10 харчових продуктів для швидкого спалювання черевного жиру

29 Січня, 2019
10 харчових продуктів для швидкого спалювання черевного жиру

Багато людей за допомогою дієти та фізичних вправ для підтримання здоров’я і краси здебільшого зосереджуються на усуненні черевного жиру.

У сьогоднішній статті ми хочемо поділитися переліком продуктів, які ви можете споживати частіше для спалювання черевного жиру. Не пропустіть!

На жаль, у більшості людей саме в цій ділянці накопичується черевний жир, що призводить до втрати ідеальної фігури і збільшує ризик розвитку серцево-судинних захворювань.

Хороша новина в тому, що є деякі спеціальні вправи, щоб зменшити кількість жиру на цій ділянці, а також є конкретні харчові продукти, переваги яких прискорюють спалювання жиру.

Вам необхідно внести зміни до раціону, тож варто згадати продукти, які допоможуть прискорити цей процес, щоб отримати найкращі результати якомога швидше.

1. Селера

селера для спалювання черевного жиру

Цей низькокалорійний овоч є природним джерелом клітковини, що збільшує почуття ситості та допомагає контролювати тягу до їжі.

Селера також містить кальцій – мінерал, який залучений у виявленні й видаленні шкідливих жирів, які скупчуються в організмі.

2. Риба

Деякі види риби містять білок і омега-3 жирні кислоти, які збільшують фізичну витривалість і стимулюють організм спалювати більше калорій за допомогою вправ.

Ці здорові жири виводять надлишок шкідливих ліпідів з організму, а також знижують жирові відкладення.

3. Оливкова олія

оливкова олія

Це ще одне джерело корисних жирів, які можуть бути дуже поживні для організму. Оливкова олія містить багато антиоксидантів, зокрема, вітаміни Е і С, які беруть участь в зниженні рівня кортизолу, також відомого як гормон стресу.

Харчова цінність оливкової олії підтримує усунення шкідливих жирів з організму і сприяє поліпшенню роботи серцево-судинної системи.

4. Мигдаль

Мигдаль містить білок, кальцій і клітковину. Він є важливим джерелом енергії, чудово підходить для підвищення як фізичної, так і розумової працездатності.

Глікемічний індекс мигдалю допомагає регулювати рівень цукру в крові, а також стимулює обмін речовин.

5. Овес

Його вважають одним із найбільш ситних злаків. Овес є природним джерелом клітковини й антиоксидантів, які сприяють схудненню.

Він покращує травлення, дає відчуття ситості, а також допомагає знизити рівень холестерину.

6. Ягоди

ягоди

Малина, полуниця, ожина та інші ягоди містять клітковину, воду й антиоксиданти – важливі елементи, які підтримують метаболізм для спалювання жиру. Крім того, антоціани в ягодах допомагають запобігти накопиченню жиру і цукру в організмі.

7. Зелений чай

Це один із найкращих напоїв, якщо ви намагаєтеся спалити черевний жир. Зелений чай регулює рівень цукру в крові, знижує кров’яний тиск, а високий вміст антиоксидантів допомагає запобігти передчасному старінню.

Завдяки поліфенолам зелений чай підтримує регулювання кортизолу і не дає переїдати.

8. Броколі

броколі

Кальцій, клітковина і вітаміни в броколі легко засвоюються організмом, щоб запобігти скупченню жирів.

Броколі містять багато вітаміну С, противірусна дія якого допомагає зміцнити імунну систему, щоб запобігти захворюванням.

Крім цього, високий вміст клітковини в броколі збільшує почуття ситості та покращує травлення для належного усунення відходів.

9. Лимон для швидкого спалювання черевного жиру

Цей найпопулярніший у світі цитрусовий фрукт – також чудовий спосіб позбутися жиру в організмі. Шкірка містить певний тип клітковини, відомий як пектин, який бореться із закрепами та допомагає контролювати рівень цукру в крові.

Лимонний сік містить вітамін С, калій, кальцій та інші поживні речовини, які також ефективні в зниженні ваги.

10. Лобода

лобода

Завдяки низькій калорійності лобода є прекрасним засобом для спалювання жиру. Кожна чашка лободи може містити до 5 грамів клітковини. Ось чому вона популярна як суперпродукт для здорового травлення і зменшення жиру в черевній порожнині.

Лобода містить білок, антиоксиданти та інші поживні речовини, в тому числі залізо, цинк, селен і вітамін Е. Ви можете поліпшити її численні переваги, поєднавши з горіхами, овочами та пісним м’ясом.

Ви вже споживаєте ці продукти регулярно? Якщо ні, то не забудьте придбати їх наступного разу, коли підете в продуктовий магазин!

Додавши їх до раціону і роблячи принаймні 30-хвилинні щоденні тренування, ви скоро отримаєте стрункий і акуратний живіт.