Тест «Десять дверей», щоб краще себе пізнати

Тест «Десять дверей», щоб краще себе пізнати
Тест «Десять дверей», щоб краще себе пізнати

Останнє оновлення: 20 листопада, 2018

Чи чули ви коли-небудь про тест “Десять дверей”? Вибравши одні з десяти поданих дверей, ви зможете відкрити свій тип особистості. Отже, пропонуємо вам пройти даний тест, адже кожен завжди бажає дізнатися про самого себе ще більше.

Чому потрібно вибирати саме двері?

Насправді, цей тест досить символічний. Ви ще не зрозуміли чому саме двері пропонують вибирати у тесті?

Але це цілком логічно, адже у житті, щоб рухатись далі, вам необхідно відчиняти чимало дверей. Чи замислювалися ви над тим, у скільки дверей ви вже постукали, скільки відчинили і ще скільки прийдеться відчинити для того, щоб прокласти шлях для вашого майбутнього?

Двері допомагають вам відчувати себе у безпеці, коли ви вдома або ж почувати себе бажаними гостями у друзів. Вони бувають різних розмірів, форм, матеріалів, моделей та конструкцій. Однак, їх мета завжди одна: дозволити зайти або вийти людині.

міжкімнатні двері

При будівництві будинку вхідні двері вважаються останнім штрихом і роблять будинок завершеним та досконалим. Чи будуть це дерев’яні двері, чи скляні або ж металеві, вони відчинятимуться перед вами і дозволять вам увійти в різноманітні світи, де на вас чекають нові перспективи.

Ви, напевне, чули фразу: «Всі двері відчинені для нього чи неї». Так говорять, коли на людину чекає яскраве майбутнє з безмежною кількістю вибору та життєвих ситуацій. Або інший вислів: «Кохання перед нею чи ним відкрило двері», – із значенням, що хтось, нарешті, закохався.

Отже, виходячи з усього сказаного, робимо висновок, що саме двері можуть нам допомогти у визначенні характеру та темпераменту людини.

Подивіться на зображення десяти різних дверей і виберіть одні. Не слід вибирати двері тільки за вашим улюбленим кольором, просто виберіть перші, які впадуть в очі. Якщо вибрали, то познайомтесь з характеристикою особистостей, які зазвичай вибирають такі двері і перевірте чи дійсно вам притаманні описані риси характеру.

Тест “Десять дверей” та десять типів особистості

Перші двері

Це подвійні двері з великими вікнами, бірюзового кольору, дають нам можливість побачити, що робиться у будинку всередині, або ж навпаки подивитись із будинку на зовні.

Якщо ви вибрали ці двері, ви забавна людина, яка любить, щоб все було  ясно та прозоро у стосунках. До різних проблем життя ви ставитесь легко і стримано, не нервуєте і не проявляєте великих емоцій, умієте тримати всі почуття в собі.

Ви цінуєте розкіш життя: любите подорожувати і дізнаватися про нові культури. Ви завжди дбаєте про інших і створюєте затишну атмосферу для ваших гостей.

багато дверей

Другі двері

Ці двері досить масивні та міцні, чорного кольору, з ручкою з лівої сторони, без жодного віконечка.

Якщо ви вибрали ці двері, це тільки тому, що ви проста людина, яка не прагне до розкоші, ви завжди у будь-яку справу вкладаєте всі свої найкращі якості і пишаєтеся вашими досягненнями, проте, якщо з’являються якісь проблеми ви  зупиняєтесь, а не йдете далі та не долаєте труднощів.

Пам’ятайте, що час від часу варто своє життя робити більш яскравим, наповнюючи різними яскравими кольорами.  Беріть від життя як найбільше, не бійтеся набиратися життєвого досвіду, оскільки життєвий досвід – це потужний механізм, що дозволяє нам адаптуватися до навколишньої дійсності та навчитися чогось нового.

Треті двері

Разючий помаранчевий колір дверей зі стилізованим дзвінком чи вічком відразу кидається у вічі.  Якщо ви вибрали ці двері, ви цікава та унікальна людина, яка любить привертати на себе увагу, де б ви не знаходилися.

У людей, з якими ви знайомитесь, складається незабутнє враження про вас. Ви людина творча, адже вам дуже подобається мистецтво і ви можете зробити шедевр майже з нічого. Така людина любить , як кажуть, літати в хмарах, тобто далека від реального земного життя і  віддає перевагу залишатись у своєму власному світі.

Четверті двері

Темно-зелені двері античного дизайну, у них є кілька замків. Люди, які вибрали такі двері артистичні: дуже люблять музику, листи, живопис або скульптуру. Інколи ви можете бути відкриті і доброзичливі в один час, а в інший – закриті та нікого не допускати у свій внутрішній власний світ.

