Діти

Ваш малюк зростає, з’являються нові питання: які продукти сприятимуть його росту, які симптоми певних захворювань і як уникнути їх, як реагувати на істерики, як побудувати хороші стосунки… Все, про що ви хотіли дізнатись, тут.

Дитяче харчування і розвиток кісток

Розвиток кісток у дитинстві дуже залежить від їжі. З цієї причини ви повинні планувати їжу, яку ви плануєте додати до раціону. Дитина має рости здоровою і сильною, тож відповідальні дорослі мають розробити та підтримували здоровий і збалансований раціон, багатий на…

Чому не варто робити обрізання малюку

Коли ви народжуєте хлопчика, є багато різних думок щодо питання: чи треба робити обрізання і що робити з крайньою плоттю статевого члена. Педіатри не завжди погоджуються: є ті, хто вважає за необхідне обрізати крайню плоть за допомогою медичної процедури. Але…

Як розпізнати талановиту дитину?

Безумовно, обдарована дитина сприймає та розуміє реальність зовсім по-іншому. На жаль, через їхні високі інтелектуальні здібності талановиті діти часто залишаються незрозумілими для оточення.

Вплив постійних сварок на стан дитини

Незалежно від того, наскільки щасливими та зрілими є ваші стосунки, практично неможливо уникнути сварок та негараздів у буденному житті. Утім, дуже часто дорослі не зважають на присутність дітей під час конфліктів.

Як розпізнати обдаровану дитину?

Обдаровані діти сприймають та розуміють реальність по-іншому. На жаль, дуже часто їхні високі інтелектуальні здібності провокують непорозуміння між талановитими дітьми та навколишнім світом.

Як навчити дітей тайм-менеджменту

Важливо, щоб діти навчалися щодня організовувати свої обов’язки і розумно використовували свій час. Вчитися у школі, виконувати свою домашню роботу і знаходити час на ігри… Вони можуть зробити все це, якщо навчити дітей тайм-менеджменту. Розклад батьків визначає повсякденне життя їхніх…

Як ваша дитина реагує на привчання до горщика

Початок привчання до горщика – це один із процесів, що є важливою віхою до незалежності вашої дитини. Як ваша дитина буде реагувати, коли ви почнете відлучати її від підгузків, залежатиме від того, чи будете ви це робити вчасно.

Дитячі істерики: 5 порад як запобігти неконтрольованому гніву

Дитячі істерики – це частина емоційного розвитку дитини. Вони виникають, коли малеча починає глибоко переживати емоції, але не розуміє і не вміє контролювати їх. Хороша новина в тому, що ви можете допомогти дитині, уникаючи ситуацій, які спричиняють емоційні спалахи.

Дитячий енурез: як його лікувати?

Дитячий енурез – це різновид нетримання сечі, який спостерігають у дітей віком від 5 до 6 років. Інакше кажучи, дитина може мимовільно мочитися вдень або під час сну.

Як правильно навчити дитину сидіти

Батьки часто з нетерпінням чекають на перші здобутки дітей. Вони не можуть дочекатися першої посмішки, перших повзань та перших кроків. Попри те, що це відбувається поступово, цілком природно тривожитися. Кожен хоче бачити, як дитина сидить самотужки та якомога скоріше. Якщо…

Чому малюки краще сплять поруч з матерями?

“Чому моя дитина міцно спить лише тоді, коли знаходиться поруч зі мною?”. Це запитання ставлять багато молодих матерів після численних недоспаних ночей, виплаканих сліз та постійного відчуття втоми. Насправді відповідь на це запитання є дуже простою. Цілком природно, що малюки…

У чому різниця між однояйцевими та різнояйцевими близнюками?

Багато людей хочуть мати близнюків, здебільшого тому, що вони хочуть бачити, як їхні діти ростуть разом, обмінюючись чудовими моментами як брати і сестри. Проте ви коли-небудь замислювалися, яка різниця між однояйцевими та різнояйцевими близнюками?

Як заохотити дітей читати?

Любов до читання – це та навичка, яку потрібно прищеплювати своїм малюкам ще з дитинства. Сьогодні ми розповімо про кілька основних способів заохотити дітей читати ще до того, як вони почнуть розмовляти.