Рожева гімалайська сіль: 10 переваг

На відміну від звичайної солі, рожева гімалайська сіль може допомогти запобігти утриманню рідини та навіть покращити циркуляцію крові.
Рожева гімалайська сіль: 10 переваг

Останнє оновлення: 17 березня, 2019

Рожева гімалайська сіль – це мінеральний інгредієнт, який походить із гір Пакистану, зокрема із шахти Хевра. Її вважають одним із найчистіших джерел солі на всій планеті.

Це продукт, який почав успішно продаватися в багатьох країнах Європи, Америки та Азії. Частково це пов’язано з високою поживною цінністю солі. Зрештою, рожева гімалайська сіль дає цікаві переваги для тіла.

Рожева гімалайська сіль містить 84 здорових сполук для організму. Ба більше, це основне джерело електролітів та мікроелементів, які допомагають поліпшити роботу декількох життєво важливих систем організму.

Фактично, завдяки своєму цікавому складу вона має лікувальні та косметичні застосування. Вона допомагає розслабити тіло й омолодити шкіру.

З огляду на те, що деякі люди все ще не знають про дивовижні переваги рожевої гімалайської солі, ми хочемо скористатися цією нагодою, щоб розповісти про 10 основних.

Дізнайтеся про них!

1. Рожева гімалайська сіль бореться з утриманням рідини

рожева гімалайська сіль усуває затримку рідини
Попри те, що рафінована сіль є основною причиною затримки рідини, рожева гімалайська сіль є продуктом, який протидіє цій проблемі.

 • Ця перевага пояснюється 10 різними типами мікроелементів у її складі. Коли вони поглинаються організмом, вони допомагають стимулювати функції, які контролюють рівні рідини в тканинах.

2. Рожева гімалайська сіль регулює рівень рН у крові

Невелика кількість рожевої гімалайської солі, розведеної у воді, може бути лужним засобом для зменшення надлишкової кислотності в крові.

 • Її основні мінерали допомагають відновити природний рН, уникаючи запальних реакцій та хронічних захворювань.

3. Підвищення рівня енергії

рожева гімалайська сіль дає енергію
Завдяки вмісту антиоксидантів і електролітів цей природний інгредієнт є союзником, який природним чином підвищує рівень фізичної та психічної енергії.

 • Розведена у воді або в складі соків та коктейлів ця сіль покращує оксигенацію клітин, зміцнює м’язи та активує оптимальну роботу мозку.

4. Покращення поглинання поживних речовин

Нейтралізуючи негативну дію кислот у травній системі, ця органічна сіль допомагає поліпшити процес поглинання поживних речовин із їжі.

 • Її поживні речовини зміцнюють бактеріальну флору кишківника та підвищують його здатність виводити відходи, які організму не потрібні.

5. Зменшення артеріального тиску

сіль зменшує тиск
Надмірна кількість натрію в раціоні може підвищувати рівень артеріального тиску, а отже впливати на роботу серця.

 • Попри це, рожева гімалайська сіль здатна контролювати гіпертонію, оскільки її мінерали регулюють рівень натрію та стабілізують серцебиття.

6. Зменшення варикозного розширення вен

Завдяки своїй релаксантній та протизапальній дії цей інгредієнт ідеально підходить для боротьби зі слабкістю стінок і клапанів вен.

 • Мінерали, які всмоктуються через шкіру, оптимізують проходження крові через вени та капіляри, запобігаючи подразненню або розширенню.
 • З іншого боку, вона здатна покращувати роботу лімфатичної системи, запобігаючи втручанням токсинів у кровообіг.

7. Рожева гімалайська сіль усуває мігрені

рожева гімалайська сіль усуває мігрень
Мінерали, що містяться в цьому натуральному продукті, корисні для лікування мігрені, іноді за лічені хвилини.

 • Коли вона поглинається організмом, вона сприяє секреції серотоніну – гормону, який знижує біль і покращує самопочуття.
 • Разом із протизапальним ефектом це  заспокоює напругу м’язів у голові та зменшує головний біль.

8. Звільнення закладення носа

Зовнішнє застосування цієї солі, розбавленої у воді, є альтернативним способом, яке видаляє надлишок слизу в носових проходах та усуває закладення.

 • Її мінерали очищають заблоковані канали, а також полегшують утруднення дихання, викликане запаленням, зменшуючи його.

9. Боротьба з вуграми

боротьба з акне
Завдяки гранульованій фактурі цю сіль можна поєднати з ефірними оліями або медом. Так ви можете створити природний скраб з антимікробними та в’язкими властивостями.

 • Застосування цієї домашньої маски допомагає очистити пори шкіри. Це також допомагає видалити залишки жиру та мертві клітини, які спричиняють утворення вугрів.
 • Її мінерали живлять клітини обличчя. Крім того, ці мінерали сприяють регенерації тканин. Це допомагає уникнути таких недоліків, як шрами та плями.

10. Заспокоєння м’язових судом

Мікроелементи цієї природної солі є м’язовим тоніком, що допомагає заспокоїти судоми та запобігти їх появі.

 • Ці поживні речовини розслабляють скорочені м’язи, і покращуючи кровообіг, запобігають травмам під час активного навантаження.

Чи знали ви про ці властивості гімалайської солі? Тепер, коли ви знаєте, наскільки рожева гімалайська сіль корисна для вашого організму, придбайте її. Використовуйте її як заміну звичайної кухонної солі.

Це може вас зацікавити ...
Як морська сіль бореться з целюлітом
Моє здоров'яНаписав та перевірив Моє здоров'я
Як морська сіль бореться з целюлітом

Хочете спробувати натуральний та ефективний спосіб позбутися ямочок на шкірі? Морська сіль може стати вашим найкращим другом у боротьбі з целюлітом! • Farquhar WB, Edwards DG, Jurkovitz CT, Weintraub WS. Dietary sodium and health: more than just blood pressure. J Am Coll Cardiol. 2015;65(10):1042–1050. doi:10.1016/j.jacc.2014.12.039
 • Harriet Hall, MD. Pink Himalayan Sea Salt: An Update. 2017.
  Available in: https://sciencebasedmedicine.org/pink-himalayan-sea-salt-an-update/
 • Tan, W. L., Azlan, A., & Noh, M. F. M. (2016). Sodium and potassium contents in selected salts and sauces. International Food Research Journal23(5), 2181–2186.