Переваги плавання для тренування всього тіла

Плавання тренує всі частини тіла. Однак цей вид активності не вибирають багато людей. Натомість вони вибирають заняття спортом або групові заняття.
Переваги плавання для тренування всього тіла

Останнє оновлення: 19 січня, 2019

Причиною може бути те, що не у всіх спортивних залах є басейни, а деякі люди не вміють плавати. Однак, щойно ви дізнаєтеся про переваги плавання, це вже не буде перешкодою!

Плавання – тренування всього тіла

Плавання можна вважати найкращим тренуванням, тому що воно активізує всі частини вашого тіла. Ви тренуватимете ноги так само, як і корпус ​​та руки. Звісно, інші види спорту та вправи також корисні для вашого тіла. Проте плавання практично поєднує найкращі з них. Дізнайтеся про найкращі переваги:

Переваги плавання для серця

які переваги плавання
Плавання, як і прогулянка, біг або катання на велосипеді, підвищує частоту серцевих скорочень, підвищує витривалість і робить ваше серце і легені здоровими. Переваги кардіо:
  • Краще дихання.
  • Більша витривалість у повсякденній діяльності, як от підйом сходами.
  • Втрата ваги. Це корисно, якщо ви хочете скинути кілька кілограмів.
  • Тонус м’язів. Плавання допомагає схуднути і водночас привести тіло в тонус.

Помірне навантаження

Біг – це приклад високого навантаження. Це означає, що легше травмуватися. Проте це не відбувається з плаванням.

Під час плавання ваше тіло підтримує вода. Це м’яке тренування, тому, якщо ви схильні до травм, плавання буде чудовим вибором.

Воно ідеально підходить для людей, у яких болить спина

переваги плавання в басейні
Якщо у вас виникли проблеми зі спиною, ваш лікар може порекомендувати вам плавати. Причиною є те, що це спорт з помірним навантаженням, який тренує м’язи корпуса.

Якщо у вас, наприклад, сколіоз, плавання може допомогти полегшити ваш біль. Це навіть чудово підходить для дітей та запобігає погіршенню його розвитку. Ми дуже рекомендуємо плавання, якщо у вас виникають проблеми зі спиною.

Переваги плавання для координації

У вас погана координація? Щось настільки просте, як одночасне підняття правої руки та лівої ноги, і потім зміна руки та ноги може дуже важко даватися деяким людям. Але плавання може допомогти вам покращити координацію.

  • Плавання допоможе вам узгодити не тільки руки та ноги, але й ваше дихання. Спочатку це може здатися складним, але з практикою все стане набагато простіше.
  • З часом і навіть не усвідомлюючи це, ви зможете скоординувати рухи тіла набагато плавніше.

Плавання – це весело

корисні переваги плавання
Ще одна чудова ознака плавання – це весело! Спробувати щось нове також може бути великою мотивацією. І хто не любить ходити в басейн або на пляж?

Ми хотіли б заохотити вас спробувати плавати, навіть якщо це нове для вас, і ви ніколи не пробували раніше. Ви дізнаєтеся про техніку дихання, і ви зможете опиратися воді наступного разу, коли підете на пляж.

Можливо, вам навіть захочеться брати участь у змаганнях. Ви колись пробували плавати? Якщо так, ми хотіли б почути про ваш особистий досвід!
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.