4 способи позбутися неприємного запаху з каналізації

Ви відчуваєте на своїй кухні неприємний запах? Якщо так, то прочитавши цю статтю, ви зможете позбутися неприємного запаху з каналізації!
4 способи позбутися неприємного запаху з каналізації

Останнє оновлення: 03 жовтня, 2018

Якщо є що-небудь, що може позбавити вас приємного досвіду на кухні, це поганий запах, що виходить з каналізації. Особливо погано, коли він йде від стоку, тому що цього не так легко позбутися. Ось кілька порад, які допоможуть вам позбутися неприємного запаху з каналізації.

Неприємні запахи, що йдуть з каналізації, зазвичай виникають через залишки їжі. Коли ви миєте посуд, залишки застряють в трубах, і з часом вони створюють цей жахливий сморід. Бактерії та грибок також викликають неприємні запахи, і вони розмножуються всередині каналізації.

Найпростіший спосіб позбутися цієї проблеми – це використовувати комерційні засоби для очищення. Однак у них є дві основні вади: по-перше, вони очищають труби, але вони також пошкоджують сантехніку у вашому будинку, якщо їх використовувати регулярно.

Крім того, вони виділяють гази та запахи, до яких деякі люди можуть бути чутливими. Вони специфічно впливають на людей, які страждають від алергії або астми.

4 способи позбутися поганого запаху з каналізації

1. Вода з оцтом і харчовою содою

Все, що вам потрібно для цього методу, – це півлітра теплої води, трохи оцту і харчова сода.

Ось кроки, яких слід дотримуватися:

  • Додати воду в миску разом з 200 мл оцту.
  • Додати 100 г соди.
  • Коли ви побачите, як відбувається хімічна реакція, негайно вилийте суміш у свій стік.
  • Через півгодини додайте літр окропу.

Як ви бачите, це доступний і простий спосіб позбутися неприємного запаху, що йде з каналізації на кухні. Ви також можете використовувати цей засіб для неприємних запахів з ванної або туалету.

2. Лід, сіль та лимон

неприємний запах на кухні

Ні, ми не збираємося робити коктейль, щоб почекати, поки каналізація перестане смердіти. Цей рецепт – це щось зовсім інше.

Лід та сіль можна використовувати для видалення залишків їжі, які застряють у каналізації. Як? Легко: киньте кубики льоду та щіпку солі в дренаж. Виконайте утилізацію. Повторіть, якщо потрібно, і, в кінці, додайте кілька лимонних шкірок, щоб надати каналізації цитрусовий запах.

3. Вода та дріжджі, щоб позбутися неприємного запаху

Ця комбінація, як правило, має дуже хороші результати. Усе, що вам потрібно – це вода та хлібні дріжджі.

  • Доведіть склянку води до кипіння. Додайте пакет дріжджів і дайте їм розчинитися.
  • Залийте цю суміш у каналізацію і залиште її діяти на всю ніч. Цей простий і недорогий засіб можна також використовувати у ванних кімнатах.

4. Харчова сода та білий оцет

харчова сода та білий оцет

Це схоже на перший варіант, але процес трохи інший. Залийте склянку харчової соди в каналізацію, поки вона суха, і обов’язково використовуйте новий пакунок.

Додайте трохи білого оцту, який відразу ж починає утворювати піну. Через 15 хвилин халийте трохи води в каналізацію. Ці прості кроки допоможуть усунути будь-які погані запахи з вашого стоку.

Нарешті, непогано було б зробити певні кроки, щоб уникнути утворення поганих запахів на кухні. Найбільш основною і фундаментальною порадою є уникати потраплення будь-яких залишків їжі в каналізацію.

Ви також будете здивовані, дізнавшись, що певне мило, яке використовують для миття посуду, може призвести до того, що їжа буде прилипати до труб. Найкращий засіб запобігати цьому, регулярно виконувати деякі з вищезазначених кроків. Якщо ви ч ас від часу будете насипати трохи харчової соди в каналізацію, це також допоможе.

Як бачите, реально мати кухню з приємним запахом. Відтепер більше не треба виправдовуватися, якщо у вас будуть смердячі труби. Просто виділіть кілька хвилин, щоб усунути ці погані запахи за допомогою цих простих методів.


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.