Зелена вода, яка допоможе очистити тіло за три дні

Завдяки своїм властивостям зелена вода не тільки допомагає детоксифікувати наші тіла від важких металів, але також зміцнює нашу імунну систему і допомагає нам підтримувати рівень холестерину.
Зелена вода, яка допоможе очистити тіло за три дні

Останнє оновлення: 13 травня, 2019

Чи чули ви колись, які переваги має зелена вода?

Навіть якщо ми ведемо досить здоровий спосіб життя, наше тіло неминуче піддається впливу багатьох різних токсинів. Це може негативно вплинути на його продуктивність.

Вплив забрудненого середовища, споживання деяких харчових продуктів та хімічних речовин, що містяться в продуктах, які ми використовуємо щоденно, – усе це лише деякі приклади джерел токсинів.

На щастя, більшість з цих токсинів обробляється і вилучається природно завдяки посиленій роботі наших видільних органів. Однак іноді людям притаманне надмірне нарощування цих токсинів. Коли вони повільно накопичуються, вони можуть пошкодити важливі природні функції.

Проблема в тому, що багато людей зазвичай просто ігнорують цей важливий факт. Хоча тіло надсилає попереджувальні сигнали, вони не вживають необхідних заходів, щоб правильно піклуватися про себе і уникати ускладнень.

Як наслідок, багато негативних реакцій спрацьовує на фізичному та психічному рівні. Ці реакції можуть знизити нашу якість життя та щастя.

На щастя, є безліч домашніх засобів. Завдяки своїй антиоксидантній і природній здатності очищувати, вони можуть ефективно виконувати роботу зі зменшення цього токсичного складу.

У цій статті ми хочемо поділитися рецептом зеленої води, яка допоможе вам очистити своє тіло всього за три дні!

Зелена вода для детоксикації тіла

зелена вода для детоксикації вашого тіла

Зелена вода – це напій зі спіруліни та хлорели. Це два компоненти з антиоксидантними властивостями, які стали популярними завдяки їхній здатності детоксифікувати кров і регулювати рівень водневого показника тіла.

Обидва ці компоненти є натуральними та містять необхідні поживні речовини. На щастя, ці поживні речовини допомагають оптимізувати детоксикацію організму без шкідливих побічних ефектів.

Крім того, значний вміст вітамінів і мінералів забезпечує захисний ефект від токсичних загарбників у крові.

Також ці чудові захисники допомагають позбутися токсичних ворогів у тілесних органах, таких як печінка та нирки.

Які переваги зеленої води?

переваги зеленої води

Основною метою зеленої води є сприяння органічному очищенню. Однак споживання зеленої води також має інші цікаві переваги, які варто відзначити:

 • Це ідеальна стратегія стимулювання видалення важких металів, таких як ртуть, кадмій та свинець та інші.
 • Вводячи рідину, ви зможете оновлювати запас організму необхідними мінералами. Це особливо актуально після втрати електролітів через інтенсивну або надмірну фізичну активність або епізоди діареї.
 • Крім того, зелена вода містить травні властивості, які дуже корисні для лікування таких проблем, як запор або надлишок тілесних кислот.
 • Її вміст основних вітамінів і мінералів допомагає зміцнити імунну систему. Крім того, вони захищають від інфекцій, які прагнуть потрапити у ваше тіло.
 • У неї висока концентрація антиоксидантів, що мають природний антиканцерогенний (протираковий) ефект. Хоча це не зовсім чудодійна властивість, це може допомогти зменшити розвиток раку.
 • Полегшуючи процес детоксикації організму, вона також допомагає видаленню небезпечних жирів, таких як поганий холестерин (ЛПНЩ) та тригліцериди.
 • Незалежно від того, що зелена вода містить небагато калорій, її вміст має значну енергетичну цінність, що забезпечує значне енергетичне прискорення в довгостроковій перспективі.
 • Її антиоксидантні властивості захищають тканини мозку і допомагають забезпечити кращу концентрацію.
 • На щастя, вона також допомагає уникнути передчасного та невдалого старіння шкіри та внутрішніх органів.

Спосіб приготування

спосіб приготування зеленої води

Детоксикація, надана зеленою водою, є здоровою звичкою, яка дозволить вам звільнити ваше тіло від усіх ворожих токсичних речовин, які воно набуває після тривалого дня.

Це триденна дієта, під час якої вам доведеться харчуватися якомога корисніше. Одним зі способів допомогти вам у цьому є збільшення споживання фруктів і овочів і скорочення обсягів оброблених продуктів.

Загалом, це чудова звичка, яку ви можете намагатися практикувати раз на два місяці. (Або кожен раз, коли ви відчуваєте, що ваше тіло переповнене токсинами).

Інгредієнти

 • 6 склянок води (1,5 літра)
 • 1 столова ложка порошку спіруліни (10 грамів) та порошку хлорели (10 грамів)
 • 2 краплі гвоздичної ефірної олії (необов’язково)

Приготування

 • Спочатку залийте воду у контейнер для рідини.
 • Потім додайте решту інгредієнтів.
 • Змішуйте вручну дерев’яною або кремнієвою ложкою, а коли все рівномірно змішається, залиште постояти на 15 або 20 хвилин, перш ніж пити її.

Спосіб споживання

 • Подавати в нормальному питному склі та пити натщесерце.
 • Залишки розлийте на 4 або 5 додаткових порцій, щоб випити того самого дня.
 • Повторіть цей процес протягом трьох наступних днів.

Ви готові зробити цей напій самостійно? Якщо ви шукаєте ефективний метод детоксикації, не дивіться далі. Ви знайшли його! Просто спробуйте це! Приготуйте зелену воду та перевірте всі її чудові переваги для вашого здоров’я, які вона пропонує.

Після лікування ви зможете відчути, що ваше тіло стало набагато легше і здоровіше. • Miczke, A., Szulinska, M., Hansdorfer-Korzon, R., Kregielska-Narozna, M., Suliburska, J., Walkowiak, J., & Bogdanski, P. (2016). Effects of spirulina consumption on body weight, blood pressure, and endothelial function in overweight hypertensive Caucasians: a double-blind, placebo-controlled, randomized trial. Eur Rev Med Pharmacol Sci20(1), 150-6.
 • Rawls, B. Chlorella: The Ultimate Detox Superfood. <https://rawlsmd.com/health-articles/the-ultimate-detox-superfood>.
 • Ryu, N. H., Lim, Y., Park, J. E., Kim, J., Kim, J. Y., Kwon, S. W., & Kwon, O. (2014). Impact of daily Chlorella consumption on serum lipid and carotenoid profiles in mildly hypercholesterolemic adults: a double-blinded, randomized, placebo-controlled study. Nutrition journal13(1), 57.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.