перед тим, як увімкнути, ми також рекомендуємо перевірити, щоб всі двері та вікна щільно закриті.

Більшість людей інстинктивно зменшують температуру кондиціонування повітря, щоб якомога швидше охолодитися. Однак це погана ідея. Це просто призводить до набагато більшого споживання енергії.

Будьте терплячими та намагайтеся не встановлювати її так низько. Ваше тіло потребує часу, щоб пристосуватися до температури, це все. Організм зможе переносити її просто чудово, якщо температура кондиціонеру встановлена трохи вище. Ви все ще зможете помітити миттєву зміну температури, коли входите до кімнати або будинку.

Як заощадити кошти

як зекономити на температурі кондиціонеру
Використання кондиціонера може зробити ваше життя набагато зручнішим. Проте, якщо ви не надто ощадливі, це також може принести великі збитки.

Отже, якщо ви хочете зменшити рахунки за електроенергію, то ми рекомендуємо вам встановити програмований кондиціонер, який протягом дня працює менше, коли вас немає в кімнаті.

Влітку, якщо ви потребуєте кондиціонування повітря для того, щоб спати, ви можете запрограмувати його працювати менше у нічний час, ніж протягом дня.

Однак майте на увазі, що спати з кондиціонером – погано для вашого здоров’я. Отже, якщо ви можете уникнути цього, намагайтеся так не робити.

Якщо ви живете в м’якому кліматі, кондиціонер не повинен працювати весь день. Якщо ввечері прохолодніше, просто відкрийте вікно. Ви можете увімкнути кондиціонер протягом дня, якщо вам потрібно.

Якщо у вас є вентилятори на стелі, то ви можете встановити на 5° C вище.

Ми також рекомендуємо зменшити тепло в будинку, в першу чергу, незалежно від того, чи  надходить воно ззовні чи виробляється пристроями у вашому домі, наприклад, посудомийними, сушильними або пральними машинами. Переконайтеся, що ви використовуєте їх у найпрохолодніші періоди дня.

Farrell, M. H. (2018). Best Setting for Your Central Air Conditioning. Retrieved from https://www.consumerreports.org/central-air-conditioners/best-setting-for-central-air-conditioning/