4 ліжка з шухлядами, які полюблять ваші діти

Який чудовий винахід - ліжка з шухлядами! Чи знаєте ви, які переваги мають дитячі ліжка з шухлядами та які види існують? Дізнайтеся про них далі!
4 ліжка з шухлядами, які полюблять ваші діти

Останнє оновлення: 12 травня, 2019

Зазвичай в дитячих кімнатах можна побачити таку картину: всюди розкиданий одяг, розсипані шкільні речі, іграшки, книги, відеоігри – це безлад … У цьому хаосі неможливо знайти нічого. Ліжка з шухлядами точно допоможуть! Вони ідеально підходять для того, щоб надати кімнаті належний вигляд.

Багато батьків зараз купують модульні ліжка для своїх дітей, особливо якщо вони мають невеликі спальні. Велика перевага в тому, що вони мають шухляди та відсіки.

Якщо вам подобається ця ідея, і ви зацікавлені в купівлі (або створенні) ліжка з шухлядами, ця стаття призначена для вас. Погляньте на кілька варіантів, щоб ви могли знайти ідеальне ліжко для своєї дитини. Там є варіанти для всіх, і хлопчиків, і дівчаток. Є також хороші варіанти для підлітків, тому вік не є проблемою.

Чому саме ліжка з шухлядами?

Як ми вже говорили, дитячі кімнати, як правило, брудні та неохайні. Отже, усе, що може забезпечити чистоту і вільний простір, стане у пригоді.

ліжка з шухлядами

Як і всі види меблів для зберігання, ці ліжка зазвичай мають модульну природу, а це означає, що ви можете переставляти частини відповідно до ваших потреб на даний момент. Тож якщо у вас більше нема місця для ліжка, нема потреби купляти нове. Просто розберіть його і зберіть його вже по-іншому.

Ліжка з шухлядами для дітей та підлітків

1. Двоповерхові ліжка з прикріпленими шухлядами

Один з видів ліжок, які є найбільш сприятливими для зберігання речей в кімнатах для дітей: двоповерхові ліжка. Якщо у вас більше однієї дитини, про це, принаймні, варто подумати. Вони заощаджують багато місця.

Ці двоповерхові ліжка складаються з шухляд, але не безпосередньо одна під одною. Там також є к омод, який, як правило, від 40 до 50 сантиметрів. По середині будуть сходи, щоб мати доступ до верхнього ліжка.

Прикріплені шухляди не просто підтримують верхнє ліжко, вони також забезпечують достатньо місця для зберігання одягу. Ви можете зробити ящики різних кольорів для додання творчого дотику. Отже, цей варіант дасть вам два ліжка та кілька висувних ящиків і займе всього лише кілька квадратних метрів.

2. Кутові ліжка

Секрет цих ліжок – це їх місце розташування. Якщо ви поставите їх у кут, буде кілька переваг: по-перше, під кожним ліжком можна поставити висувні ящики або ще один матрац для гостей. Інший варіант – зберігати дитяче взуття в контейнерах та користуватися висувними механізмами.

У куті між кінцями кожного ліжка ви можете встановити, наприклад, тумбочки або інший набір висувних ящиків для зберігання верхнього або зимового одягу. Якщо ваша мета – заощадити місце, немає нічого кращого, ніж встановити ці кутові ліжка. Знову ж таки, ви можете змішувати кольори, щоб вони виглядали ще краще.

кутові ліжка

3. Шухляди в підголівнику ліжка

Ось чудовий спосіб максимально використати невеликий простір. Він полягає в використанні підголівника для зберігання речей або розміщення довгої, вузької полиці за ліжком. Якщо ви оберете останнє, під полицею буде місце, яке ви також можете використовувати для зберігання речей. Ви можете використовувати меблі на колесах, щоб полегшити доступ до схованих речей.

4. Ліжка, які складаються

Останні, але не менш важливі, ліжка, які складаються і виглядають дуже акуратно. Це дуже сильно заощаджує простір; ви можете використовувати цей додатковий простір для іншого предмету меблів або просто для зручності пересування. Ще однією великою перевагою є те, що розкладні ліжка зазвичай недорогі.

Якщо ви шукаєте способи максимально ефективного використання маленької спальні вашої дитини, ці ліжка з шухлядами повинні бути першими у вашому списку покупок. Ваші діти полюблять їх, тому що вони дуже унікальні та милі. Ви будете щасливими не менше, тому що їх кімнати будуть виглядати неповторно!  • マイケル I.ノートン. (2009). IKEA効果:努力と執着の関係. Harvard Business Review.
  • Salas, K., & Cortabarría, L. (2014). Análisis competitivo del sector madera y muebles de la región Caribe de Colombia. Prospect. https://doi.org/10.1016/j.spinee.2014.04.022
  • Toledo, R. C. (2009). muebles de madera , Guatemala. Revista Iberoamericana.
  • Martinez Del Rio De Redo, M. (1984). Muebles TT – Furniture. In Franz Mayer: una colección.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.