Засіб з оцтом і зеленими помідорами для лікування варикозу

Поєднання зелених помідорів та оцту може стати підмогою, якщо йдеться про лікування варикозу та пов’язаного з ним дискомфорту.
Засіб з оцтом і зеленими помідорами для лікування варикозу

Останнє оновлення: 03 січня, 2019

Варикозні вени –  це розширені вени. Вони виникають через проблеми з кровообігом, адже кров не повертається нормально до вашого серця, тож потрібне лікування варикозу.

Це одна з найбільш поширених естетичних проблем у жінок. Як правило, варикоз виникає у дорослому віці через генетику та гормони.

У здоровому тілі серцеві клапани постійно проштовхують кровотік. Це жене кров від нижньої частини тіла до серця.

Однак через зношування та слабкість іноді виникають проблеми, зокрема запальні розлади, які починають формувати варикозне розширення вен.

Спочатку вони залишаються непоміченими. І вони не становлять загрози для здоров’я. З часом вони можуть викликати неприємне відчуття важкості та болю в ногах.

Через це важливо звернути на них увагу. Ви також повинні виробити корисні звички та пам’ятати про деякі засоби, які прискорюють загоєння.

У цій статті ми розповімо вам про альтернативний метод лікування варикозу оцтом і зеленими помідорами. Він добре відомий своїми заспокійливими та протизапальними властивостями, які є ключовими для полегшення цієї проблеми.

Візьміть до відома!

Домашнє лікування варикозу оцтом і зеленими помідорами

Поєднання зелених помідорів із яблучним оцтом утворює природний засіб. Він зменшує розмір варикозного розширення вен, що утворюються на ваших ногах.

Це лікування призначене для зовнішнього використання. Після декількох застосувань воно допомагає зменшити запалення уражених вен. Це також збільшує кровообіг.

Цей засіб містить суміш інгредієнтів, як містять вітаміни та мінерали. Після поглинання шкірою ця суміш підтримує вашу лімфатичну систему.

Завдяки цьому залишкові рідини та токсини будуть виведені й більше не перешкоджатимуть.

Переваги яблучного оцту

яблучний оцет для лікування варикозу
Яблучний оцет є природним тоніком, який має судинорозширювальні та протизапальні властивості. Після застосування на постійній основі він зменшує прояви варикозного розширення вен.

Він має природні кислоти, а також вітаміни та мінерали. Вони стимулюють кровообіг. Водночас він знижує ризик передчасного старіння.

Його зовнішнє застосування призводить до зменшення болю та має релаксантний ефект. Це може бути корисним, коли варикозне розширення вен викликає біль і викликає відчуття скутості.

Ба більше, його поживні речовини корисні для здоров’я шкіри, оскільки вони підтримують пружність шкіри.

Переваги зелених помідорів

зелені помідори для лікування варикозу
Зовнішнє використання зелених помідорів стало популярним як дешевий альтернативний засіб. Він лікує потворне варикозне розширення вен на ногах.

Цей овоч має великі кількості лікопену. Це антиоксидант, який допомагає боротися з окисним стресом та запаленням.

Їхні природні кислоти діють подібно до деяких сполук в аспірині. Отже, вони стимулюють кровообіг і знижують ризик утворення згустків крові.

У деяких випадках вони відновлюють функції клапанів вен. Це сприяє припливу крові до вашого серця.

Крім того, це помідори освіжають. Вони містять багато води, тож їхнє застосування знімає втому та напругу.

Як зробити цей засіб?

засіб для лікування варикозу
Щоб зробити це лікування варикозного розширення вен, потрібно обов’язково придбати 100% органічний яблучний оцет, адже рафіновані версії не такі поживні.

Ви також повинні мати на увазі, що через кислоти найкраще всього об’єднати його з рівними частинами води, щоб засіб не був настільки агресивним для вашої шкіри.

Однак, якщо ваша шкіра не така вже й чутлива, ви можете спробувати оцет окремо.

Інгредієнти

 • 5 зелених помідорів
 • 1 склянка яблучного оцту

Інструменти

 • одна скляна тара з кришкою
 • пов’язки або марлі

Інструкція

 • Поріжте зелені помідори на кілька скибочок і покладіть їх у скляну банку.
 • Залийте яблучним оцтом. Залиште суміш на 48 годин.
 • Покладіть банку в прохолодне темне місце.

Як застосовувати

ефективне лікування варикозу
 • Візьміть кілька скибочок томатів і покладіть їх на варикозні вени.
 • Повністю покрийте уражені ділянки. Потім накрийте їх пов’язкою або марлею, щоб помідори залишалися на місці.
 • Залиште на 40 хвилин. Потім промийте холодною водою.
 • Повторюйте процедуру щодня щонайменше 2 тижні.

У вас досі варикоз? Спробуйте застосувати цей природний засіб і використовувати його на постійній основі, щоб отримати найкращі результати.

Пам’ятайте, що це не диво засіб чи щось подібне для лікування варикозу, але він може стати в пригоді для значного поліпшення цього розладу.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.