5 лікарських рослин, які допомагають схуднути

· Вересень 3, 2015

Деякі лікарські рослини, такі як зелений чай, червоний чай, імбир, кульбаба та хвощ дуже добре впливають на наше здоров’я, зокрема, коли справа доходить до втрати ваги (якщо ці рослини йдуть у парі зі здоровою дієтою і щоденними фізичними вправами).

У цій статті ми пояснимо користь від лікарських рослин, а також найкращий спосіб їх  споживання, тож ви можете почати поступово втрачати вагу без будь-яких великих жертв. Дотримуйтесь цих порад, і ви будете впевнені, що позбудетеся кілограмів, одночасно покращуючи своє здоров’я.

Зелений чай

Зелений чай широко відомий завдяки своїм властивостям для схуднення. Він допомагає схуднути, оскільки стимулює обмін речовин. Він дозволить вам легко спалювати калорії і у такий спосіб скинути кілька кілограм. Крім того, він допомагає спалювати жири і зводити до мінімуму затримку води. Цей напій дійсно дивовижно багатогранний.

Ми рекомендуємо пити невелику кількість зеленого чаю, якщо ви страждаєте від закрепів, тому що це в’яжучий засіб, а також, якщо у вас анемія, тому що цей напій не дає організму поглинати багато заліза.

zelenyi-chai-bkajino

Червоний чай

Червоний чай насправді походить від тієї ж рослини, що й зелений чай, але, на відміну від зеленого, червоний чай піддається тривалому процесу бродіння. Ось чому червоний чай ще більш сприяє схудненню, ніж зелений чай, а також ще більшою мірою стимулює активність організму, тому він не підходить людям, які страждають від тривоги або безсоння. Ми рекомендуємо вибрати зелений або червоний чай, залежно від вашої конкретної ситуації.

Хвощ

Для людей, чиє ожиріння частково пов’язане з затримкою води, ми рекомендуємо споживати хвощ, який є сечогінним засобом. Ця рослина може збільшити до 30% кількість сечі, яку виробляє організм, а також хвощ допомагає усунути токсини.

Цю рослину можна знайти в літній час в районах з вологим кліматом, поблизу річок, озер або боліт, і здебільшого в глиноземистому ґрунті. Найкраще використовувати стебло, а не листя. Просто повісьте в’язку стебел і залиште їх для просушування.

khvoshch

Кульбаба

Кульбаба є одним з найбільш ефективних лікарських рослин для очищення організму, і якщо ви хочете досягти ідеальної ваги, ви повинні спочатку позбутися токсинів, накопичених у вашому тілі. Кульбаба також має сечогінну дію, що означає, що вона може допомогти організму правильно перетравлювати жири і регулювати рівень глюкози в крові.

Імбир

Імбир – це чудовий продукт, який вже давно був відомий своїми цілющими властивостями. У цьому випадку ми поговоримо про те, як він може допомогти втратити вагу завдяки здатності прискорювати метаболізм, поліпшувати травлення, спалювати жир і регулювати рівень глюкози в крові.

imbyrnyi-chai

Як їх пити?

Для того, щоб отримати користь з цих лікарських рослин, ви повинні пити їх щодня як чай і випивати близько трьох чашок на день. Інший варіант – пити екстракти цих рослин, які можна купити в магазині трав. У цьому випадку ви повинні пити їх разом з кількома склянками води на день.

Спочатку слід випити принаймні дві чашки цих рідин на порожній шлунок. Потім пийте  чаї або екстракти, які залишилися, в середині ранку або полудня. Намагайтеся не пити їх перед сном, щоб вам не довелося вставати і йти у туалет посеред ночі і щоб їх активні інгредієнти не викликали безсоння.

Ви завжди можете додати трохи лимонного соку, щоб посилити властивості цих напоїв. Якщо ви хочете їх підсолодити, ви повинні використовувати тільки стевію, щоб не додати жодних додаткових калорій.

Хоча деякі дієтологи рекомендують пити холодні напої, щоб збільшити кількість спалених калорій, насправді, холодні рідини погано впливають на печінку, тому ми не рекомендуємо слідувати цій пораді. Найкраще, що ви можете зробити, це пити теплі, теплуваті або прохолодні напої, ніколи не пийте крижані.

Примітка

Слід зазначити, що жодна лікарська рослина не здатна творити дива. Ці рослинні засоби призначені для доповнення здорового харчування і щоденних тренувань. Результати з’являться не відразу, а поступово, дозволяючи тілу природно схуднути, а також запобігаючи негативним наслідкам швидкої втрати ваги або можливості швидко набрати втрачену вагу.