Зміна клімату може вплинути на кількість народжуваних хлопчиків

Зміна клімату може вплинути на кількість народжуваних хлопчиків
Зміна клімату може вплинути на кількість народжуваних хлопчиків

Останнє оновлення: 05 березня, 2019

Наукові дослідження, проведені вченими в Інституті охорони здоров’я M & K Ако в Японії встановили, що чоловіча стать людства може залежати від глобальної зміни клімату. Дослідження також пояснює, як екстремальна зміна клімату на нашій планеті може до цього призвести.

За даними досліджень, коли є незвичайна для певного сезону зміна температури, смертність зародків чоловічої статі збільшується. Особливо, якщо порівнювати із смертністю зародків жіночої статі.

Яскравим прикладом цього було дослідження доктора Мисао Фукуда, лідера досліджень. Він сказав, що в Японії річна температура радикально змінилася з 1970 року. З тих пір у країні народилося менше хлопчиків, ніж дівчаток.

Для проведення досліджень та отримання цих результатів, експерименти було зосереджено на двох екстремальних погодних явищах. Вони і забезпечили детальний аналіз народжуваності.

Спочатку предметом дослідження були найжаркіші літні дні 2010 року і аномальні зими 2011 року. Ці дві протилежні кліматичні зміни були зареєстровані японським метеорологічним агентством.

Саме їх використали для одержання даних про баланс кількості викиднів як чоловічої, так і жіночої статей. Ці викидні офіційно зареєстровані в базі даних статистики природного руху населення Японії.

klimat1

У результаті досліджень, зроблених на основі цих двох показників, було встановлено, що під час надзвичайної спеки влітку 2010 року, відбулося значне збільшення числа викиднів у цій країні, і через дев’ять місяців, число народжених хлопчиків зменшилося порівняно з числом народжених дівчаток. Ті ж дані, в результаті дослідження, показали, що протягом зими 2011 року відбулося збільшення викиднів зародків, що також привело до зменшення кількості новонароджених хлопчиків.

Отже, на підставі досліджень, які основані на показниках вище описаних перевірок, проведених у Японії, можна стверджувати, що в майбутньому зміна клімату може бути причиною зникнення чоловічої статі у людській расі. Хоча ці результати очевидні, але вони не є першими у своєму роді в світі. Справді, у минулому, подібні дослідження були проведені у Фінляндії та Новій Зеландії, але дослідження не дали остаточних результатів, які б підтвердили, що погодні умови тісно пов’язані із кількістю народжуваних дітей тієї чи іншої статі. У зв’язку з цим, Miсao Фукуда висловив думку, що результат їх досліджень є лише припущенням в тих країнах, оскільки у жодній із згаданих країн не було таких екстремальних температурних коливань, як це було в Японії в час проведення дослідів.

klimat2

У всьому світі зміна клімату стає все більш очевидним явищем і це впливає на навколишнє середовище і живі істоти, які населяють Землю. В даний час важко сказати, чи чоловіча стать буде різко зменшуватися в найближчі десятиліття; глобальна зміна клімату, очевидно, відрізняється і впливає на деякі райони більше, ніж на інші. Цілком можливо, що схожі дослідження можуть тривати далі, особливо в тих країнах, де зміна клімату викликає найбільш масштабні зміни у статистиці народжуваності. Згідно з заявою, зробленою Місао Фукуда та згідно з його дослідженнями, можна зробити найбільш ймовірний висновок, що таких результатів не спостерігалось в місцях, де ніяких екстремальних змін клімату в останні роки не відбувалось.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.