5 корисних вправ, щоб мати ідеальну талію

Фізичні вправи, дієта і масажі є важливими, коли ви працюєте над пресом і талією. У цій статті ви зможете відкрити для себе чудові вправи, щоб мати ідеальну талію.
5 корисних вправ, щоб мати ідеальну талію

Останнє оновлення: 27 січня, 2019

Жінки завжди думають про свою фігуру, про збалансоване харчування і, звичайно ж, про своє тіло. Отже, найкращий спосіб почати – це робити вправи, щоб мати ідеальну талію. Проте через шалений ритм повсякденного життя іноді важко пам’ятати про здорову їжу та фізичні вправи.

Однією з найважчих зон, над якою треба працювати і займатися за допомогою фізичних вправ, є талія, адже вона є основним жировим шаром в організмі, де надмірна вага є найбільш помітною.

Багато жінок вважають, що необхідно ходити в тренажерний зал для того, щоб мати красиву фігуру, але це абсолютно не так. Це тому, що більшість хороших вправ можна зробити вдома.

Якщо через нестачу часу ви не можете регулярно займатися фізичними вправами, ви можете почати з однієї вправи вдома, щоб почати тонізувати та зменшувати талію. Приєднуйтесь до нас!

Вправи, щоб мати ідеальну талію

Є нескінченні методи, які можна використовувати, коли справа доходить до роботи над талією, наприклад, вправи, дієти або домашні рецепти, які можуть допомогти. Дізнайтеся більше про те, які вправи можна робити, щоб мати ідеальну талію!

1. Обруч

обруч, щоб мати ідеальну талію

Досить відома техніка для ідеальної лінії талії – це обруч. Хоча він може виглядати як іграшка для дітей, обруч, по суті, прекрасно підходить для роботи в області талії. До того ж вам буде не тільки весело під час роботи з ним, а ви ще й будете зменшувати свою талію.

Хороший спосіб робити цю вправу – танцювати з обручем 5 хвилин (ви повинні тримати його навколо талії). Ви також можете використовувати 2 або 3 обручі, щоб збільшити складність вправи.

2. Танець

Танці є однією з найкращих вправ для тіла. Інакше кажучи, це допомагає зменшити жир і зберегти  тіло підтягнутим.

Уроки танців в різних стилях, які вам подобаються, таких як сальса, свінг тощо, допоможуть спалити жирові відкладення, які накопичуються навколо живота. У такий спосіб ваша талія стане ще більш чітко вираженою.

3. Вправи для талії

тонка талія

Хороший спосіб зменшити талію – це почати робити спеціальні вправи для цієї частини тіла. Нижче ми розповімо про деякі з найбільш ефективних вправ для ідеальної лінії талії.

Прес

Вправи на прес з вагою допоможуть тонізувати талію. Для цього можна використовувати м’яч або вагу.

 • Ляжте на землю з витягнутими руками, утримуючи вагу.
 • Зігніть ноги трохи і підніміть спину на 45 градусів.
 • Зберігайте цю позицію і крутіть талією, не згинаючи руки.

Торкатися руками пальців ніг

Ця вправа заснована на розтягуванні і гнучкості.

 • Встаньте прямо і поставте ноги на ширині плечей.
 • Потім, лівою рукою, торкніться пальців ноги лівої ноги, і навпаки.
 • Повторіть 20 разів.

Повороти

Найкращий спосіб зменшити талію – це робити повороти.

 • Чудова вправа – поставити палицю за шию і тримати її руками.
 • Це допоможе вам зробити контрольовані повороти, які ви повинні повторити принаймні 25 разів, щоб зменшити свою талію.

Плавання

У цьому випадку треба «плавати» на суші.

 • Ляжте обличчям вниз на килимок і розтягуйте руки і ноги.
 • Потім почніть рухати ногами і руками, ніби ви пливете.
 • Бажано зробити приблизно 30 секунд руху, потім відпочити 5 секунд і почати знову.

4. Масаж для схуднення

схуднення

Масаж цієї частини тіла є дуже ефективним. Є багато кремів для схуднення, доступних на ринку, які чудово підходять для цієї мети. Найбільш доцільним є масаж талії 3 рази на тиждень, переважно вранці, перш ніж робити вправи.

Крім того, хороший засіб, який допомагає збільшити ефект масажу, полягає в тому, щоб нанести на цю зону спеціальний крем і накрити її термоплівкою. Залиште крем на 40 хвилин.

5. Домашні засоби та рецепти

Нарешті, ми будемо говорити про домашні засоби для зменшення талії. Вони ідеально підходять для того, щоб включати їх в щоденну тренувальну програму або допомогти тілу спалити жир. Це такі напої:

 • 2 літри води на день.
 • склянка води (200 мл) з лимонним соком натщесерце.
 • зелений чай 3 рази на день.
 • склянка морквяного соку (200 мл) перед кожним прийманням їжі.

Отже, спробуйте ці методи для того, щоб мати ідеальну талію, і ви побачите чудові результати! Пам’ятайте, що ці результати будуть більш ефективними, якщо ви будете підтримувати здорову дієту.

Це може вас зацікавити ...
Чаї для спалення жиру та втрати ваги
Mejor con SaludLeerlo en Mejor con Salud
Чаї для спалення жиру та втрати ваги

Якщо ви прагнете позбутися кількох зайвих кілограмів, рекомендуємо включити до свого раціону натуральні чаї для спалення жиру.