10 токсинів, які шкодять дітям

Незважаючи на можливі побічні ефекти, ми повинні пам'ятати, що вакцини необхідні, тому що дуже часто здоров'я дітей залежить саме від них.
10 токсинів, які шкодять дітям

Останнє оновлення: 26 травня, 2019

Токсини трапляються майже повсюдно на нашій планеті, і багато з них є особливо шкідливими для дітей; забруднення навколишнього середовища, пестициди, очисні засоби, певні продукти, ліки і навіть деякі вакцини піддають дітей впливу токсичних хімічних речовин, які зрештою можуть по-різному позначитися на здоров’ї.

Як захистити дітей від токсичних речовин

У сучасному світі практично неможливо запобігти проникненню токсинів у наш організм, що викликає різноманітні проблеми зі здоров’ям. Забруднення навколишнього середовища, погане харчування і деякі погані звички можуть призвести до накопичення токсинів, які можуть уразити різні органи в організмі.

Діти піддаються впливу всіх цих токсичних речовин у навколишньому середовищі і деяких продуктах, які ми дозволяємо їм їсти. Але знаючи про джерела токсинів і шкоду, яку вони можуть заподіяти, ми можемо застосувати різні підходи, щоб зменшити їхній вплив на наших дітей.

дитина нюхає квітку
Проблеми, пов’язані з впливом токсинів, збільшуються з року в рік. Хоча медицина розвивається і знаходить протиотрути для проблем зі здоров’ям, все більше і більше дітей і дорослих хворіють внаслідок впливу токсичних речовин.

Хоча багато людей досі ігнорують цей факт, токсичні речовини можуть викликати у дітей як звичайну алергію, так і різні види раку. Дослідження показали, що діти можуть мати одну чи кілька проблем з навчанням, розвитком або поведінкою. Вони також виявили випадки аутизму, зниження імунітету та інші хронічні захворювання.

Чи знаєте ви основні токсини, які шкодять дітям?

  • Ртутні пломби

Ртуть в цих пломбах може поступово потрапляти в організм дитини щодня і викликати неврологічні ушкодження.

  • Деякі фармацевтичні препарати

Хоча у нас не дуже багато інформації про це, іноді дітям все ж прописують ліки, які є високотоксичними і небезпечними. Серед цих препаратів є ліки при СДУГ, які належать до амфетамінів. Вони дуже схожі на знаменитий вуличний наркотик метамфетамін. Все частіше трапляються випадки, коли дітям прописують дуже небезпечні антидепресанти.

різні таблетки
  • Глутамат натрію

Цей токсин знаходять скрізь, особливо в харчових продуктах та засобах особистої гігієни.

  • Деякі вакцини

Деякі вакцини не такі безпечні, як нас переконували протягом десятиліть. Варто прискіпливіше подивитися на компоненти в складі цих вакцин і з’ясувати побічні ефекти, які вони можуть мати на здоров’я.

  • Оброблені харчові продукти і фаст-фуд

Діти їх обожнюють. Ми іноді купуємо таку “їжу”, щоб їм догодити. Хоча вони смакують і пахнуть дуже смачно, правда в тому, що було доведено, що вони сповнені хімічних речовин, які підвищують ризик розвитку раку. Ці продукти також можуть призвести до ожиріння та інших захворювань, які зрештою позначаться на зниженні якості життя.

фаст-фуд та снеки
  • Пральні засоби

Вони дуже зручні для прання одягу, але також містять велику кількість токсичних інгредієнтів, які можуть вплинути на наше здоров’я і здоров’я наших дітей. Спробуйте використати натуральні засоби для прання.

  • Шампунь та інші засоби особистої гігієни

Можливо, ви ніколи не запитували себе про дивні інгредієнти, які вказані на етикетках шампунів та інших засобів особистої гігієни. Цілком можливо, що якщо поцікавитися, то можна дізнатися, наскільки токсичними вони можуть бути для організму. Радимо використовувати їх якомога менше й обирати натуральні альтернативи.

  • Засоби для чищення оселі

Засіб для чищення скла, для чищення духовок, мийні засоби або мило, поряд з іншими очисними засобами, містять хімічні компоненти, які, хоча й можуть здаватися нешкідливими, можуть бути дійсно небезпечними. Вдихання або ковтання цих речовин може серйозно вплинути на ваше здоров’я або призвести до фатальних наслідків. Будьте дуже обережними, коли залишаєте їх там, де граються ваші діти.

  • Забруднення навколишнього середовища

У сучасному світі практично неможливо не піддаватися впливу високих рівнів забруднення навколишнього середовища. Вихлопні гази автомобілів, відходи компаній, дим сигарет та інші токсичні речовини в навколишньому середовищі можуть впливати на дітей кожного дня, звичайно, як і на дорослих.

відпалена сигарета
  • Газовані напої

Дітям дуже подобається їхній смак і вони із задоволенням їх п’ють, щоб втамувати спрагу. Однак, газовані напої насправді містять велику кількість фосфорної кислоти, яка вражає дитячі зуби і кістки.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.