Переваги плавання для тренування всього тіла

· Серпень 14, 2018
Плавання тренує всі частини тіла. Однак цей вид активності не вибирають багато людей. Натомість вони вибирають заняття спортом або групові заняття.

Причиною може бути те, що не у всіх спортивних залах є басейни, а деякі люди не вміють плавати. Однак, щойно ви дізнаєтеся про переваги плавання, це вже не буде перешкодою!

Плавання – тренування всього тіла

Плавання можна вважати найкращим тренуванням, тому що воно активізує всі частини вашого тіла. Ви тренуватимете ноги так само, як і корпус ​​та руки. Звісно, інші види спорту та вправи також корисні для вашого тіла. Проте плавання практично поєднує найкращі з них. Дізнайтеся про найкращі переваги:

Переваги плавання для серця

які переваги плавання
Плавання, як і прогулянка, біг або катання на велосипеді, підвищує частоту серцевих скорочень, підвищує витривалість і робить ваше серце і легені здоровими. Переваги кардіо:

  • Краще дихання.
  • Більша витривалість у повсякденній діяльності, як от підйом сходами.
  • Втрата ваги. Це корисно, якщо ви хочете скинути кілька кілограмів.
  • Тонус м’язів. Плавання допомагає схуднути і водночас привести тіло в тонус.

Перевірте це також: Як плавання впливає на здоров’я людини

Помірне навантаження

Біг – це приклад високого навантаження. Це означає, що легше травмуватися. Проте це не відбувається з плаванням.

Під час плавання ваше тіло підтримує вода. Це м’яке тренування, тому, якщо ви схильні до травм, плавання буде чудовим вибором.

Воно ідеально підходить для людей, у яких болить спина

переваги плавання в басейні
Якщо у вас виникли проблеми зі спиною, ваш лікар може порекомендувати вам плавати. Причиною є те, що це спорт з помірним навантаженням, який тренує м’язи корпуса.

Якщо у вас, наприклад, сколіоз, плавання може допомогти полегшити ваш біль. Це навіть чудово підходить для дітей та запобігає погіршенню його розвитку. Ми дуже рекомендуємо плавання, якщо у вас виникають проблеми зі спиною.

Переваги плавання для координації

У вас погана координація? Щось настільки просте, як одночасне підняття правої руки та лівої ноги, і потім зміна руки та ноги може дуже важко даватися деяким людям. Але плавання може допомогти вам покращити координацію.

  • Плавання допоможе вам узгодити не тільки руки та ноги, але й ваше дихання. Спочатку це може здатися складним, але з практикою все стане набагато простіше.
  • З часом і навіть не усвідомлюючи це, ви зможете скоординувати рухи тіла набагато плавніше.

Плавання – це весело

корисні переваги плавання
Ще одна чудова ознака плавання – це весело! Спробувати щось нове також може бути великою мотивацією. І хто не любить ходити в басейн або на пляж?

Ми хотіли б заохотити вас спробувати плавати, навіть якщо це нове для вас, і ви ніколи не пробували раніше. Ви дізнаєтеся про техніку дихання, і ви зможете опиратися воді наступного разу, коли підете на пляж.

Можливо, вам навіть захочеться брати участь у змаганнях. Ви колись пробували плавати? Якщо так, ми хотіли б почути про ваш особистий досвід!