5 порад, як спалити жир на животі, змінивши свої звички

Грудень 17, 2018
Коли йдеться про схуднення, більшість людей у першу чергу хвилює те, як спалити жир. Адже саме видимі складки на тілі є причиною багатьох комплексів і завдають чимало незручностей. Читайте нашу статтю, щоб дізнатися, як легко отримати талію своєї мрії.

Коли у сховку немає їжі, яка змушує вас піддатися спокусі, це допоможе запобігти перекусам і дотримуватися плану схуднення. Ті, хто переживають, як спалити жир на животі, обов’язково повинні взяти це на замітку та негайно позбутися всіх цукерок і солодощів.

Якщо ви хочете дізнатися інші корисні поради, неодмінно дочитайте нашу статтю до кінця. Тут ми зібрали найефективніші та найпростіші способи схуднути, щоб допомогти нашим читачам отримати омріяні форми.

Утім зверніть увагу, що зміни в харчуванні також бажано доповнити активним способом життя та вправами. Тоді результат буде помітний значно швидше, а тіло виглядатиме підтягнутішим.

Найкраще те, що ці рекомендації настільки прості, щоб їх буде легко дотримуватися й ви не відчуєте значних обмежень чи дискомфорту. Готові дізнатися більше?

Як спалити жир на животі

1. Їжте горіхи, щоб утамувати голод, не набираючи вагу

як спалити жир на животі

Деякі дослідження показують, що попри високий вміст жиру в горіхах, він не накопичується в області живота. Саме тому перша порада щодо покращення харчування та того, як спалити жир, буде пов’язана з горіхами. Їжте їх щоразу, коли вам хочеться перекусити чогось смачненького та хрусткого.

Це хороша альтернатива для людей, яким не надто подобаються овочі, а також для любителів чипсів. Крім того, горіхи позитивно впливають на здоров’я серця й артерій.

Дивіться також: Як правильно вживати лимони для схуднення

2. Купуйте лише те, що потрібно

як спалити жир легко

Одна з найкращих порад, які можна використовувати, щоб краще харчуватися та позбутися жиру на животі – купувати продукти в міру.

Досить часто можна побачити, що люди, які намагаються скинути вагу, не контролюють свої покупки в супермаркеті. Їхні шафки та холодильник переповнені шкідливою їжею.

Пам’ятайте, що не варто тримати під рукою те, що може спокусити вас харчуватися неправильно. Щоб уникнути таких ситуацій, радимо планувати меню на тиждень. Відповідно до нього складіть список продуктів, які варто купити, й обмежтеся лише ними.

У меню на тиждень потрібно враховувати продукти для снеків і перекусів. Наприклад, можна приготувати горіхи, нарізані свіжі фрукти або парові овочі.

3. Навчіться визначати перепади настрою, через які ви відчуваєте голод, і контролюйте їх

як спалити жир на тілі

Ось ще одна корисна порада: визначте, що саме змушує вас переїдати, і навчіться краще розуміти свої емоції.

Це ключовий пункт, коли йдеться про те, як спалити жир, адже багато фізичних процесів мають психологічні передумови, які потрібно враховувати. Дуже часто люди дозволяють собі переїдати через стрес або навпаки під час різних святкувань.

Багато досліджень показують, що самопочуття може робити нас схильними до певного харчування.

Ви наполегливо тренувалися та сиділи на дуже суворій дієті довгий час, але так і не побачили результатів? Тоді радимо ще раз уважніше придивитися до свого раціону.

Проаналізуйте, чи ви не переїдали в інтенсивних емоційних ситуаціях, таких як:

 • депресія;
 • сум;
 • стрес;
 • тривога;
 • щастя

Визначте, яка емоція сприяє переїданню та навчіться контролювати її за допомогою різних технік релаксації.

як спалити жир без дієт

4. Шукайте натхнення в собі та записуйте цілі в журнал

Якщо ви хочете дізнатися більше порад, як спалити жир, ми хочемо розповісти вам про один дуже корисний метод. Він допоможе вам покращити здоров’я й отримати омріяні форми.

Чому людям буває так складно схуднути? Річ у тім, що це тривалий і виснажливий процес. У першу чергу, це стосується емоційної складової та потреби мати неймовірну силу волі, щоб протистояти спокусам.

Як не збитися зі шляху та досягти поставлених цілей?

Адже дуже ймовірно, що ви врешті дозволите собі перекусити щось або розслабитися замість тренування. Щоб цього не сталося, заведіть журнал із вирізками, фотографіями, мотиваційними цитатами та вашими цілями, написаними якомога чіткіше.

Коли будете описувати свої цілі, не пишіть просто “Хочу бути худим“, а поясніть, якої ваги ви хочете досягти, як це покращить ваше життя, чи ви почуватиметеся впевненішими, тощо.

Такий записник потрібно постійно оновлювати. Коли ви досягнете поставлених цілей, настане час завести новий журнал із новими планами.

Коли вам бракує мотивації або ви от-от здастеся, знайдіть цю книгу, перегляньте її та пригадайте, для чого ви стараєтеся.

Читайте також: Як не набрати зайву вагу з віком: 6 порад

5. Забезпечуйте організм енергією із самого ранку

як спалити жир швидко

Усі ми знаємо, що сніданок має дуже багато переваг, але хіба ми справді харчуємося так, як потрібно? Саме тому останню пораду в цьому списку ми присвятили першому та найважливішому прийому їжі. Щоб краще почуватися та спалити жир на животі, потрібно снідати якомога раніше.

Це має бути повноцінний, збалансований сніданок, достатньо великий, щоб ви не залишилися голодними. Загалом він має містити:

 • свіжі сезонні овочі
 • якісний пісний білок
 • 1 порцію складних вуглеводів
 • 1 порцію фруктів

А що ви робите, щоб покращити свою дієту та швидше спалити жир? Поділіться з нами своїми секретами та розкажіть, що спрацювало у вашому випадку.

 • Klinger, M., Marazzi, M., Vigo, D., & Torre, M. (2008). Fat injection for cases of severe burn outcomes: A new perspective of scar remodeling and reduction. Aesthetic Plastic Surgery. https://doi.org/10.1007/s00266-008-9122-1
 • Viard, R., Bouguila, J., Voulliaume, D., Comparin, J.-P., Dionyssopoulos, A., & Foyatier, J.-L. (2012). Fat grafting in facial burns sequelae. ANNALES DE CHIRURGIE PLASTIQUE ESTHETIQUE. https://doi.org/10.1016/j.anplas.2011.06.003
 • Descloux, A., Pohle, S., Nocito, A., & Keerl, A. (2015). Hybrid NOTES transvaginal intraperitoneal onlay mesh in abdominal wall hernias: an alternative to traditional laparoscopic procedures. Surgical Endoscopy. https://doi.org/10.1007/s00464-015-4141-x