Зустріч з ідеальною людиною – це магія

19 Січня, 2019
Хоча ми можемо в це не вірити, але саме підсвідомість генерує нашу інтуїцію на основі минулого досвіду і посилає нам сигнали про зустріч з ідеальною людиною.

Соціальність і безперервне глибоке бажання насолоджуватися зв’язком, який приносить зустріч з ідеальною людиною, – це те, що завжди жило в серці людського існування.

Ще Арістотель говорив про це свого часу. Пізніше австрійці Альфред Адлер і Рудольф Драйкурс були першими лікарями, які займалися теоретичними та емпіричними дослідженнями соціальності.

Крім того, не варто забувати про класичну піраміду людських потреб Авраама Маслоу.

Без сумніву, прагнення прийняття, прихильності, дружби, любові та приналежності визначає те формує нас як людей і гарантує наше виживання.

Проте усі ми знаємо, як нелегко зустріти людей, які були б близькими для нашого єства, наших цінностей, нашої ідентичності, хобі та пристрасті.

Важливо також пам’ятати, що для великої дружби або здорових стосунків не варто збігатися на 100% у всіх аспектах особистості.

Є щось більш нематеріальне, те, що ми не можемо визначити або пояснити, що культивує ті дійсно магічні зв’язки, які довго тримаються.

Час від часу, і майже навіть не знаючи, як, ми просто «з’єднуємося» з кимось. Ми всі відчували це в певний момент: зустріч з ідеальною людиною в потрібний час, саме тоді, коли ви її найбільше потребуєте.

Якщо це колись бувало з вами, ми запрошуємо вас заглибитися в цю тему, щоб зрозуміти, що стоїть за цим дивовижним явищем.

Зустріч з ідеальною людиною: сила зв’язку

як відбувається зустріч з ідеальною людиною
Луїза Хоклі – дослідник з Чиказького університету (США) і фахівець з дослідження психосоціальних явищ.

За її словами, більшість цих зв’язків, стійкі дружні зв’язки та міцні стосунки, які важко визначити, характеризуються спільними аспектами, які будують те, що ми часто називаємо “підключенням”.

  • Інтимний зв’язок є першим із них і стосується найбільш приватних аспектів.

Коли ми зустрічаємо когось, ми майже відразу відчуваємо, чи ця людина гармонізує або пов’язується з нашим буттям, чи нас розуміють, чи виникла хімія.

Це як природний інстинкт, який тісно пов’язаний з нашою інтуїцією.

  • Другий аспект визначається як реляційний зв’язок і відноситься до частоти, з якою ми вступаємо в контакт з людиною.

Часто, коли ми зустрічаємо когось, ми не відчуваємо особливої ​​потреби або зацікавленості в цій людині.

Однак коли виникає справжній зв’язок, щоденні фрази «Доброго ранку, як ти?», «Я думав про…» або «Давай разом щось зробимо» зміцнюють стосунки.

  • Нарешті, є колективний зв’язок, яка стосується того, наскільки комфортно людина інтегрується з нашим найближчим особистим ядром (сім’я, друзі тощо).

Читайте також: Любов до людини в стосунках: які помилки ми робимо

Сила інтуїції: шосте почуття, яке веде нас до потрібних людей

інтуїція і зустріч з ідеальною людиною
Знайти ідеальну людину нелегко.

Більшість з нас зазнавала розчарування. Урешті-решт, ми всі покладали свої надії та мрії на людей, які в якийсь момент нас підвели або просто виявилися не тими.

Аналогічно, ми самі когось розчаровували. Можливо, ми навіть вирішили віддалитися від когось у певний момент з тієї чи іншої причини.

Усі ці динаміки є нормальними в нашому життєвому циклі. Вони є частиною часової шкали, під час якої ми здобуваємо досвід і мудрість – чарівний субстрат, який робить наше шосте чуття більш гострим і пильним.

Однак ми ніколи не повинні забувати або недооцінювати, силу нашої інтуїції.

Зрештою, саме наша інтуїція майже завжди точно сприймає, з ким варто зв’язуватися, а з ким – ні.

Читайте також: 5 ознак того, що у вас інтуїтивний інтелект

Як працює наша інтуїція, коли ми зустрічаємо людей?

завдяки чому можлива зустріч з ідеальною людиною
Наша інтуїція не є надприродною, магічною або екстрасенсорною силою.

  • Насправді, це здатність нашого мозку дати нам швидкі думки або інформацію, що ґрунтується на тому, що вона знаходить у нашій підсвідомості.
  • Це виняткове інтимне сховище насправді приховує нашу сутність: минулий досвід, наші емоції, нашу ідентичність, приховані бажання, потреби, цінності, спогади…
  • Інтуїція здійснює швидку подорож до цього сховища. Вона занурюється у чудовий сад нашої підсвідомості, щоб з нею порадитися. Вона швидко шукає відповідь або пояснення.

Коли ми зустрічаємо когось, наша підсвідомість робить швидку оцінку, що ґрунтується на тому, хто ми і що нас визначає. Потім вона швидко посилає нам відчуття – дивний поштовх або лоскіт, які з’являються в нашій свідомості і є нашою інтуїцією або “чуттям”.

Це те, що говорить, чи треба довіряти комусь чи ні, чи варто знову побачитися або дати номер телефону.

На закінчення, завжди рекомендуємо слухати свій внутрішній голос і цінувати його, щоб у вашому житті відбулася зустріч з ідеальною людиною.

Магічні зв’язки з іншими будуються щодня. Однак пам’ятайте: ви повинні бути пильними, прислухатися і звертати увагу на навколишній світ, щоб їх знайти.

Головне зображення надано: © wikiHow.com

Hawkley, L. C., & Cacioppo, J. T. (2010). Loneliness matters: A theoretical and empirical review of consequences and mechanisms. Annals of Behavioral Medicine. https://doi.org/10.1007/s12160-010-9210-8

Hawkley, L. C., Browne, M. W., & Cacioppo, J. T. (2005). How can i connect with thee? Let me count the ways. Psychological Science. https://doi.org/10.1111/j.1467-9280.2005.01617.x

Harding, S., & Long, T. (2018). Maslow’s hierarchy of needs. In MBA Management Models. https://doi.org/10.4324/9781351218948-27

Cacioppo, J. T., & Hawkley, L. C. (2009). Perceived social isolation and cognition. Trends in Cognitive Sciences. https://doi.org/10.1016/j.tics.2009.06.005

Ferguson, E. D. (2001). Adler and Dreikurs: Cognitive-Social Dynamic Innovators. Journal of Individual Psychology.