Засіб для миття посуду з картопляного лушпиння

Засіб для миття посуду з картопляного лушпиння

Останнє оновлення: 14 травня, 2020

Чи знали ви, що засіб для миття посуду з картопляного лушпиння є напрочуд дієвим розчином не лише для очищення посуду від жиру, але й для успішного виконання інших домашніх обов’язків?

Саме так, натуральний очисний засіб на основі лушпиння картоплі здатний замінити багато звичних магазинних засобів, до складу яких входять фосфати. Не забувайте, що ці речовини не лише шкідливими для організму людини, але й небезпечними для довкілля, адже вони забруднюють природні джерела води.

Більшість людей навіть не здогадується про це, але насправді картопля діє як натуральний знежирювальний продукт. Саме тому вона є чудовою основою для приготування засобів, з допомогою яких можна очищувати різні поверхні в оселі. Читайте далі, щоб дізнатися, як саме діють засоби на основі лушпиння картоплі.

Домашній засіб для миття посуду з картопляного лушпиння

На противагу до магазинних мийних засобів, органічний засіб для миття посуду з картопляного лушпиння зовсім не містить шкідливих хімічних речовин. Тобто, за умови регулярного використання цього засобу ви не лише зробите свій внесок в охорону навколишнього середовища, але й убезпечите себе від алергічних реакцій, які часто виникають на шкірі після контакту з небезпечними хімікатами.

Зверніть увагу, що натуральний очисний засіб на основі лушпиння картоплі має досить короткий термін придатності, а тому використати його необхідно максимально швидко після виготовлення. Намагайтеся користуватися цим засобом під час кожного прибирання.

Ви вже зрозуміли, що засіб для миття посуду з лушпиння картоплі має певні переваги, проте чи знаєте ви, як саме він працює? Тоді читайте далі.

Натуральний засіб з картопляного лушпиння для видалення застарілого бруду

ціла картопля для виготовлення очисних засобів

Вірте чи ні, але лушпиння картоплі справді чудово видаляє жир та застарілий бруд. Саме тому мийні засоби на основі цього продукту підходять для очищення різних видів поверхонь.

Ми вже згадували раніше, що компоненти, які входять до складу картопляного лушпиння, ефективно борються із застарілим жиром та часточками бруду, які часто залишаються на різних поверхнях (особливо кухонних). Взявши за основу засобу звичайне лушпиння картоплі, ви зможете знежирити посуд, очистити кухонні поверхні та навіть відіпрати старі плями на одязі.

Для прикладу, ви щойно помітили велику жирну пляму на одній зі своїх улюблених блузок. Не варто передчасно хвилюватися! Все, що потрібно зробити – потерти забруднене місце шматочком картопляного лушпиння, і пляма почне зникати просто у вас на очах. Зауважте, що цей спосіб не варто використовувати для делікатних тканин, які потребують особливого догляду. Перед пранням та застосуванням певних засобів неодмінно прочитайте бирку на одязі.

Домашній засіб для миття посуду з картопляного лушпиння також можна використовувати для очищення кухонного приладдя, що потемніло з часом.

 • Ретельно потріть лушпиною картоплі поверхні предметів, що потьмяніли та втратили блиск.
 • Зачекайте 2-3 хвилини, щоб активні компоненти почали діяти. Опісля змийте залишки засобу.

Домашній засіб для миття посуду

Повірте, натуральний очисний розчин на основі картопляного лушпиння є набагато ефективнішим за звичні магазинні засоби, а ще він має незліченну кількість переваг. Перш за все, домашній засіб є абсолютно безпечним для довкілля, адже він не містить фосфатів та інших шкідливих хімічних речовин. По-друге, цей розчин є напрочуд ефективним помічником у процесі боротьби із жиром та залишками їжі.

Як правильно використовувати цей засіб?

засіб для миття посуду: спосіб використання

Застарілі плями на кухонному приладді можна легко видалити з допомогою розчину на основі лушпиння картоплі та солі.

Вода, в якій ви варили картоплю, пом’якшить липкий жир на тарілках, сковорідках, казанках та інших видах посуду.

 • Налийте в кухонну раковину гарячу воду, яка залишилася після приготування картоплі.
 • Занурте в розчин брудний посуд та залиште його там на 15-20 хвилин.
 • Опісля протріть посуд губкою та змийте залишки засобу чистою водою.

Другий варіант приготування засобу – це додати свіже картопляне лушпиння в кип’яток.

 • Залиште засіб настоюватися на 30-40 хвилин, після чого ретельно перемішайте суміш. В результаті у вас має вийти розчин, що піниться.
 • Помістіть готовий засіб у холодильник для повного охолодження. Краще залишити розчин на всю ніч. Наступного дня засіб буде готовим для використання.

Картопляне лушпиння, змішане з сіллю

Якщо на ваш погляд засіб є недостатньо концентрованим, рекомендуємо додати до нього трохи солі. Цей розчин буде напрочуд ефективним для очищення сильно забруднених предметів, зокрема пригорілих та жирних сковорідок.

Зверніть увагу, що картопляно-сольовий розчин можна використовувати для миття духовок, кухонної плитки та дощок для нарізання продуктів.

Інгредієнти:

 • груба сіль (скільки знадобиться)
 • картопляне лушпиння

Спосіб виготовлення:

 • Нагрівайте предмет, який потребує очищення, впродовж кількох хвилин.
 • На поверхню забрудненого посуду щедро насипте сіль. Робити це потрібно обережно, щоб не обпектися.
 • Круговими рухами тріть предмет картопляним лушпинням впродовж кількох хвилин.
 • Щойно ви побачите, що поверхня стала чистою, змийте залишки засобу та витріть очищений предмет насухо.

Безумовно, не варто сподіватися, що домашній засіб для миття посуду з картопляним лушпинням буде настільки ж ефективним, як магазинні порошки для видалення жиру. Утім, з допомогою таких засобів вам вдасться позбутися застарілих плям та повернути посуду гарний вигляд.

Екологічні засоби для прибирання в оселі

Екологічний підхід до прибирання передбачає використання безпечних для довкілля засобів та методів очищення, які створені саме для покращення фізичного здоров’я людини та охорони навколишнього середовища.

Обираючи для догляду за домівкою натуральні засоби, ви зможете відмовитися від токсичних мийних порошків, більшість з яких виділяють леткі органічні сполуки, що можуть призвести до дихальних, дерматологічних та інших серйозних розладів. Не забувайте, що органічні мийні засоби є безпечними для довкілля, адже вони повністю розкладаються.

Кожна людина повинна усвідомлювати, наскільки важливо піклуватися про збереження природи в її первинному вигляді. Наше довкілля не може витримувати того навантаження, яке на нього накладають люди, тож кожен з нас повинен зробити свій внесок у збереження планети.

Дякуємо за увагу! Сподіваємося, ця інформація стала для вас корисною знахідкою.


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.