Любов до людини в стосунках: які помилки ми робимо

Стосунки часто бувають дуже складними й заплутаними. Утім коли ви відчуваєте любов до людини в стосунках, це може штовхати вас на особливо критичні помилки. Крім того, якщо він чи вона зрадила своєму партнеру, де гарантія, що те саме не повториться з вами?
Любов до людини в стосунках: які помилки ми робимо

Останнє оновлення: 24 березня, 2022

Любов до людини в стосунках – справжнє випробування та виклик. Ми не завжди можемо стримувати почуття, але потрібно усвідомлювати наслідки й вміти аналізувати ситуацію.

Іноді кохання засліплює нас настільки, що ми починаємо робити помилки навіть не усвідомлюючи цього. Любов до людини в стосунках є однією з них.

Така ситуація може завдати багато болю. Правду кажучи, зазвичай так і трапляється.

Сьогодні ми хочемо поговорити про помилки, які можна зробити, коли ви закохуєтеся в людину, що вже перебуває в стосунках.

А з вами таке траплялося?

Як любов до людини в стосунках штовхає нас на помилки

Ви чекаєте, доки стосунки закінчаться

Можливо, це прозвучить досить грубо, але коли ви любите зайняту людину, вона може годувати вас марними надіями. Наприклад, говорити такі речі, як “Я думаю про те, щоб розійтися з ним” або “Я чекаю слушного часу…”

Це змушуватиме вас чекати моменту, коли ви зможете почати справжні стосунки з коханою людиною. Ви сподіваєтеся, що згодом все закінчиться й нарешті настане омріяне щастя. Проте не варто забувати про власні потреби та почуття, адже любов до зайнятої людини не завжди добре закінчується.

Крім того, якщо вам прямо сказали, що не залишать теперішнього партнера, намагайтеся якомога швидше вибратися з цієї ситуації. Яке рішення ви приймете залежить лише від вас. Ви можете продовжувати бути “захопленням на стороні” або обірвати стосунки.

Перша ситуація трапляється частіше. Проте пам’ятайте: якщо через кілька місяців нічого не змінилося, цілком імовірно, що ваші очікування марні.

Деякі люди роками чекали на справжнє кохання, щоб розірвати свої попередні стосунки. Утім, коли це стається, вони розуміють що неготові до змін. Минуло багато часу й вони не хочуть ризикувати. У такому випадку любов до людини в стосунках безплідна. Ви ніколи не будете разом, що б вам не говорили.

Саме тому не варто чекати, доки кохана людина залишить теперішні стосунки й прийде до вас, навіть якщо вона годує вас солодкими обіцянками.

Ви стараєтеся маніпулювати

хлопець та дівчина

Іноді, відчуваючи любов до людини в стосунках, ви – можливо, навіть підсвідомо – намагаєтеся завдати їй болю.
Як чином?
Ваші почуття до когось і бажання розірвати чужі стосунки можуть бути настільки сильні, що ви починаєте дорікати йому через теперішнього партнера. Ви можете говорити фрази на кшталт, “Якщо вона так поводиться, то більше тебе не любить”, “Він використовує тебе”, або “Мабуть, вона вже зустрічається з кимось іншим”. Це приклади маніпуляції.Ви не даєте коханій людині прийняти самостійне рішення. Що важливіше, ви сієте в її голові думки, які породять сумніви й навіть спричинять сварки між вами.Така поведінка лише завдає багато шкоди й руйнувань. Ви поводитеся нечесно й не даєте іншій людині можливості вільно любити вас.

Ви вірите, що ця людина буде вам вірною

хлопець зраджує дівчині

На цій помилці ми хочемо особливо наголосити. Ось, як це відбувається. Уявіть, що людина, у яку ви закохані, розірвала попередні стосунки. Ви справді думаєте, що вона буде вам вірною?

Можливо, так, але варто бути обачними й добре все зважити. Пам’ятайте, що ваш коханий чи кохана зрадили своєму колишньому партнеру. Вони вже проявили невірність і неповагу до стосунків. Межу перетнуто, тому існує шанс, що це може повторитися.

Ви знаєте, які цінності насправді має людина поруч із вами? Ви сподіваєтеся, що тепер вона поводитиметься по-іншому просто тому, що це ви?

Будьте дуже обачні зі своїми сподіваннями щодо коханої людини, адже колись вона вже зруйнувала одні стосунки.

Якщо ваш партнер був невірний, то чому ви думаєте, що з вами буде не так?

Відчувати любов до людини в стосунках непросто. Ця делікатна ситуація може виснажити вас емоційно, якщо ви сподіватиметеся на примарний розрив, який ніколи не відбудеться. Вона може завдати болю всім, коли зруйнуються стосунки, або навіть призвести до нової невірності.

Поділіться своїми думками щодо цього. Вам колись доводилося закохуватися в людину, яка вже перебувала в стосунках? Що ви відчували та як все закінчилося?  • McDaniel BT, Drouin M, Cravens JD. Do you have anything to hide? Infidelity-related behaviors on social media sites and marital satisfaction. Comput Human Behav. 2017;
  • Russell VM, Baker LR, McNulty JK. Attachment insecurity and infidelity in marriage: Do studies of dating relationships really inform us about marriage? J Fam Psychol. 2013;
  • Demaris A. Distal and proximal influences on the risk of extramarital sex: A prospective study of longer duration marriages. J Sex Res. 2009;

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.