4 продукти, які дуже шкідливі для серця

20 Січня, 2019
Продукти, які дуже шкідливі для серця, містять трансжири, консерватори та додані цукри. Вони можуть бути знайдені в багатьох продуктах, тому ви повинні уважно читати етикетки в магазині.

Чи знали ви, що є продукти, які шкідливі для серця? Здоров’я серця є ключовим для здорового способу життя. Ми всі знаємо, що це двигун тіла, але чи ми дбаємо про нього як слід? Річ у тім, що ми часто цього не робимо.

Беззаперечно, є міцний зв’язок між щастям і здоров’ям. Є випадки, коли ми робимо помилки в наших звичках або харчуванні.

Ось чому ми хочемо розповісти вам про декілька продуктів, які завдають шкоди вашому серцю. Читаючи наш пост, ви зможете дізнатися, чи правильно ви їсте.

Продукти, які шкідливі для серця

1. Дієтичні напої

Дієтичні напої є яскравим прикладом. Ми п’ємо їх, знаючи, що не наберемо вагу, однак вони завдають нам шкоди іншим чином.

Крім того, що вони містять натрій, штучні підсолоджувачі не такі корисні, як нам здається.

Легко звикнути до цих напоїв через їхній солодкий смак. Рекламні ролики стверджують, що вони зберігають улюблений смак і водночас допомагають нам зберегти фігуру.

Проте дослідження показало, що вони часто призводять до серцево-судинних проблем у довгостроковій перспективі.

2. Енергетичні батончики

енергетичні батончики шкідливі для серця
Легко зрозуміти, чому енергетичні батончики настільки корисні: вони чудово підходять для забезпечення додатковою дозою енергії. Однак вони часто містять гідрогенізовані жири, які підвищують рівень холестерину.

  • Поганий холестерин (ЛПНЩ) згущує кров, що не дає їй вільно циркулювати. Серце також ушкоджується, тому що йому доводиться працювати набагато важче, щоб виконувати свою роботу.
  • Крім того, артерії також страждають від високої щільності, тому що вони не готові до цього.
  • Усе перераховане вище може призвести до розвитку атеросклерозу.

Однак, якщо ви тренуєтеся або ведете активний спосіб життя, ви можете спробувати створити власні енергетичні батончики. Виготовляючи домашні батончики, ви можете усунути гідрогенізовані жири та консерватори.

3. Маргарин

Окрім того, що маргарин роблять із цільного молока, який уже містить шкідливі жири, він також містить альтернативні молочні продукти.

Останні містять генетично модифіковані елементи, які роблять їх часовими бомбами.

Пам’ятайте, що знежирений маргарин не є винятком. Навіть якщо він містить менше калорій, у ньому наявні синтетичні інгредієнти. Отже, кожен різновид маргарину шкідливий для вашого серця.

Також читайте: 7 симптомів, що вказують на проблеми з серцем

4. Консерви

консерви шкідливі для серця
Зверніть увагу на консерванти, особливо бутиловий гідроксіанізол та бутиловий гідрокситолуол.

Неважливо, чи це здорова їжа: щойно використовуються ці консерватори, їжа більше не є здоровою. Як приклад розгляньмо отруєне яблуко Білосніжки.

Ці речовини можуть перетворити навіть найкорисніший продукт на отруту.

Саме тому найголовніше якомога менше їсти такі харчові продукти. Ми знаємо, що брак часу і грошей іноді перешкоджає споживанню свіжих продуктів.

Ми рекомендуємо завжди звертати увагу на попередження щодо консервантів. Це допоможе вам віддавати перевагу більш природним та домашнім варіантам, коли у вас є вільний час або гроші.

Як бачити, навіть дієтичні продукти шкідливі для серця. Калорії – це не єдине, що йому загрожує. Є багато інших аспектів, які завжди потрібно мати на увазі.

Саме тому експерти радять завжди читати етикетки на продуктах.