Масаж 6 частин тіла, який дає неймовірний результат

Масаж дуже корисний для тіла. А масаж цих частин тіла ви можете виконувати самостійно, отримуючи безліч переваг!
Масаж 6 частин тіла, який дає неймовірний результат

Останнє оновлення: 07 листопада, 2018

Думаючи про масаж, ви, мабуть, автоматично уявляєте зняття втоми і напруги зі спини та плечей.

А втім, ви можете користуватися всіма перевагами масажу, якщо практикуєте його в правильній зоні.

Хочете дізнатися в якій? Тоді читайте далі!

Покращіть якість свого життя

гаряча олія

Позбавлення від щоденного стресу та тривоги, зменшення болю у спині та виведення зайвої рідини з організму – це лише деякі переваги масажу.

Хоча це правда, що знання та практика необхідні для того, щоб займатися масажем, але виконання певних рухів може покращити принаймні вашу власну якість життя.

Перш ніж виконувати комплексний масаж, потрібно комфортно влаштуватися. Це означає, що  вам повинно бути приємно знаходитись у кімнаті, ліжку або кріслі.
Також переконайтеся, що температура у приміщенні є комфортною для людини, якій ви будете робити масаж.
  • Ви можете освітлити кімнату за допомогою свічок (якщо людина, якій ви будете робити масаж, не має алергії і не заперечує проти сильного запаху).
  • Також можете обрати якісь пахощі або ефірні масла з розслаблюючим ароматом (наприклад, масло лаванди)
  • І не забувайте про музику! Обирайте треки без слів, багаті на інструментальну різноманітність для релаксації або медитації. Добре підходять звуки природи (дощ, океанські хвилі, водоспади, птахи тощо).

Також знадобляться спеціальні масла. Їх легко знайти, оскільки вони продаються в спеціалізованих магазинах.

З’ясуйте, чи чутлива шкіра у людини, якій ви будете робити масаж. Для чутливої шкіри потрібно придбати спеціальне масло. Найбезпечніші варіанти –  мигдальне та жожоба масло (в якості альтернативи може використовуватися навіть дитяче масло).

Необхідні теплі рушники. Використовуйте спеціальний нагрівач для їх нагріву.

Перш за все, вони знадобляться для того, щоб накрити людину, якій ви робите масаж, а також для того, щоб вона почувалася комфортно, якщо у вас холодні руки. Наприкінці процедури  видаліть надлишок масла за допомогою рушників.

Масаж яких частин тіла слід робити (і яких краще не треба)?

Окрім того, що вам може знадобитися масаж з медичних міркувань, ніколи не завадить 30- або 45-хвилинний масаж у спа, щоб позбавитися щоденного болю і напруги.

Але чи знаєте ви, що є ті частини тіла, які звичайний масаж не охоплює, і які ви можете масажувати самі вдома?

Коли ви дізнаєтеся, що то за частини тіла і як з ними працювати, ваше життя зміниться. Ви відчуєте себе більш розслабленими і щасливими!

Зверніть увагу на ці шість частин тіла, які потрібно масажувати:

1. Верхня частина голови

Більше половини працюючих людей стверджують, що почуваються дуже втомленими наприкінці робочого дня.

Масаж голови (точніше корони голови) викликає приємні відчуття, тому що він розслабляє м’язи вашого черепа та активує кровообіг.

2. Обличчя

масаж обличчя

Цей масаж не тільки допомагає виглядати молодше, підтягуючи шкіру, він також допомагає вам розслабитися. Якщо ви дуже напружені або тривожні, ми рекомендуємо масаж обличчя.

Він також може бути корисним для усунення щоденної втоми, позбавлення від турбот або напруги.

3. Череп

Ми вже згадували, що масаж коронки голови корисний для вашого здоров’я. Втім, це не єдине місце, яке ви можете масажувати, щоб почуватися краще.

Крім того, якщо пригадати, як наростання стресу створює проблеми зі здоров’ям і депресією, варто щось спробувати, щоб його зменшити.

Масаж між лобом і короною голови ідеально підходить для тих, чия робота вимагає великої концентрації та планування.

Він також допоможе тим, хто готується до іспиту або має роботу, яка вимагає великої концентрації та проводить багато часу перед екраном комп’ютера.

Він сприяє зняттю напруги, усуненню поганого настрою та покращенню якості сну. Приголомшевий ефект!

4. Вухо

масаж вуха

Немає нічого подібного на масаж вуха для приведення в такий бажаний стан розслаблення. Чи знаєте ви, що однією з головних причин стресу є шум, чутний кожен день у великому місті?

Сигнали, крики та гучна музика провокують додаткові проблеми із втомленням та тривожністю.

Тоді як тиша заспокоює розум, допомагає уникати негативних думок і зменшує енергетичні витрати вашого мозку. Ви добре спите вночі і зосереджуєтися на хороших думках.

Цей масаж слід виконувати за вухами, переміщуючись круговими рухами за годинниковою стрілкою до мочки вуха.

5. Кінчики пальців

Люди зазвичай не масажують пальці, якщо вони не болять. Це величезна помилка! Хоча кінчики пальців є найжорсткішими частинами вашого тіла, вони також дуже чутливі і потребують уваги та піклування.

Вони повні нервових закінчень, які можна розслабити за допомогою тиску. Цей вид масажу ідеально підходить для людей, які проводять дні за набором тексту.

6. Сідниці

Це одна з найбільш занедбаних зон, тому що більшість масажів закінчують на стегнах. Однак, це не тільки приємно, але також може допомогти уникнути дискомфорту від сидіння протягом довгих годин.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.