Ви хочете дізнатися, які фрукти спалюють жир?

Як можна худнути і щось їсти? Це можливо. Це не магія і навіть не диво. Це реальність. Дізнайтеся, які саме фрукти спалюють жир.
Ви хочете дізнатися, які фрукти спалюють жир?

Останнє оновлення: 19 січня, 2019

Багато людей не знають, що деякі фрукти спалюють жир. Вірте чи ні, деякі продукти спалюють велику кількість калорій під час травлення. Іншими словами, вони забирають більше калорій, ніж дають. У результаті вони фактично спалюють жир.

Фрукти є частиною вибраної групи продуктів, що спалюють жир. Через їхній природний цукор організму доводить працювати, щоб їх перетравити.

Це викликає збільшення обміну речовин, і в такий спосіб жир спалюється. Для цього особливо корисні певні фрукти, про які ми розповімо докладніше.

Яблука мають потужний жироспалювальний ефект

які фрукти спалюють жир
пектин
  • очищає тіло
  • це чудовий сечогінний засіб
  • забезпечує велику кількість клітковини

Найцікавіше те, що він також допомагає знищити жир, що надходить в організм. Завдяки розчинній клітковині організм поглинає менше жирів. Крім всього цього, яблуко також мають амінокислоти, які покращують травлення.

Крім того, вони дають відчуття ситості.

Лимони – чудо фрукти спалюють жир

лимони спалюють жир

Лимонний сік розщеплює жири, щоб їх легко усунути.

Водночас, лимони покращують кровообіг, збільшують лімфатичну рідину й допомагають зменшити целюліт.

Дуже добре починати день, випиваючи лимонний сік, розбавлений у склянці гарячої води. Це збільшує термогенез, який допомагає спалювати калорії.

Грейпфрут

Грейпфрут належить до цитрусових. Він має величезну очисну силу, яка впливає на втрату ваги.

Він допомагає очистити печінку, яка здебільшого відповідає за обробку жирів. Крім того, він також допомагає поліпшити роботу нирок і знизити рівень високого кров’яного тиску.

  • Споживання грейпфруту на сніданок ідеально підходить для активізації його жироспалювального ефекту.
  • Його можна змішати з апельсиновим соком, щоб покращити ефективність і смак.

Полуниця

полуниця спалює жир
вона має мало калорій.

Полуниця також містить кальцій, магній і калій – три елементи, які допомагають контролювати артеріальний тиск.

Крім того, вона допомагає збалансувати сечову кислоту, яка прискорює обмін речовин і спалює жири.

Кавун

Кавун – це не тільки один із найбільш свіжих фруктів, він також має величезний жироспалювальний ефект.

Завдяки своєму солодкому смаку, ці фрукти спалюють жир і мають низьку енергетичну щільність. Це означає, що ви можете їсти багато, не поглинаючи багато калорій.

Кавун містить речовину, що називається аргінін. Це амінокислота, яка допомагає окислювати глюкозу та жири, які накопичуються в організмі.

Він також має прекрасний очисний ефект, який допомагає усунути токсини.

Ківі

ківі спалюють жир
Ківі
  • Кілька досліджень доводять, що вітамін С є основою для спалювання жиру.
  • Регулярне споживання цього вітаміну активує речовину, відому як карнітин. Він допомагає в процесі перетворення жиру на енергію.

Кокос

Ці смачні фрукти спалюють жир і помітно збільшують ритм печінкового метаболізму. У результаті травна система працює набагато краще.

Водночас він допомагає спалити велику кількість калорій. Такі переваги можна отримати не лише від натурального кокосового горіха, але й від тертого кокоса, кокосового молока або олії.

Наприклад, кокосова олія чудово підходить для прискорення обміну речовин. Однак, важливо знати, як її використовувати, щоб уникнути шкідливих наслідків. Крім того, важливо використовувати кокосову олію найкращої якості.

Це може вас зацікавити ...
Неправильна поведінка при схудненні. 6 помилок уранці
Моє здоров'я
Написав та перевірив Моє здоров'я
Неправильна поведінка при схудненні. 6 помилок уранці

Неправильна поведінка при схудненні суттєво впливає на результат. Ви можете навіть наполегливо тренуватись в залі і правильно харчуватись, однак не...  • Beukema M, Faas MM, de Vos P. The effects of different dietary fiber pectin structures on the gastrointestinal immune barrier: impact via gut microbiota and direct effects on immune cells. Exp Mol Med. 2020 Sep;52(9):1364-1376. doi: 10.1038/s12276-020-0449-2. Epub 2020 Sep 10. PMID: 32908213.
  • Carr AC, Maggini S. Vitamin C and Immune Function. Nutrients. 2017 Nov 3;9(11):1211. doi: 10.3390/nu9111211. PMID: 29099763; PMCID: PMC5707683.
  • Lis DM, Baar K. Effects of Different Vitamin C-Enriched Collagen Derivatives on Collagen Synthesis. Int J Sport Nutr Exerc Metab. 2019 Sep 1;29(5):526-531. doi: 10.1123/ijsnem.2018-0385. PMID: 30859848.