Ви намагаєтеся зберегти та вирішити ваші проблеми самостійно. Інші люди ваш характер порівнюють із скелею.

сучасні двері

П’яті двері

Вам приглянулися двері фіолетового кольору з півкруглим віконечком зверху та замком справа? Якщо це так, то ви не належите до людей, які люблять шумні компанії та галасливі вечірки. Ви любите побути на самоті, поміркувати про все діється навколо вас.

Навчіться розслаблятись і відволікатись від буденних думок. Ви побоюєтесь, що незапланований день, буде прожито даремно? То старайтесь  переконати себе, що це не так ще до того як він почнеться.

Шості двері

Темно-червоні двері із золотими деталями, вічком, дзвінком та шпариною для пошти. Якщо вам сподобалися ці двері, ви дуже впевнена у собі людина. Ви помічаєте найдрібніші деталі. Ви дуже дбаєте про свою зовнішність, оскільки для вас дуже важливо те, якими вас бачать інші.

Якщо у вас всередині суцільна стихія, то зовні ви завжди спокійні і чарівні. Будьте обережні, тому що така поведінка може зашкодити вашому здоров’ю… Пам’ятайте, жити слід для себе, а не для інших, адже це ваше життя і чи може бути надто важливим те, як на тебе дивляться інші, чи що вони про тебе думають.

Сьомі двері

Білі, звичайні двері з деревини, не мають надто багато деталей, які вже з часом постаріли і трохи брудні внизу. Люди, які вибирають ці двері, прості і їх можна назвати мінімалістами, у них завжди є важливі справи.

Вони часто більше турбуються про інших ніж про себе самого. Вони дуже емоційні і сентиментальні, люблять оточувати себе важливими та значущими речами. Дуже важливі для цих людей сім’я та друзі і вони роблять все можливе, щоб їхні близькі почували себе комфортно та захищено.

Скористайтеся можливістю, щоб трохи змінити формальний підхід до життя, оскільки саме він заважає вам побачити життя у всіх його фарбах.

Восьмі двері

Сучасні сині двері з кольоровим дзвінком та ручкою. Якщо ви вибрали ці двері, це тому, що ви весела і грайлива людина, вічно молода душею. Вам не вистачає впевненості в собі і ви багато страждаєте від різних невдач в певних сферах вашого життя.

Ви трохи дезорганізовані, гордовиті і потребуєте любові та уваги до себе від інших. Знайдіть себе через вільне самовираження.

незвичайні двері

Дев’яті двері

Це строгі класичні двері світло-зеленого кольору. Коли придивитись до цих дверей, то складається враження, що замки та ручка занадто великі для них.  Люди, які ховаються за цими дверима, мають приголомшливу здатність вирішувати життєві проблеми.

Це дуже практичні люди. Вони не люблять ускладнювати собі життя, уміють радіти всьому, що мають, їм легко догодити. Вони люблять допомагати людям. Таким людям варто виділити більше простору в їхньому житті для почуття подиву. Дивуйтесь на здоров’я!

Десяті двері

Великі та широкі двері з дерева із гарним оздобленням зверху, вони мають чотири невеликі симетричні віконечка у верхній частині дверей. Якщо ви вибрали ці двері, ви цінуєте цілісність і стабільності, а також насолоджуєтеся якістю всіх речей до найдрібнішої деталі.

Ви завжди точно знаєте, що ви хочете та щоб усі справи відбувались безпечно та якісно. Ви здатні стримати свій творчий потенціал у роботі, якщо вона вам не подобається. Пам’ятайте, що ваші проблеми – це тільки ваші проблеми, і ніхто не зможе їх вирішувати замість вас.  • Jauk, E., Benedek, M., & Neubauer, A. C. (2014). The road to creative achievement: A latent variable model of ability and personality predictors. European journal of personality28(1), 95-105. Available at: https://doi.org/10.1002/per.1941. Accessed 19/03/2020.
  • Levine, E. E., Bitterly, T. B., Cohen, T. R., & Schweitzer, M. E. (2018). Who is trustworthy? Predicting trustworthy intentions and behavior. Journal of personality and social psychology115(3), 468. Available at: https://doi.org/10.1037/pspi0000136. Accessed 19/03/2020.
  • Vasile, C., & Albu, G. (2011). Experimental investigations on professional identity, vocational personality type and stress level in adults. Procedia-Social and Behavioral Sciences30, 1801-1805. Available at: https://doi.org/10.1016/j.sbspro.2011.10.347. Accessed 19/03/2020.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.