Як використовувати канаркове насіння для втрати ваги?

Канаркове насіння для втрати ваги набуває дедалі більшої популярності, адже ці малесенькі насінини містять величезну кількість незамінних поживних речовин та допомагають розщеплювати жири.
Як використовувати канаркове насіння для втрати ваги?

Останнє оновлення: 06 лютого, 2019

Вірте чи ні, але з кожним роком поступово зростає кількість людей, які використовують канаркове насіння для втрати ваги. Попри те, що раніше цей вид дрібного насіння вважався виключно пташиним кормом, за останній час він здобув шалену популярність серед адептів правильного харчування.

Це маленьке насіння отримують з рослини під назвою “очеретянка канаркова”. До його складу входить просто неймовірна кількість корисних ферментів та незамінних амінокислот. Ці поживні речовини забезпечують правильне функціонування багатьох важливих внутрішніх органів та систем.

Вперше використовувати канаркове насіння для втрати ваги почали через те, що воно має здатність розщеплювати жири, знижувати рівень холестерину в організмі, прискорювати обмін речовин та запобігати розвитку таких метаболічних розладів, як діабет.

Дедалі більше людей починають включати цей корисний продукт до щоденного раціону не лише через його допомогу у боротьбі із зайвими кілограмами, але й через його здатність поповнювати запаси корисних речовин в організмі. А ви б хотіли спробувати канаркове насіння для втрати ваги? Тоді уважно прочитайте цю статтю, адже у ній ми розповімо про те, як зробити цей продукт частиною раціону та до яких страв його краще додавати.

Переваги, якими володіє канаркове насіння для втрати ваги

переваги, які має канаркове насіння

Ми хочемо поділитися з вами кількома причинами регулярно вживати канаркове насіння для втрати ваги. Насправді переваги цього продукту важко переоцінити, адже це насіння є потужним природним джерелом таких поживних елементів:

 • Ліпази та інших травних ферментів. Канаркове насіння має здатність розщеплювати клітини жиру у крові з метою подальшого їхнього використання для поповнення запасів енергії в організмі.
 • Рослинного білка, який рекомендують регулярно вживати для покращення фізичної витривалості та накопичення м’язової маси.
 • Сечогінних та очищувальних сполук. За допомогою канаркового насіння можна вивести з організму надлишок рідини та позбутися токсинів.
 • Антиоксидантів. Ці незамінні речовини, які входять до складу канаркового насіння, прискорюють клітинний метаболізм та створюють так званий бар’єр для захисту тканин внутрішніх органів від вільних радикалів.
 • Дієтичної клітковини. Ця речовина не тільки стимулює процес травлення, але й знижує рівень холестерину в організмі та забезпечує довготривале відчуття ситості.

Канаркове насіння також допомагає покращувати кровообіг, зменшувати прояви целюліту та боротися з варикозним розширенням вен.

Поживна цінність канаркового насіння

Завдяки високій поживній цінності канаркове насіння має бути невіддільною частиною здорового та збалансованого раціону. До того ж, цей продукт є низькокалорійним, а калію у ньому значно більше, ніж у бананах.

Пів склянки (приблизно 112 г) канаркового насіння містить:

 • 831 мг калію
 • 236 мг кальцію
 • 431 мг магнію
 • 112 мг фолієвої кислоти.

У 100 г канаркового насіння міститься така кількість поживних речовин:

 • 8 г вуглеводів
 • 13 г білків
 • 2 г жирів.

Як правильно використовувати канаркове насіння для втрати ваги?

засоби на основі канаркового насіння

Канаркове насіння для втрати ваги є неймовірно поживним навіть у сухому вигляді, проте замочивши його на ніч, ви зможете активувати певні хімічні процеси, які стимулюють виділення клітковини, целюлози та легко засвоюваного протеїну. Якщо ви мрієте скинути вагу, радимо неодмінно додати до свого раціону натуральне рослинне молоко з канаркового насіння.

Цей напій є не лише низькокалорійним, але й приємним та ніжним на смак. Саме тому ви неодмінно отримуватимете насолоду від регулярного споживання цього молока, яке окрім вгамування спраги ще й допомагатиме вам втрачати зайву вагу.

Інгредієнти:

 • 6 столових ложок канаркового насіння (90 г)
 • 4 склянки води (1 літр)

Спосіб приготування:

 • Помістіть насіння у невелику посудину та залийте його водою. Залиште насіння замочуватися на ніч.
 • Наступного дня процідіть насіння від зайвої рідини. Помістіть насіння у стаціонарний блендер, залийте його одним літром води та збийте до утворення однорідної суміші.
 • Неодмінно перетріть отриману суміш через сито з дрібною фракцією. Рослинне молоко з канаркового насіння готове до вживання.
 • Для отримання позитивного ефекту ми рекомендуємо випивати по 1/2 склянки рослинного молока вранці замість сніданку.
 • Решту молока розділіть ще на 2-3 порції і пийте його потроху впродовж дня.

Як правильно обрати канаркове насіння?

як правильно обрати канаркове насіння для втрати ваги

Дуже важливо навчитися розрізняти те канаркове насіння, яке можна вживати людям, і той вид насіння, який призначений для годування домашніх декоративних пташок.

Попри те, що поживні цінності обох видів насіння є майже однаковими, між ними є одна суттєва відмінність. Канаркове насіння, яке є кормом для пташок, містить діоксид кремнію (кварц). Ця речовина є цілком безпечною для пташок, проте водночас неймовірно шкідливою для людей.

Саме тому ми рекомендуємо шукати у продажі канаркове насіння з позначкою “без додавання діоксиду кремнію”. Його можна знайти за помірною ціною у магазинах з натуральними продуктами. Втім, при покупці продукту будьте обережними!

Дуже часто кварцу у складі насіння небагато, тож його можуть вказувати у кінці списку. Уважно читайте склад продукту на пакуванні, щоб нічого не пропустити. Діоксид кремнію є неймовірно шкідливим та небезпечним для організму, адже він може пошкодити слизову оболонку шлунка та інших важливих органів травної системи.

Чи готові ви спробувати натуральне рослинне молоко та канаркове насіння для втрати ваги? Якщо у вашому раціону досі немає цих корисних продуктів, радимо негайно це надолужити та власноруч переконатися в їхній ефективності та корисних властивостях! • Mason E, L’Hocine L, et al. Hairless Canaryseed: a novel cereal with health promoting potential. Nutrients. Septiembre 2018. 10 (9): 1327.
 • Perez Gutierrez, R. M., Madrigales Ahuatzi, D., Horcacitas, M., Garcia Baez, E., Cruz Victoria, T., & Mota-Flores, J. M. (2014). Ameliorative Effect of Hexane Extract of Phalaris canariensis on High Fat Diet-Induced Obese and Streptozotocin-Induced Diabetic Mice. Evidence-based complementary and alternative medicine : eCAM, 2014, 145901.
  https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3912641/
 • Revista de Investigaciones Agropecuarias.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.