4 надважливі поради для втрати ваги

Щоб втратити вагу та не набрати її знову, треба виконувати фізичні вправи та збалансовано харчуватися. Це повинно увійти у звичку.
4 надважливі поради для втрати ваги

Останнє оновлення: 27 травня, 2019

Скільки разів ви намагалися безрезультатно схуднути? Чи відомо вам, чому у вас нічого не вийшло? Сьогодні хочемо розповісти про незвичайні та легкі поради для втрати ваги .

Цікаво?

Читайте статтю та скористайтеся порадами, які точно стануть у пригоді.

1. Перестаньте сидіти на дієті

дієта не допомагає втратити вагу

Чи відомо вам, чому рішення про дієту дається так важко і чому так важко почати її дотримуватися?

Ви починаєте думати про дієту як про покарання . Усе, про що ви думаєте, це про її закінчення, навіть, якщо не почали її дотримуватися.

Натомість краще присвятити час вивченню звичок корисного харчування, а також, яку користь це матиме для організму. Це допоможе зрозуміти вам, яку їжу варто обирати, а також якої варто уникати, щоб не нашкодити організму.

Дуже важливо визначити розмір необхідної порції.

Люди помиляються, коли вважають, що дотримання дієти передбачає споживання тільки овочів та салатів. Збалансоване та правильно підібране харчування містить різні види продуктів.

Якщо вам важко розібратися у користі продуктів, порадьтеся з дієтологом. Спеціаліст пояснить вам усе, що вас цікавить.

Також читайте: Чудові вегетаріанські рецепти для втрати ваги

2. Займайтеся спортом

фізичні вправи для втрати ваги

Коли хочете втратити вагу, ви хвилюєтеся про зовнішній вигляд тих зон, які втратили свою привабливість. Переймаєтеся видимими проблемами. Тому дуже часто люди починають виконувати обмежені вправи тільки для тренування проблемної зони. Якщо ви теж так робите,  час змінити свій підхід.

В організмі є зони, де накопичується найбільше жиру.  Проте важливо тренувати усі групи м’язів рівномірно. Це забезпечить:

  • Нормальний ритм серця,
  • Покращить роботу серця,
  • Поліпшить здоров’я серцево-судинної системи.

Якщо у вас нема часу на тривалі тренування, робіть щодня різні види вправ, збільшуючи їх інтенсивність.

3. Записуйте все, що з’їдаєте

збалансоване харчування і втрата ваги

Якщо не розумієте, що робите не так або не знаєте, що ви їсте, дуже важко знайти правильний шлях, щоб зусилля не виявилися марними.

Дуже важливо записувати усе, що з’їдаєте.

Неважливо, чи це маленький шматочок, чи велика порція. Фіксуйте усе.   Записуйте усе впродовж чотирьох тижнів, потім дізнаєтеся…

  • Яку їжу споживаєте найчастіше?
  • Яку їжу обираєте дуже рідко?
  • Які продукти найбільше споживаєте впродовж дня?
  • Який у вас настрій впродовж дня?
  • Коли вам хочеться з’їсти некорисну їжу?

Ця інформація допоможе розробити дієту та план тренувань, щоб допомогти побороти погані звички.

Приміром, якщо ви виявите, що не можете втратити вагу через те, що їсте солодке у другій половині дня або через депресію, можливо, варто спрямувати свою енергію на виконання фізичних вправ. Замість солодкого краще випити корисний смузі, який втамує голод.

Також читайте: Переваги плавання для тренування всього тіла

4. Висипайтеся

сон та втрата ваги

Усім відомо, що потрібно спати від шести до восьми годин в день. Але на практиці більшість з людей цього не робить. Навіть якщо у вас дуже напружений графік роботи або ви просто волієте спати менше, вам треба знати, що гарний відпочинок вкрай важливий для втрати ваги.

Коли ви не спите, гормон апетиту лептин накопичується. Тому дуже часто, люди, які вчасно не пішли спати, відчувають потребу щось з’їсти вночі.

Починаючи відсьогодні,  намагайтеся дотримуватися правильного режиму сну. Якщо не можете спати вісім годин, спробуйте хоча б спати не менше шести годин на день.


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.